#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
25/05/2011 23:29
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Δείτε τη συγκέντρωση στο Σύνταγμα από όλες τις πλευρές

Φωτορεπορτάζ Antinews













 















 







ΣΧΟΛΙΑ

  1. Γιωργος Ασημένιος avatar
    Γιωργος Ασημένιος 25/05/2011 23:40:54

    επιτελους

  2. effie B. avatar
    effie B. 25/05/2011 23:50:27

    η φωτογραφια οπου μελος της ομαδας των Ματ αγκαλιαζει τα παιδακια ειναι καταπληκτικη!
    συγχαρητηρια στον ρεπορτερ!

    • Eva avatar
      Eva @ effie B. 26/05/2011 00:28:12

      ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ !!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ....!!!!!

      • aristotelis avatar
        aristotelis @ Eva 26/05/2011 06:47:28

        και φυσικά στον αστυνομικό...

    • BIKY avatar
      BIKY @ effie B. 26/05/2011 14:35:43

      Πραγματικά φοβερή εικόνα αυτή με τα παιδάκια και τα ΜΑΤ . Αυτό είναι που πρέπει να προβάλετε απο όλους μας, γιατί τα παιδιά των ΜΑΤ είναι δικά μας παιδιά, ας μην το ξεχνάμε.

  3. ΚΑΤΕΡΙΝΑ avatar
    ΚΑΤΕΡΙΝΑ 26/05/2011 00:00:31

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.Οι Έλληνες ξεσηκώθηκαν.Παιδιά συνεχίζουμε.
    Η Πάτρα έστειλε το μήνυμα !!!!!!
    Τ Ε Λ Ο Σ!!!!!!Η απάτη αποκαλύφθηκε.Παίρνουμε την τύχη μας στα χέρια μας........

  4. man8os avatar
    man8os 26/05/2011 00:33:32

    Να πανε φυλακη οσοι υπεγραψαν και εφαρμοζουν το μνημονιο.

  5. Ιων avatar
    Ιων 26/05/2011 02:37:35

    Μπράβο σε όλους όσους βγήκαν στο δρόμο!!!

  6. GEODETIS avatar
    GEODETIS 26/05/2011 03:02:58

    ναι ....

  7. anetos avatar
    anetos 26/05/2011 07:25:30

    την επόμενη φορά θα είναι το αδιαχώρητο !

  8. johny avatar
    johny 26/05/2011 08:46:40

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΤΥΧΕΣ ΤΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ. ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΥΑΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ.

  9. kopritis avatar
    kopritis 26/05/2011 08:53:37

    KAI SHMERA OLOI STIS PLATEIES!!!H MAXH MOLIS TORA ARXIZEI.KATO H XOYNTA.O LAOS MILHSE

  10. melpo polygyrou avatar
    melpo polygyrou 26/05/2011 11:16:59

    ΕΊΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ,
    δεν έχουμε ανάγκη από εθνοπατέρες και αρχισυνδικαλιστές,
    μπορούμε κι εμείς να αντιδράσουμε
    ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ

  11. rita avatar
    rita 26/05/2011 12:06:20

    επιτελους πρεπει κατι να γινει.Ημουν εκει θες και θα ειμαι και σημερα.Πρωτη φορα πηγα σε συγκενρωση και δεν εγιναν επεισοδια.Δεν υπηρχαν κομματα.Ηταν ο απλος πολιτης που ιεκδικει ενα καλυτερο μελλον για τα παιδια του.Ηταν μια κυρια με το διχρονο αγορακι της στο καροτσι και της λενε:"Απο μικρος σε διαδηλωσεις".Και απαντα:"Ναι να μαθαινει γιατι απ'οτι φαινεται εχουμε πολυ δρομο μεχρι να φυγει η βρωμα".Βγειτε ολοι στους δρομους!!!Μας παιρνουν ακομη και αυτα τα λιγα που εχουμε....

  12. kopritis avatar
    kopritis 26/05/2011 12:15:00

    Exoun vgei diaforoi eksipnakides kai katigoroun ton kosmo oti den exei safi-sigekrimena aitimata!!H katsatasi stin Ellada einai toso tragiki pou gia na anaferthoun sigekrimena aitimata tha eprepe na Tiposoume ti lista tou Sidler!!Oloi stis plateies!!!!!Min akoute kanena papagalaki

  13. politco on avatar
    politco on 26/05/2011 17:47:53

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΙΝΕ Η ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ! ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΑΣΙΝΟΚΑΝΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΤΟ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΡΟΔΩΣΙΑ ΩΣ ΑΛΛΟ ΜΕΣΟΠΡΟΘΕΣΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΑΣΙΝΟΤΡΟΪΚΑΝΟΜΠΛΕ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΗΔΙΕΣ. ΟΛΟΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΤΕΚΛΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ Α Ρ Χ Η ΤΟΥ Τ Ε Λ Ο Υ Σ Τ Ε Λ Ο Υ Σ Τ Ο Υ Σ !!!!!!!!!!

  14. δυτης avatar
    δυτης 27/05/2011 21:21:12

    στην πλατια ειναι ωραια. πολυ πιο καλα κι απ την πολυθρονα μου. Για δοκιμάστε κι εσεις