05/09/2009 12:55
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιατί ο Κ. Γείτονας και το ΠΑΣΟΚ δεν κάνουν αγωγή στον Χριστοφοράκο για συκοφαντική δυσφήμηση;

 



Επειδή μόνο που δεν χοροπηδάνε από την χαρά τους στο ΠΑΣΟΚ για την μη έκδοση του Μιζοφοράκου έχουμε ένα πολύ απλό ερώτημα:  Αλήθεια γιατί ο κύριος Γείτονας ή το ΠΑΣΟΚ δεν κάνει μήνυση και αγωγή για συκοφαντική δυσφήμιση κατά του κυρίου Χριστοφοράκου ώστε να εκδοθεί ανεξάρτητο ένταλμα σύλληψης;

Διαβάστε περισσότερα εδώ: Οι Γερμανοί προστατεύουν τους τσολιάδες τους…

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 05/09/2009 13:07:12

    Ρητορικό το ερώτημα....


    Σε ένα άλλο επίπεδο μπορεί το Ελληνικό κράτος να "εκβιάσει" την έκδοση Χριστοφοράκου, προχωρόντας σε δίωξη του "Δρ. Γιούνγκ" με κατηγορίες για συνέργεια σε ξέπλυμα μάυρου χρήματος και να γίνει "ανταλλαγή".

    Ξέρουν οι Γερμανοί από αυτά...όπως το παλιό καλό καιρό στο "Γουέστ Ποιντ Τσάρλι".

  2. Swell avatar
    Swell 05/09/2009 15:43:33

    Γιατί στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί.

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 05/09/2009 16:46:04

    πιστεύει κανείς ότι δουλεψε τόσο σκληρά ο κ. Λυκουρέζος ΜΟΝΟ για το Πασόκ, χμμμ δεν μου φαίνεται... Όλοι πανηγυρίζουν, απλά στην ΝΔ είναι μουδιασμένοι με το ενδεχόμενο να χάσουν το στάτους, τον σωφέρ, την συνοδεία με τη μοτό, και τον τεμενά από την ευγενέστατη γραμματέα. Τουλάχιστον γλτώσαμε από τον Χριστοφοράκο, λένε.

  4. maquis avatar
    maquis 05/09/2009 16:47:20

    Ο Κος Γείτονας θα είναι υποψήφιος; Αν οχι κάποιος υιός/κόρη/ανηψιός ίσως;
    Επίσης απο την οικογένεια Σμπώκου; κλπ, κλπ (βάλτε εδώ το όνομα που εσείς γνωρίζετε....)

  5. Σπύρος avatar
    Σπύρος 05/09/2009 16:49:38

    Απάντηση στο Ερώτημα τού Θέματος:Aπλούστατα είναι Μεγαλόψυχοι.

  6. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 06/09/2009 11:32:23

    Εμεις γιατι δεν κανουμε αγωγη στον Τσουκρατο για ξεπλυμα μαυρου χρηματος ??

    Εμεις γιατι δεν κανουμε αγωγη στο ΠΑΣΟΚ για αποδοχη προϊοντος εγκληματος και ξεπλυμα μαυρου χρηματος? ( τα του Τσουκρατου )

    Η ΝΔ γιατι δεν κανει τα 2 παραπανω?

    Να σας πω γιατι?? η αγωγή χρήζει ΑΓΩΓΗΣ... που να την βρουν τα λαμογια?


    ΠΠ

  7. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 06/09/2009 12:22:49

    και επειδη μας περνανε για μαλακες, απαντωντας στην παραρχαιη ερωτηση.. "ποσα κιλα μαλακας εισαι..?" μπρει ο καθενας να υπολογισει το "ειδικο του βαρος" σε ολο το πλανητικο μας συστημα με τον παρακατω τροπο ¨--->

    Θέλετε να μάθετε το βάρος σας στον ήλιο και στους άλλους πλανήτες;

    Αν θέλετε να μάθετε το βάρος σας στον ήλιο και στους άλλους πλανήτες, δεν έχετε παρά να πολλαπλασιάσετε το βάρος σας στη Γη με τον αριθμό που θα δείτε δίπλα από το κάθε ουράνιο σώμα:
    Ήλιος (28),
    Ερμής (0,38),
    Αφροδίτη (0,9),
    Άρης (0,37),
    Δίας (2,54),
    Κρόνος (1,07),
    Ουρανός (0,87),
    Ποσειδώνας (1,14)
    Πλούτωνας (0,07)


    τα αποτελεσματα σε κοινη θεα πριν τις εκλογες. Αυτος ο Γειτονας ειναι και κοντουλης.. αρα ελαφρυς. Ο Βιλγαρακης κοτζαμ παληκαρι.. βαρυ τον κοβω ( στη Γη και τους 2 )

    Κανετε τησ=ν ασκηση θαρρους με ειλικρινεια και οποιος το επιθυμει αλλαζει και πλανητη... χαχααααα

    ΠΠ