25/05/2009 11:30
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γνωστός εκδότης σε νοσοκομείο

 Έντονες φήμες που κυκλοφόρησαν τις πρώτες πρωινές ώρες της Δευτέρας θέλουν γνωστό επιχειρηματία μεγάλου συγκροτήματος Τύπου (και όχι μόνο) να εισέρχεται εσπευσμένα σε ιδιωτική κλινική των Αθηνών. Οι πρώτες ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες κάνουν λόγο για ραγδαία επιδείνωση της υγείας του. Για ευνόητους λόγους δεν αναφέρουμε το όνομα του μέχρις ότου γίνει γνωστό τι ακριβώς συμβαίνει. Ελπίζουμε να είναι φήμες και σε καμία περίπτωση να μην επιβεβαιωθεί το ρεπορτάζ που κάποιες πτυχές του μιλούν ακόμα και για μοιραίο τέλος.

http://www.enimerosi24.gr/index.asp?a_id=1

ΣΧΟΛΙΑ

  1. αντικαθεστωτικός avatar
    αντικαθεστωτικός 25/05/2009 11:56:41

    θα είναι η μόνη κηδεία κατα την οποία εάν αποδόσουν τιμές αρχηγού κράτους θα κυριολεκτούν.....

    λυπάμαι,αλλά δεν λυπούμαι καθόλου...παρά μόνο για το οτι μια ανθρώπινη ζωη ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΕ λευκή σελίδα, φεύγει...κατα τα άλλα....θα τα πάρεις μαζί σου τα λεφτά και τους εκβιασμούς σου τωρα μεγάλε?

  2. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 25/05/2009 12:14:56

    Ο "Καλλιτέχνης", ο "Τσιμεντάς" ή ο "Πράσινος" είναι?

    Σε κάθε περίπτωση, κερνώ ποτά στο J@K απόψε κατά τις 10.

  3. poisonous avatar
    poisonous 25/05/2009 12:20:34

    Η τέχνη χάνει τον μπαμπά της, το εμπόριο όπλων τη μάνα του...

  4. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 25/05/2009 12:31:18

    Θέλετε ουίσκι ή βότκα?

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 25/05/2009 13:31:55

    εμείς οι άσχετοι, πως θα μάθουμε?

  6. koinos_nous avatar
    koinos_nous 25/05/2009 14:34:59

    Ο μπαρμα-Χρήστος?

  7. matakis avatar
    matakis 25/05/2009 15:06:39

    @5 : Διάβασε προσεκτικά τον 3 και θα καταλάβεις...

  8. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 25/05/2009 20:26:03

    το εμπόριο όπλων με μπερδεύει... άσε δεν χρειάζεται να ξέρω, όλοι, μα ΌΛΟΙ θα βρεθούμε οριζόντιοι και ψόφιοι μια μέρα. Αν νομίζει κανένα καθίκι ότι θα ζήσει αιώνια... ή ότι τα σάβανα έχουν τσέπες...

  9. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 25/05/2009 22:28:47

    τα νεκροταφεία είναι γεμάτα από αναντικατάστατους. (Τσόρτσιλ. Νομίζω)

  10. fantomas avatar
    fantomas 25/05/2009 22:40:03

    Strange Attractor

    ΣΩΣΤΑ.....ΚΑΙ ΠΑΓΚΑΛΟΣ!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

  11. zaza avatar
    zaza 26/05/2009 00:56:06

    @Strange Attractor
    Ο Ντε Γκολ είπε οτι Το νεκροταφείο των Παρισιων είναι γεματο απο αναντικαταστατους