18/10/2008 22:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

«Εδώ ο κόσμος χάνεται και …..»

Σύμφωνα με το επίσημο κρατικό πρακτορείο ειδήσεων ΑΠΕ-ΜΠΕ ο υπουργός Ανάπτυξης Χρήστος Φώλιας στο περιθώριο εκδήλωσης στη Βασιλίτσα Γρεβενών, απαντώντας σε σχετική ερώτηση για το ζήτημα της Μονής Βατοπεδίου δήλωσε: «Εδώ υπάρχουν σοβαρές εξελίξεις στο παγκόσμιο χρηματοπιστωτικό σύστημα και δεν έχουμε πάρει χαμπάρι τι μας γίνεται. Έχουμε πολλή δουλειά να κάνουμε και δεν μπορεί να περιμένει. Εδώ ο κόσμος χάνεται και .....».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. κ.μ. avatar
    κ.μ. 18/10/2008 23:50:54

    παλι καλα που δεν μας αποκαλεσε "ψιλικατζηδες" ο τυροκομος, πραγματι εδω χανωνται Τρις και εμεις ασχολουμαστε ακομη με τα Δις του Εφραιμ.

  2. άτακτη avatar
    άτακτη 19/10/2008 00:14:07

    Έχω καιρό να γελάσω τόσο.– M’αυτή την καρικατούρα ομως δάκρυσα από το πολύ γέλιο. Να’σαι καλά, Factor !!!

  3. daris avatar
    daris 19/10/2008 09:55:53

    ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΦΩΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΒΗΜΑ ΜΑ ΜΙΛΑΕΙ.ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΛΙΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ!!!

  4. Xase avatar
    Xase 19/10/2008 10:11:57

    . Εδώ ο κόσμος χάνεται και …..». Ο κ. Φωλιας χτενιζεται.

  5. Δ.Καταναλωτης avatar
    Δ.Καταναλωτης 19/10/2008 11:02:27

    Ο Φώλιας είναι αυτός που έβγαλε τα 41 μέτρα κατά της ακρίβειας; Πριν λίγες μέρες ο υφυπουργός του Βλάχος έβγαλε μια ανακοίνωση που λέει ότι η Nivea αύξησε τα προϊόντα της κατά 33%.

  6. salmonellas avatar
    salmonellas 19/10/2008 11:39:46

    Pragmati, oute ena, oute dyo, sarantaena metra o atheofovos.Den drapike? Perstika mas kai peraastika tou dioti den xanavlepei yourgeio gia ton ypoloipo vio rou.

  7. daris avatar
    daris 19/10/2008 12:37:54

    ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΚΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΘΑ ΧΑΝΑΔΕΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Ή ΟΧΙ.ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΧΡΗΜΑΤΑ.

  8. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 19/10/2008 14:01:42

    φανταζομε οταν ο μεγας μανατζερς της ΔΕΗ Τακης με 30 ειδικους συμβουλους και 19 μηνες σκληρης δουλειας επιτελους ακωκοδικοποιησε την ομιλια του Ευ.Αποστολου στη Βουλη το 1998 με την φρασει
    "Tο «μάρμαρο» σε κάθε περίπτωση θα το πληρώσουν οι καταναλωτές, που θα κληθούν να αναλάβουν μέσω των τιμολογίων το κόστος της απαξίωσης της ΔEH και του στρεβλού μοντέλου απελευθέρωσης της αγοράς ηλεκτρισμού".
    ο μαραμενως Φωλιας που ακομα δεν το διαβασε θα μας αποκωδικοποιηση το Βατοπεδιο .Κουνια που τον κουναγε .Ο ανθρωπος στον κοσμο του ειναι .