06/04/2010 16:53
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δύο υπουργοί … «ύποπτοι» για την διαρροή του βαθμολογίου

Είναι αληθές ότι η κυβέρνηση έχει γίνει άνω - κάτω με την αποκάλυψη του βαθολογητηρίου του Πάγκαλου για τους υπουργούς.  Φαίνεται όμως πως δεν είναι αλήθεια ότι το θέμα στα ΝΕΑ το έδωσε ο ίδιος ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης. Αφού ξεκαθαρίσουμε ότι το κείμενο με την αξιολόγηση το είχαν όλοι οι υπουργοί στα χέρια τους, σας αποκαλύπτουμε ότι ύποπτοι για τη διαρροή είναι δύο υπουργοί. Οι οποίοι ενώ τα ονόματά τους ήταν στη λίστα και βαθμολογήθηκαν για το κατά πόσο τηρούν, ή δεν τηρούν τις δεσμεύσεις τους, για το πρόγραμμα σταθερότητας , ...έλειπαν από το δημοσίευμα των ΝΕΩΝ.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 06/04/2010 16:59:49

    Καρφώθηκαν και μόνοι τους δηλαδή, ποιοι ήταν, μην τυχόν και μάθει ο κόσμος πώς τους βαθμολόγησε ο... Πάγκαλος!

    Υποθέτω ότι δεν θα μας πείτε ποιοι είναι, οπότε θα πρέπει να καθόμαστε να ψάχνουμε έναν έναν τους υπουργούς από τη λίστα να δούμε ποιος λείπει;

    • ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
      ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ @ Επώνυμος 06/04/2010 17:09:39

      Του....Κλουζώ πάντως,του έβαλε άριστα δέκα,γιατί περιόρισε τις ένοπλες ληστείες σε δέκα την ημέρα,τις ληστείες μετά φόνου σε δέκα την εβδομάδα και τις εκκρήξεις βομβών σε δέκα ανά διήμερο.

  2. Orestios avatar
    Orestios 06/04/2010 17:58:09

    Τί θλιβερή εικόνα κυβέρνησης! Αντί να εργάζονται ασχολούνται με βαθμούς κι ενώ η χώρα, εξαιτίας της ανικανότητάς τους, οδεύει στη χρεωκοπία και την εξαθλίωση.
    Μπράβο νούμερα!

  3. Dimi avatar
    Dimi 06/04/2010 19:52:21

    Τον αποκρουστικό μέσα κι έξω, βλάσφημο, γλειώδη, και λόγω μέθης μονίμως καθεύδοντα στις συνεδριάσεις Θόδωρο Πάγκαλο, Πότε και Ποιός επιτέλους θα βαθμολογήσει με το απόλυτο F = Failure = Πλήρης Αποτυχία??

  4. Tassos avatar
    Tassos 06/04/2010 21:04:26

    All of them are below average, action need it thats all.....

  5. Μαρία avatar
    Μαρία 06/04/2010 21:58:43

    Αηδιάζω... Κοίτα ποιος μιλάει;;; Ο Υπ. Εξωτερικών των Ιμίων! Ο κύριος..."ας πούμε ότι την πήρε ο αέρας τη σημαία"! Δεν έχουμε όλοι μνήμη χρυσόψαρου, Θοδωρή!

  6. sim avatar
    sim 06/04/2010 23:56:36

    Σκεφθείτε τι τσίρκο κυβέρνηση βγάλαμε με 11 μονάδες διαφορά ,
    ΑΣ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΕΝ ΧΟΡΩ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ