#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/12/2010 23:31
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Διμοιρία των ΜΑΤ στο έλεος εκρηκτικών μολότωφ



Η συγκεκριμένη διμοιρία των ΜΑΤ αφέθηκε ακάλυπτη στο ύψος του "Μεγάλη Βρετανία" να δέχεται βροχή τις άκρως επικίνδυνες εκρηκτικές μολότωφ. Κυριολεκτικά τα είχε χάσει, ενώ δεν δεχόταν καμμία ενίσχυση, παρ'ότι το Σύνταγμα ήταν γεμάτο με άλλες διομοιρίες των ΜΑΤ. Πόσο μάλλον, οι υπόλοιπες δεν ήταν απασχολημένες, αφού δεν είχε καν φτάσει ούτε η κεφαλή της πορείας της ΓΣΕΕ στο Σύνταγμα. Ήταν ολοφάνερο ότι την είχαν αφήσει στο έλεος. Γιατί άραγε; Εξ'όσων έχουμε ζήσει σε παρόμοιες καταστάσεις, κάθε άλλο παρά συνηθίζεται κάτι τέτοιο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Greg avatar
    Greg 15/12/2010 23:37:53

    Ε, όχι και ακάλυπτη! Τόσοι κουκουλοφόροι ήταν τριγύρω! Μάλλον ήταν νέοι και τους έκαναν καψώνι...

  2. ΕΝΑΣ avatar
    ΕΝΑΣ 16/12/2010 00:17:16

    Παιδια,υπαρχει βιντεο που δειχνει καθαρα κουκουλοφ(λ)ορους να πετανε πετρες στα ΜΑΤ ,να συλλαμβανονται και ξαφνικα να..αφηνονται ελευθεροι με προτροπες απο τα ΜΑΤ προσεξτε και τετοια..Και βεβαια υπαρχουν και οι λεγομενοι χρησιμοι ηλιθιοι που παιζουν στο παιχνιδι τους.Στο ιδιο εργο θεατες.Για ποσο ακομη αραγε??

    • Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ avatar
      Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ @ ΕΝΑΣ 16/12/2010 02:15:59

      πού είναι αυτό το βίντεο; Δείξτο αφού το είδες κι εσύ, να δούμε αν έχουμε λάθος εντυπώσεις ή όχι

      • panos33 avatar
        panos33 @ Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ 16/12/2010 03:34:48

        φιλε ειμουν 10 μετρα και να σου πω το εργο?τρωει ξυλο ο χατζιδακης,πφτει συρμα κατ ευθειαν,οτι δεν την βγαζουν σημερα και κατευθειαν η ομαδα αυτη ,ΔΕΝ ΡΙΧΝΕΙ ΚΡΟΤΙΔΕΣ ,αλλα στελνει την πρωτη ΜΟΛΟΤΩΦ,παιδια,ακουστε με εχω παει σε 50 πορειες ,ακουστε !!!με γεγονοτα λεω οχι να μιλαω για να μιλαω!!

      • Σαος avatar
        Σαος @ Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ 16/12/2010 11:24:35

        Για δες στο παρακάτω φίλε μου:
        http://taxalia.blogspot.com/2010/12/blog-post_5844.html
        Δεν δίνω το link του βίντεο γιατί το έχουν φλαγκάρει οι γνωστοί-άγνωστοι της ΚΥΠ, καθότι φαίνεται καθαρά πως έρχονται μολότοφ και από την πλευρά του Συντάγματος! Μα που βρέθηκαν «αντιεξουσιαστές» στα μετόπισθεν των ΜΑΤ;;;;;;;

        • panos33 avatar
          panos33 @ Σαος 16/12/2010 17:07:24

          ρε φιλε εισαι σοβαρος?ειμουν εκει και μουλες να δω το ΜΟΝΤΑΖ?????????να σου δωσω ενα απιθανο βιντεο που κανα εγω ο ασχετος????

          http://www.youtube.com/watch?v=HNsLgYrq7Ww

          • panos33 avatar
            panos33 @ panos33 16/12/2010 17:14:06

            ελλαδα καληνυχτα,οταν η αληθεια ειναι στην οθονη.....βρε φιλε αν δεις και αν ξερεις ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ,ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!!τωρα να πεισω αναπηρο ανθρωπο.......δεν ειμαι ο ΙΗΣΟΥΣ.

      • rage avatar
        rage @ Ο ΑΛΩΒΗΤΟΣ 16/12/2010 12:11:26

        το βίντεο είναι εδω:
        http://www.youtube.com/v/YBCaDrG-_KI?fs=1&hl=el_GR


        και η στιγμή που αφήνεται ελεύθερος με φιλικό χτύπημα στην πλάτη ο "αναρχικός" είναι στο 0:30 στο δεξί μερος της οθόνης σου.

  3. Κάποιος avatar
    Κάποιος 16/12/2010 00:22:47

    Ασκηση με πραγματικά πυρά!

  4. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 16/12/2010 00:47:51

    Αυτοί με τα μπλέ δεν είναι ΜΑΤ είναι άλλη ομάδα προφανώς μέσα στην ασχετοσύνη και την κακή εκπαίδευσή τους δεν έπραξαν ούτε τα αυτονόητα αυτοί και οι ανώτεροι εκεί που τους τοποθέτησαν και βρέθηκαν απομονωμένοι.

  5. hgghfghf avatar
    hgghfghf 16/12/2010 02:35:39

    Ελεεινά φτηνή προπαγάνδα γιαυτο και η ΝΔ δεν κοροϊδεύει κανέναν με τις δήθεν επαναστατικες-πατριωτικες της θέσεις.

  6. panos33 avatar
    panos33 16/12/2010 03:08:46

    ΡΕ ΑΥΤΟΙ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΛΟΤΩΦ,ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΟΙΟΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ......

    • panos33 avatar
      panos33 @ panos33 16/12/2010 03:12:13

      ΕΧΩ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΦΑΚΤΟΡΑ ΛΕΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ,ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΙΠΤΕΙ!

      • panos33 avatar
        panos33 @ panos33 16/12/2010 03:15:21

        Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΜΟΙΡΙΑ ΠΕΤΑΞΕ ΠΡΩΤΑ ΜΟΛΟΤΩΦ ΦΑΚΤΟΡΑ!!!!

        • Σοσιαληστής avatar
          Σοσιαληστής @ panos33 16/12/2010 10:05:09

          ναι και μετά βρέθηκαν οι απέναντι με 100 μολότοφ αφού πέταξαν οι αστυνομικοί την πρώτη. κόψε τα ληγμένα.

          • panos33 avatar
            panos33 @ Σοσιαληστής 16/12/2010 16:38:50

            ρε φιλε πλακα μου κανεις?η το εκρινες απο το ζουγκλα.gr?ειμουν 10 μετρα απο το συμβαν,τωρα αν θες να μαθεις και ποιος ειμαι να σου στειλω βιογραφικο παντως δεν εχω σχεση ουτε με λυγμενα ουτε με ενγκαιρα.....http://www.facebook.com/

  7. NTINOS avatar
    NTINOS 16/12/2010 12:05:09

    Η ΜΟΛΟΤΩΦ ΕΙΝΑΙ ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΥΡΟΒΟΛΟ ΟΠΛΟ.
    ΚΑΙ ΕΝΩ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΣΕ 10 ΕΤΙΕΣ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΟΓΙΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΟΠΛΩΝ,Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΔΗΛΩΤΗ ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ ΕΚ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΣ.
    Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΞΟΥΣΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΤΟΙΑΥΤΗ ΝΙΠΤΟΥΝ ΤΑΣ ΧΕΙΡΑΣ ΤΩΝ ΑΝΑΙΣΧΥΝΤΑ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΩΝ ΦΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ.
    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΛΕΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ .
    ΤΟ ΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΛΑΟΥ.
    ΟΙ ΕΝΣΤΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΔΙΑΔΗΛΩΤΕΣ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΡΤΙΜΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΩΒΗΤΟΙ.
    ΑΙΔΩΣ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ.

  8. αποκατάσταση avatar
    αποκατάσταση 16/12/2010 15:15:28

    Ασφαλίτες καίνε ή μάλλον όχι, εξωγήινοι καίνε τους αστυνομικούς.