25/02/2011 17:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Είπε τίποτα για τον Καντάφι ο κ. Παπανδρέου;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ηλίας avatar
    Ηλίας 25/02/2011 17:58:27

    Al tsantiri news!!!!

  2. manos avatar
    manos 25/02/2011 18:08:31

    Τι έγινε ρε γιωργάκη? Ολη η σοσιαλιστρική διεθνής την κάνει γι'άλλες πολιτείες?
    Πω πω ζημιά!!!
    Και τώρα που περιμέναμε τον Καντάφι να κάνει επενδύσεις, τι θα γίνει?
    Δε με νοιάζει, μόνο γέμισε η Ελλάδα Κινέζους. Είχαμε ρε γαμώτο τους Κινέζους από την Κίνα, τώρα θα έχουμε και κινέζους από την Λιβύη.
    Αυτό μάλλον εννοούσαν με την παγκοσμιοποίηση.

  3. Enzo avatar
    Enzo 25/02/2011 18:16:57

    Μουαμαρ Μουαμαρ..
    Των Παπανδρεων το καμαρ!

  4. Rote Phane avatar
    Rote Phane 25/02/2011 18:19:24

    Τι θα γινει με την κοινη σας ΜΚΟ Γιωργακη;!

    • juliet avatar
      juliet @ Rote Phane 25/02/2011 19:13:30

      τι να γίνει σύντροφε,ανοίγω αλλά παραρτήματα στη Ελλάδα και πρόεδρος θα είναι η mamy ,για να είμαστε σίγουροι οτι θα ολοκληρώσουμε το πρόγραμμα!!!!

      • kiki avatar
        kiki @ juliet 25/02/2011 19:40:54

        @ Ιουλιετα,
        ειπαμε οργανωθειτε, ποσες χρειαζονται για μια ΜΚΟ, επισης το ονομα κατοχυρωθηκε " Δωστε και Σωστε " , και προγραμμα θαναι ,
        εκπαιδευση γυναικων για το αρμεγμα του αριστερου βυζιου της αγελαδας η κατι τετοιο, ισως κατι πιο πρωτοτυπο .
        Η συμπεριφορα του μουσμουλου στην κατω Αχαγια, ναμαστε και κοντα στην μαμμυ.

        • juliet avatar
          juliet @ kiki 25/02/2011 19:56:55

          Κική,στη Κάτω Αχαγία στήσανε τη μπιζινα;Η ΜΚΟ είναι μια εταιρεία με 21 μέλη,μετά αρχίζουνε οι business απο κούρεμα της γριάς μέχρι προστασία στις ανύπανδρες κορασίδες ,απο πως θα γεννάει η κότα πράσινα αυγά και άλλα πολλά.
          Σου είχα γράψει οτι το τίτλο ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕ αστον γιατι θα σου πουν ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕ!!!!!!

          • juliet avatar
            juliet @ juliet 25/02/2011 20:03:05

            ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ

          • kiki avatar
            kiki @ juliet 25/02/2011 20:07:27

            Βρες εναν, αλλο, χαριτωμενο μονο.
            Μανα ειναι μονο μια, το ξερω οτι απο εκει ξεκινησε η μαμμυ, δεν στο πα τυχαια.
            Αληθεια εχετε μουσμουλα?

  5. Posidonas avatar
    Posidonas 25/02/2011 20:10:06

    Τωρα που ο αδερφος του ξεψυχα, τι θα κανει ή θα το γυρισει ως συνηθως γινεται σε τετοιες περιπτωσεις. Για να δουμε. Θα βγει ο πεταλωτης και με καταρες να καταφερεται εναντιον του αδερφου Μουαμαρ ως δολοφωνου; Βεβαια, το πασοκ στην προπαγανδα ειναι αριστο και ολα τα σοσιαλφασιστικα κομματα.

  6. juliet avatar
    juliet 25/02/2011 20:37:44

    μέσκουλα και μούρα ,εχουμε και λουκούμια ,βγάζουμε γλυκά παιδιά απο που να αρχίσω ,καλύτερα να τελειώσω ..... το παιντι,μετά δε μας εμεινε ζάχαρη.Στη Κάτω Αχαγια υπάρχουν.....αδελφια μου αλήτες,μπατάτες ,καρπούζα.

  7. Πυθία avatar
    Πυθία 25/02/2011 22:45:32

    Είπε τίποτε για τη σιωπή του κ. Παπανδρέου ο κ. Σαμαράς;

  8. αλλήθωρος avatar
    αλλήθωρος 25/02/2011 23:02:18

    Φόλα στα σοσιαληστικά γουρούνια δολοφόνους & τους συνοδοιπόρους !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=r6Arfeoy9WM

  9. ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ avatar
    ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 26/02/2011 12:34:13

    ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΗΣΥΧΟ .
    ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ , ΛΕΕΙ Η ΧΙΛΑΡΙ....

  10. ΜΙΧΑΛΗΣ-ΗρΑκΛεΙο ΚρΗτΗς avatar
    ΜΙΧΑΛΗΣ-ΗρΑκΛεΙο ΚρΗτΗς 27/02/2011 09:35:11

    Πωπωωωωωωωωωωω, ΧΑΣΑΜΕ και τις επενδύσεις από τη Λιβύηηη!!!