10/09/2009 15:26
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δείτε όλα τα ονόματα που ανακοίνωσε το ΠΑΣΟΚ



Κάντε κλικ εδώ για να δείτε όλα τα ονόματα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ataktos avatar
    ataktos 10/09/2009 15:49:06

    Ακούρντιστο και παλιό βιολί μας παίζουν….

    • ataktos avatar
      ataktos @ ataktos 10/09/2009 16:16:09

      Το σχόλιο μου αφορούσε τους Νομούς που κατοικώ και ψηφίζω

      • ataktos avatar
        ataktos @ ataktos 10/09/2009 17:51:05

        Τιραμολα – παρακαλώ ένα δικό σου σχόλιο ..

  2. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ avatar
    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ 10/09/2009 15:55:20

    O Κεδίκογλου Συμεών στην Εύβοια, είναι ο γνωστός πρώην βουλευτής με τη ΝΔ;

    • ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ avatar
      ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ @ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ 10/09/2009 15:55:59

      και υιός του χαστουκιστή;

    • Ivan Groznii avatar
      Ivan Groznii @ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ 10/09/2009 17:50:19

      Μα και βέβαια. Το παιδί του πρώην βουλευτή του ΠΑΣΟΚ ξαναγύρισε στις καταβολές του. Ενα ακόμα μπράβο στους Νεοδημοκράτες που τον έκαναν βουλευτή και τον προστατευσαν ακόμα και εκεί που δεν έπρεπε (ο νοών νοείτω). Α ρε Σιμάκο, ξέχασες τι έκανες στη Σοβιετική Ενωση όταν ήσουν υπότροφος του ΠΑΣΟΚ; Τα κατάφερες και έμεινες εκεί (το πιθανότερο με παρέμβαση της τότε πράσινης πρεσβείας) ή σε έδιωξαν οι κακοί κόκκινοι; Αλλα η ΝουΔουλα να τον βάλει και επικεφαλής της διακοινοβουλευτικής επιτροπής Ελλάδας-Ρωσίας!!! Και να πηγαίνει ο Ρώσος πρέσβης στην Εύβοια και να φιλοξενείται σε κυριλάτο ξενοδοχείο, όπου τον συναντούσε ο Σιμάκος!!! Και να πηγαίνουν εκεί και ρώσοι επιχειρηματίες και μεγαλοπαράγοντες ρώσικων Τραπεζών!!! Αυτά τα ψιλά προς το παρόν. Με την ευκαιρία, μικρέ μου, με εκείνο το σκάνδαλο των ρωσικών πυραύλων TOR (ΠΑΣΟΚικό σκάνδαλο), έμαθα ότι είχες πάρει ένα πακέτο με στοιχεία. Δεν είδα να κάνεις κάτι. Τουλάχιστον ενημέρωσες τον Καραμανλή;

    • Le canard avatar
      Le canard @ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΒΗΜΑ 11/09/2009 17:20:50

      Τελικά ο Συμεών Καδίκογλου του ΠΑΣΟΚ είναι ο ξάδερφος του Σίμου Κεδίκογλου (του γιού του "χαστουκιστή") της ΝΔ.

  3. leon avatar
    leon 10/09/2009 16:30:26

    Ας δηλωσουμε ο καθενας μας την αντιπαθεια (η εστω την ειλικρινη μας απορια) για τον πολιτικο που μας ενδιαφερει. Εν τελει τι με νοιαζει αν ο Κεδικογλου η ο Γειτονας η ο Βερελης θα ειναι στην λιστα. Μηπως θα ψηφισω το κομμα τους? Τα ιδια και για την ΝΔ...

  4. Αρράκις الراقص avatar
    Αρράκις الراقص 10/09/2009 19:15:19

    Ο Συμεών Κεδίκογλου υποψήφιος βουλευτής με το ΠΑΣΟΚ, είναι ο Ιατρός Συμεών Κεδίκογλου, γιός του στρατηγού Αγγελου Κεδίκογλου. Ο Συμεών ή Σίμος Κεδίκογλου νυν βουλευτής της ΝΔ, ο δημοσιογράφος, είναι γιός του "χαστουκιστή" και πρωτοξάδελφος ή δευτεροξάδελφός του γιατρού.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Αρράκις الراقص 10/09/2009 20:00:01

      Έχουν πιάσει όλα τα κόμματα οικογενειακώς.Αν γίνει και κάποιο άλλο κόμμα, κόμμα εξουσίας, μην εκπλαγείτε αν δείτε και κει κάποιον Κεδικογλου. Ιδεολόγοι όλοι τους.

  5. Προφήτης avatar
    Προφήτης 10/09/2009 19:27:18

    Τον Τσουκάτο που έφερνε τα φράγκα, τον breadwinner που λένε στην πατρίδα του αρχηγού, τον ξέχασαν.
    Ντροπή!

    Εκτός αν τον προορίζει για επικεφαλής του Επικρατείας, ως συμβολικό Αλη-Μπαμπά (με τους 40 κλέφτες), για να δηλώνει τον χαρακτήρα του "κινήματος".

  6. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 10/09/2009 20:36:25

    Για να δούμε, καθώς τα κενά δεν είναι τόσα όσα αναφέρει η ανάρτηση.
    Ο ΓΑΠ κάπου θα είναι υποψήφιος οπότε λιγοστεύουν οι εναλλακτικές λύσεις για τον κ Σημίτη.

  7. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 10/09/2009 22:52:34

    Οι παραπάνω λίστες με τα ονόματα μου θυμίζουν το "όλος ο θίασος επί σκηνής" και καλά θα ήταν αν μιλούσαμε για το τελευταίο χειροκρότημα, μόνο που η παράσταση τώρα μόλις αρχίζει. Και τη κόβω για κωμωδία.
    Αλήθεια η Βάνα είναι υποψήφια ή όχι; Δεν το βρήκα το όνομά της. Τσάμπα πήγαν οι σοβαρές σπουδές αστρολογίας που λέγεται ότι έκανε;

  8. karalove avatar
    karalove 10/09/2009 23:16:50

    Πού είναι και ο ΝΔ θίασος; Δυσκολεύονται λίγο μου φαίνεται, πήραν είδηση το ναυάγιο και φεύγουν οι ποντικοί.