#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
05/03/2010 20:03
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιώργο, τα χειρότερα έρχονται



Ειδικός φόρος και στο ρεύμα. Να περιμένετε ολοκαύτωμα. Όλοι με τα κεριά θα κυκλοφοράνε στο σπίτι

Θα λέμε και κανένα εκκλησιαστικό τροπάριο για να νομίζει ο γείτονας ότι κάνουμε ευχέλαιο και όχι οικονομία

Γιώργο μου τα χειρότερα έρχονται. Κι όχι μόνο για μας. Να είσαι σίγουρος γι αυτό και να το περιμένεις

Ημεροδήκτης

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 05/03/2010 20:08:16

    κυλησε το δαχτυλιδι, απο ευχαριστω στους Αμερικανους του Κινεζου.. σε ευχαριστω του ΓΑΠ στη Μαρκελα.

    Ευχαριστω για το δαχτυλο.. το'χει το δαχτυλιδι μαλλον.

    ΠΠ

  2. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 05/03/2010 20:26:23

    Έρχονται γιατί ο κόσμος θυμάται την 3/3/2010.
    Θυμώνει όμως epeid;h uym;ataiQ

    με την 29/9/2009 - ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ
    (Γιώργος Παπακωνσταντίνου).

    «Δεν έχει βγει ποτέ καμία οικονομία από την ύφεση αφαιρώντας πόρους απ’ την οικονομία, παγώνοντας τους μισθούς και αυξάνοντας τους φόρους.
    Είναι μία συνταγή καταστροφής.
    Και οι Έλληνες πολίτες το ξέρουν αυτό και γι’ αυτό δεν πρόκειται να δείξουν εμπιστοσύνη και πάλι στη Νέα Δημοκρατία, όπως τους τη ζητάει».

  3. ΜΗΤΣΟΣ avatar
    ΜΗΤΣΟΣ 05/03/2010 20:28:29

    Δε μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να είναι αυτό που θα απειλήσει το ΓΑΠ.
    Η απάθεια του κόσμου;
    Η διαλυμένη ΝΔ;
    Τα πουλημένα ΜΜΕ;
    Το ότι ελέγχει όλες τις συνδικαλιστικές οργανώσεις;
    Για δέκα χρόνια θα μας κατσικωθεί στο σβέρκο και δεν θα μπορούμε να τον διώξουμε.

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ ΜΗΤΣΟΣ 05/03/2010 20:59:19

      η αντίδραση της δικής του βάσης, μήπως ?

  4. Orestios avatar
    Orestios 05/03/2010 20:59:14

    Σοσιαλισμός και ξερό ψωμί (ακα παξιμάδι σκατό)
    Δεν αξίζει στους Έλληνες τέτοια συμπεριφορά από τους πρεζέμπορους ονείρων.

  5. ΙΔ avatar
    ΙΔ 05/03/2010 21:29:41

    Tι χειρότερο μπορεί να πάθει ένα έθνοs από την κατάκτηση τηs εξουσίαs από μια οικογένεια ανθελλήνων; Ο ιστορικόs του μέλοντοs θα απορεί πωs μέσα σε 60 χρόνια έναs γεναίοs λαόs όπωs ο Ελληνικόs εξαφανίστηκε . Θα απορεί πωs μπόρεσε μία δράκα εχθρών τουνα καταλάβει την εξουσία να τον αποδομήση και τελικά να τον εξαφανίσει..As χαιρετίσουμε τουs Ινδιάνουs τηs Ελλάδαs λοιπον.

  6. Dimi avatar
    Dimi 05/03/2010 21:57:33

    Ευκαιρία να γίνουμε πιό ρομαντικοί. Ο ρομαντισμός θα συμβάλλει και στη λύση του δημογραφικού!

    • ._ avatar
      ._ @ Dimi 05/03/2010 22:22:28

      Βγήκε και το DVD και ζέστανε τις ρομαντικές καρδιές...

    • Anonimi avatar
      Anonimi @ Dimi 06/03/2010 04:20:51

      Ναι, έχουν πολλοί αυτή την άποψη περί ρομαντισμού. Και τα πλυντήρια με ρεύμα λειτουργούν. Να δω πόσο ρομαντική θα μας φανεί η απλυσιά.

  7. Σπύρος avatar
    Σπύρος 06/03/2010 03:03:58

    Εμ..Βγάλανε τήν π@τάνα στά περίπτερα μπάς και χορτάσει τό μάτι..Γιατί η τσέπη άδειασε...Μπορεί βέβαια μέ την τσόντα νά βάζει κανείς το χέρι του στην άδεια τσέπη και νά γίνεται ΄πιό ρομαντικός΄παρότι ως γνωστόν μέ την μ@λ@κία δέν γνωρίζεις κόσμο......................

  8. ataktos avatar
    ataktos 06/03/2010 09:47:27

    Μη βιάζεσαι ...

  9. Dimi avatar
    Dimi 06/03/2010 09:51:38

    @._ @ Anonimi @Σπύρος Παιδιά, ειλικρινά, δεν περίμενα ότι η ανάρτηση περί ρομαντισμού, θα έβγαζε γέλιο μέχρι δακρύων. Να είσθε όλοι πάντα Καλά!

  10. ataktos avatar
    ataktos 06/03/2010 13:08:07

    Για να δούμε επιτέλους τα ......13 δις ευρώ «επενδύσεις» του Τάκη Α …(εύκολα βλέπω τον ξέχασαν τα κοράκια του )

  11. ataktos avatar
    ataktos 06/03/2010 14:09:09

    Δλδ. ποιο κοράκι θα πληρώσει την καταστροφή της..... Δ. Μακεδονίας …(πάλι ο παππούς μου Αθ.)xaaxaaaaaaaaaaaaaaaaa