28/11/2009 22:22
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δεν φαντάζομαι να δούμε και μαϊμού εκλογικά κέντρα στην Κρήτη;

Δεν φαντάζομαι κάποιοι ανεγκέφαλοι να ετοιμάζονται να φτιάξουν επαέ τίποτα μαϊμού εκλογικά κέντρα;

 Πάνος Παπαδαντωνάκης, Σφακιά, Κρήτης

ΣΧΟΛΙΑ

  1. KAISER avatar
    KAISER 28/11/2009 22:29:20

    ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΚΛΙΜΑ- ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΠΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ - ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΥΠΟΛΗΨΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.

  2. Παναγιώτης avatar
    Παναγιώτης 28/11/2009 22:58:24

    DINOUN 500EURO GIA AGORA PSHFON...MEXRI EKEI FTHANOUN..

  3. kanis avatar
    kanis 28/11/2009 23:02:15

    Απόψε λέει, πιάσανε στο Ηράκλειο αλλοδαπούς με πλαστά ευρώ!
    Για εξαγορά ψήφων τα προόριζαν;

  4. Παναγιώτης avatar
    Παναγιώτης 28/11/2009 23:13:31

    afto pou sas egrapsa gia 500 euro ginete sth Messinia.

    • MIG-21 avatar
      MIG-21 @ Παναγιώτης 28/11/2009 23:32:54

      ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ?

      Η ΚΑΛΑΚΑΤΖΑΚΟΥ ?

      ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ !!!

      ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!

      • ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
        ΓΙΑΝΝΗΣ @ MIG-21 29/11/2009 00:08:47

        μηπως ο Λαμπρόπουλος?

  5. alexandros avatar
    alexandros 28/11/2009 23:33:56

    ΕΠΙΚΡΑΤΕΊ ΑΠΟΓΟΉΤΕΥΣΗ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 20.30 ΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΔΟΥΝ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ , ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΠΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ,ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Ν.Δ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ .

    • Tasos avatar
      Tasos @ alexandros 28/11/2009 23:39:53

      Φίλε, κρατιέμαι τόσο καιρό γιατί δεν θέλω να κάνω κακό στον αγώνα για απαλλαγή από αυτό το κακό συναπάντημα των βαρώνων και των μαμόθρεφτων τους αλλά δεν αντέχω άλλο : ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ (ΜΗΝ) ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ!

  6. kanis avatar
    kanis 28/11/2009 23:38:00

    ΨΗΦΙΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ , λέει το μήνυμα που στέλνει νυχτιάτικα ο Κούλης στα κινητά, είπαν κάτι φίλοι!!!Αληθεύει;
    Το΄χει πιάσει μαρασμό το έρμο και παίζει με το τηλεφωνικό του κέντρο της ζήμενς;

  7. trochalos avatar
    trochalos 29/11/2009 00:09:13

    Για αυτό ήθελε κέντρο με 2000 γραμμές το γκαβό.¨Αμα θες πληροφορίες για αποιοδήποτε θέμα γρήγορα στου Κούλη.Εμένα μου είπε και που ψηφίζω.
    Πως να μην πάω πρωι πρωι.Θα κάνω ότι λέει το κούτσικο.
    Επίσης και κάποιος TOBOULOGGLOU(Tούρκος είναι;)λέει να παμε να ψηφίσουμε
    Ντορούλα την κόρη του πατρός,γιατί ήδη φαίνεται η αδυναμία του ΠΑΣΟΚ να λύση τα προβλήματα,για αυτό ψήφισε Ντορούλα και θα τα λύσουν αμέσως
    Καληνύχτα υψηλοτάτη,δεν σας θέλει ο λαός τα τσιράκια σου και μπρος
    Αμα δεν σου αρέρει Ντορούλα μου η ΝΔ κάνε δικό σου κόμα όπως ο μπαμπάς σου`
    να πάρεις περίπου το 3% που είναι και το νούμερό σου

    • Tasos avatar
      Tasos @ trochalos 29/11/2009 00:21:25

      Ο Τομπούλογλου είναι της συνομοταξίας Νικήτα, Αρη, Μιλτιάδη... Του είχε καταστρέψει την καριέρα κάποτε ο τριανταφυλλόπουλος βγάζοντας στον αέρα ρόζ κασέτες (με άντρες).

  8. blue nile avatar
    blue nile 29/11/2009 03:13:56

    ΕΞΩ Η ΝΤΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΔ