#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
27/07/2010 21:33
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Διέγραψαν το επεισόδιο με τον βουλευτή από τα πρακτικά !!!



Διέγραψαν το επεισόδιο με τον βουλευτή από τα πρακτικά !!!

Και σε άλλη θεσμική «αταξία» υπέπεσε το ΠΑΣΟΚ, επιβεβαιώνοντας όλους όσους εκτιμούν πως κυβερνά επιδεικνύοντας ένα ιδιαίτερα προκλητικό αλαζονικό χαρακτήρα…
Μετά την πρωτοφανή στα κοινοβουλευτικά χρονικά απειλή μάρτυρα ότι θα τον διώξουν από τη θέση που κατείχε στο δημόσιο επειδή δεν συμφωνούσε με όσα ισχυρίζεται το ΠΑΣΟΚ, προφανώς με άνωθεν εντολή, αφαίρεσαν από τα επίσημα πρακτικά της Βουλής το επίμαχο σημείο.

Κάποτε, η αλλαγή μιας και μόνο φράσης από τον τότε Υπουργό άμυνας Σπήλιο Σπηλιωτόπουλο, είχε γίνει θέμα στα κανάλια και τις εφημερίδες επί δυο συνεχείς ημέρες. Βέβαια, οι βουλευτές του ΠΑΣΟΚ παράλληλα είχαν καταγγείλει για αλλοίωση των πρακτικών και οι γνωστοί  παραθυρόπληκτοι παραληρούσαν…
Σήμερα που αφαίρεσαν από τα επίσημα πρακτικά της Βουλής ενός μείζονος σε σημασία σημείου, από το οποίο αποδεικνύεται και η απειλή μάρτυρα, δεν κουνιέται φύλλο…
Ο Πρόεδρος της Βουλής σιωπά ωw συνήθως. Μόνο με τα έργα και τις ημέρες των προκατόχων του ασχολείται… Με τα όσα συμβαίνουν επί ημερών του…τσιμουδιά!!!
Να μας ζήσει η «πράσινη» δημοκρατία του ΓΑΠ.

Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ απειλεί μάρτυρα στην Βουλή !!!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Γιάννης Σ. avatar
    Γιάννης Σ. 27/07/2010 21:54:57

    Έχουμε βίντεο;

  2. anhsyxos thrakas avatar
    anhsyxos thrakas 27/07/2010 22:00:49

    EΛΛΑΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΦΡΟΥΡΩΝ (2009-..?..)
    ΚΑΤΩ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΟΥΝΤΑ
    ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
    Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.
    YANKEE GAP ΦΥΓΕ...!!!
    Ο ΝΟΕΜΒΡΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΤΡΕΜΕΤΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΑΣΙΣΤΑΡΙΑ...!!!

  3. ataktos avatar
    ataktos 27/07/2010 22:03:38

    ο "γάλος" πάλι σε ρόλο .. σφίγγα ..χιχχι

  4. brancaleone avatar
    brancaleone 27/07/2010 22:19:57

    Kyrie Xynidi, parakalw na to simeiwsete.

  5. ΑΝΤΩΝ ΗΣ avatar
    ΑΝΤΩΝ ΗΣ 27/07/2010 22:53:37

    ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΑΘΥ ΚΡΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑ ΣΕ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ.Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝ ΠΛΗΘΩΡΙΣΜΟ!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΟΣΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΔΟΥΛΗ ΧΟΥΝΤΑ ΤΟΥ ΓΑΠ!

  6. Δρ Ρέγγας avatar
    Δρ Ρέγγας 27/07/2010 22:58:43

    Βουλευτής του πασόκ απείλησε με απόλυση μάρτυρα, ανώτατο κρατικό υπάλληλο, μέσα στη Βουλή!
    Ωραία δικαιοσύνη μας φέρατε ρε ξεφτιλισμένοι "δημοκράτες".






    http://www.hellenicparliament.gr/Vouleftes/Ana-Koinovouleftiki-Omada/?MPId=c0097bbb-77fa-46ea-8fba-b61a0eec0ac4


    ΠΛΗΡΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΡΑ, ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΞΥΠΝΑ!

  7. anhsyxos thrakas avatar
    anhsyxos thrakas 27/07/2010 23:19:09

    EΛΛΑΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΦΡΟΥΡΩΝ (2009-..?..)
    Κάτω η Πρασινη Χούντα
    ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
    Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες.
    Υankee GAP Φυγε
    Ο Νοέμβρης έρχεται.Τρέμετε πράσινοι φασίστες..!!!

    Reply

  8. The Saint avatar
    The Saint 27/07/2010 23:42:29

    Είναι απορίας άξιον, τι στοιχεία και χαρτιά έχει στα χέρια του το ΠΑΣΟΚ, (ενεντίον κυρίως της αξιωματικής αντιπολιτευσης) γιά να μπορεί να κινείται με τέτοιο αντιδημοκρατικό τρόπο, μέσα στη βουλή, και να μην αρθρώνει ΚΑΝΕΙΣ ένα ...φωνήεν!
    Τι σόι παιχνίδια εχουν ΗΔΗ παιχθεί πίσω -και πάνω- απο τις πλάτες μας, και εμείς μασαμε το κουτόχορτο που μας δίνουν?
    Γιατί βεβαίως, αν πιάσει κανείς όλα τα τεκταινόμενα έως σήμερα απο την ημέρα ανάληψης της κυβέρνησης απο το ΠΑΣΟΚ, θα βρεί ράμματα και γιά τους υπόλοιπους...

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ The Saint 28/07/2010 01:07:29

      πάντως απ' ό,τι φαίνεται μέχρι σήμερα, μάλλον δεν έχει τίποτε (πλην Ζήμενς και Μητσοτακέικου, που όμως δεν επιθυμούν να βγάλουν) - αφήνουν απλώς εντυπώσεις για να τρομοκρατείται ο Σαμαράς

  9. aurora3363 avatar
    aurora3363 28/07/2010 00:03:22

    αλλο ενα αισχος της πασοκικης δικτατοριας!

  10. Ιθαγεννής avatar
    Ιθαγεννής 28/07/2010 00:44:07

    Eίναι δυνατόν να μας σερβίρουν τέτοια Δημοκρατία ?
    Α ρε Ελλαδίτσα πως σε κατάντησαν οι ψευτοκουλτουριάρηδες ελληνόφωνοι. Πού είσε Διογένη μήπως βρείς με το φανάρι σου κανένα Ελληνα.

  11. ΓΙΩΡΓΟΣ avatar
    ΓΙΩΡΓΟΣ 28/07/2010 03:10:43

    ΕΙΝΑΙ ΜΕ DNA [ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ] ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ.Η ΣΙΚΕΛΙΑ ΩΧΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ .ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΚΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΟΙ.ΜΥΤΧΑΟΥΖΕΝ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.....

  12. arambatzis avatar
    arambatzis 28/07/2010 10:36:04

    Tin eythini anelabe i sexta prasinofrourwn

  13. armageddon avatar
    armageddon 28/07/2010 11:35:13

    ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΒΟΥΛΗ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.
    ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΣΙΝΗ ..