24/06/2009 22:47
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

«Δώσε θάρρος στον χωριάτη…»

ΣΧΟΛΙΑ

  1. δημος . avatar
    δημος . 24/06/2009 23:05:53

    Μα καλά τα παπαγαλάκια της διαπλοκής του Μπομπολα αναπαραγεις μπαγάσα κολλητήρι της Ντόρας δεν είναι ..

  2. Gringo avatar
    Gringo 24/06/2009 23:27:21

    Ο κόσμος τόχει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι.

  3. anonymous avatar
    anonymous 24/06/2009 23:31:28

    Gringo, εχεις δικιο. Και τι τουμπανο! Τυμπαναρα με τα ολα του.

  4. ΛΟΡΑ avatar
    ΛΟΡΑ 25/06/2009 00:35:27

    H ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ....ΑΔΕΙΑ ΝΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΟΡΟ ΚΡΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΕΠΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ.
    ΑΠΛΑ ΒΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΕΘΝΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ.
    Η ΚΥΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΨΕΥΔΕΤΑΙ ΠΙΑ.

  5. Πάνος avatar
    Πάνος 25/06/2009 09:35:53

    Δυστυχώς η Ντόρα ακολουθεί το σκεπτικό του πατέρα της σε σχέση με το όνομα (σε λίγα χρόνια πως θα το θυμάται).
    Το έγγραφο του ΥΠΕΞ που έβγαλε μάλλον η υπάλληλος της ΥΠΑ που μετατέθηκε είναι ενδεικτικό της ξεφτίλας αυτών που διαχειρίζονται τα εξωτερικά θέματα (Καραβέλας, λεμονοστίφτες , οικόπεδα στην Τήνο, υπολογιστές για τα γραφεία κλπ κλπ).

  6. Helmut avatar
    Helmut 25/06/2009 10:40:22

    Λογικό μου φαίνεται ο βλαχοΜιλοσόσκι να προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί στο έπακρο την ευκαιρία που του δίνεται. Και μόνο για λόγους εσωτερικής κατανάλωσης, θα αποκομίσει τεράστιο κέρδος με αυτή την "κατ'εξαίρεση" προσγείωση...

    Να δείτε που θα το βάψει ειδικά το αεροπλάνο από την μία μεριά θα λέει με τεράστια γράμματα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ και από την άλλη θα έχει τον Μεγαλέξανδρο.

  7. perastikos avatar
    perastikos 25/06/2009 13:00:26

    Στην προκειμένη περίπτωση τα πράγματα θα γίνουν πολύ πιο εύκολα αν προτείνουν να «πέσει» στην Κέρκυρα με αλεξίπτωτο, μέση λύση…

  8. ΣΕΣΚΛΟ avatar
    ΣΕΣΚΛΟ 25/06/2009 13:33:25

    Ευτυχως που η ΝΔ χειριζεται τα εθνικα μας θεματα!
    Φανταζεστε να γινοταν αυτο επι ΠΑΣΟΚ? Θα ειχαν αρχισει να μαζευουν υπογραφες για να πεσει η κυβερνηση, ο αρχιεπισκοπος θα επειρνε το λαβαρο της αγιας λαυρας και θα πηγαινε στο συνταγμα και ολες οι δεξιες πατριδοκαπηλες φυλλαδες θα κλαιγανε με μαυρο δακρυ!
    Αλλα τωρα δεν τρεχει τιποτα! Ολα καλα!