#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
21/04/2008 20:12
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιώργο, KEEP WALKING

Το νέο, που κυκλοφόρησε μετά το ατύχημα του Γιωργάκη:




Γιώργο, KEEP WALKING



ΣΧΟΛΙΑ

  1. Γιάννης avatar
    Γιάννης 21/04/2008 22:00:55

    Ελεος πια με τον σκωπτικο σχολιασμο μας σε ανθρωπους που αθλουνται.Τοσο μακρια ειναι απο την κουλτουρα μας πια;Πρεπει να εχεις κοιλαρα,να κατεβαζεις κοκορετσια και μπυρες και να ρευεσαι ηχηρα για να θεωρεισαι in?Στον μεσαιωνα ζουμε?Προτυπο υγειας,φυσικη καταστασης,ευεξιας και εμφανισεις θα ειναι ο Ζαχοπουλος? Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

  2. Μπανιστιρτζης avatar
    Μπανιστιρτζης 21/04/2008 22:04:46

    Τιποτε δεν έχουμε με αυτούς που αθλούνται (εκτός κι'αν παίρνουν τα αναβολικά με το κιλό). Το αντίθετο, στηρίζουμε τον Γίώργο. Αρκεί να μην βάζει το χέρι του στις ακτίνες του ποδηλάτου όταν αυτό κινείται με 25 χιλ. την ώρα. Ενίοτε παθαίνεις ζημιά έτσι. Μια ξεματιάστρα ρε παιδιά!!!!

  3. Factorx avatar
    Factorx 21/04/2008 22:30:45

    Γιαννης Says: Ελεος πια με τον σκωπτικο σχολιασμο μας σε ανθρωπους που αθλουνται.Τοσο μακρια ειναι απο την κουλτουρα μας πια;Πρεπει να εχεις κοιλαρα,να κατεβαζεις κοκορετσια και μπυρες και να ρευεσαι ηχηρα για να θεωρεισαι in?Στον μεσαιωνα ζουμε?Προτυπο υγειας,φυσικη καταστασης,ευεξιας και εμφανισεις θα ειναι ο Ζαχοπουλος? Ε-Λ-Ε-Ο-Σ"

    Γιάννη ο σκπωτικός σχολιασμός δεν είναι για τους ανθρωπους που αθλούνται. Το αντίθετο, οικτίρω τον εαυτό μου που σταμάτησε να αθλείται. Κάνουμε πλάκα μόνο με το γεγονός οτι έβαλε το χέρι του στην ακτίνα, ή την αλυσίδα

  4. YiannisM avatar
    YiannisM 22/04/2008 01:16:08

    Tό χέρι στην αλυσίδα είναι συνηθισμένη κίνηση στους έμπειρους ποδηλάτες. Κάτι θα πήγε στραβά. Το αστείο με το Γιώργο, τα υποκοριστικά κλπ παρατράβηξαν.
    Μια κυβέρνηση έχει εξαθλιώσει την χώρα 4 χρόνια τώρα και παρόλα αυτά βρίσκεται στο απυρόβλητο. Πόσες χιλιάδες ευρώ έχει κοστίσει στους φορολογούμενους αυτή η ασυλία;
    Κατά τα άλλα τους φταίει ο Παπανδρέου που κάνει ποδήλατο και δεν κάθεται να του πιάνει τον κώλο ο κάθε νταραβεριτζής.
    Που είναι οι Μπαιρακτάρηδες και οι μεγαλόστομες εξαγγελίες του καταλληλότερου;
    Ούτε επί του προηγούμενου (καταλληλότερου) δεν διακινείτο τόσο μαύρο χρήμα, δεν είχαν τέτοια υστέρηση τα δημόσια έσοδα, δεν είμασαταν ένα ατέλειωτο μπουρδέλο όπως έχουμε καταντήσει..

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 22/04/2008 05:04:02

    Η πλάκα είναι ελέυθερη και το άλας των blogs. Η συνεχιζόμενη πλάκα για κάποιον που είχε ατύχημα όμως? Με όλη την λαμογιά των πολιτκών και την ασάφεια των ιδεολογικών, εκτός από τιμιότητα μήπως να σηκώσω σημαία αθλητικών επιδόσεων. Ο ΓΑΠ είναι 56. Σας προκαλώ, όλους και όσους εξέφεραν χιουμοριστική άποψη, πηγαίνετε τώρα έξω και κάντε 4-5 μίλια (ο ΓΑΠ υποθέτω κάνει μίλια), 6-8 χλμ. Κάντε το και αύριο και μεθάυριο, 5 φορές τη βδομάδα. 52 βδομάδες το χρόνο. Όμφακες εισί.

    Προς θεού μην κάνετε τέτοιο πραγμα χωρίς τσεκ-απ μην χάσουμε κανέναν της παρεας σε έμφραγμα...χτύπα ξύλο!

  6. Factorx avatar
    Factorx 22/04/2008 07:29:37

    archaeopteryx, μου ανταποδίδεις στα ίσα. Εγω είχα αγώνα την Κυριακή ...καθιστός κι ακόμα να συνέλθω. Παρακαλούσα να μην με πιάσει λάστιχο γιατί θα μου έβγαινε η γλωσσα για να το αλλαξω

  7. crazy bicycle avatar
    crazy bicycle 22/04/2008 10:39:40

    GIORGOS KEEP CYCLING......

  8. πανέξυπνη avatar
    πανέξυπνη 22/04/2008 19:29:43

    ...θα πω κάτι μια και άρτι αφιχθείσα από την εργασία μου και (γνήσιο τέκνο της παραγωγής)έγερση 6.00πμ κλπ.κλπ. Δεν είμαι ΠΑΣΟΚ αλλά τον κο. ΓΑΠ τον ψιλοσυμπαθώ. Η πλάκα όμως δεν εξαιρεί ούτε αυτόν. Είναι όπως όταν βλέπουμε κάποιον να πέφτει και σκάμε στα γέλια, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν ανησυχούμε.Έτσι συμβαίνει. Πέρα απ' αυτό όμως γνωρίζω μια πόλη στο κέντρο της Ελλάδας, στην καρδιά της συγκεκριμένα, πραγματική ποδηλατούπολη ή ποδηλατοκρατούμενη. Κάνω ποδήλατο από πιτσιρίκι, με χέρια χωρίς χέρια, φορτωμένη,με τα χέρια στις τσέπες...όπως τύχει, το χέρι όμως στην αλυσίδα εν κινήσει ΠΟΤΕ! Και για να βγάλω και γω κακκιούλες μετά από την ένταση της ημέρας, μήπως η ποδηλασία του κυριου ΓΑΠ είναι και λίγο επικοινωνιακή, ειδικά κυριακάτικα;
    Πέρα απ' όλα αυτά, έμαθα κάτι σήμερα: η Ζωή είναι ωραία.....αλλά τα έχει με άλλον!