#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
01/08/2011 16:49
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιατί κρύβουν τα ονόματα των (πράσινων;) εμπόρων κόκας;



Αν αυτό είχε συμβεί επί κυβέρνησης ΝΔ, οι ΠΑΣΟΚοι θα ξηλώναν τα πλακάκια. Και τα πράσινα παπαγαλάκια των Μέσων Μαζικής Εξαπάτησης θα έσπαγαν το γυαλί της τηλεόρασης με τις φωνές τους.

Δείτε τι έγινε: Στις 19 Ιουλίου, η Διεύθυνση Ναρκωτικών του ΣΔΟΕ εξάρθρωσε σπείρα διακίνησης κοκαΐνης , βρήκε 123 κιλά από το πανάκριβο αυτό ναρκωτικό και συνέλαβαν 9 άτομα στη Σερβία και τα Σκόπια και 3 στην Ελλάδα. Η είδηση των συλλήψεων μεταδόθηκε από όλα τα ΜΜΕ, με πολλές λεπτομέρειες, εκτός από μία: τα ονόματα των συλληφθέντων από την Ελλάδα.

Για ποιό λόγο τέτοια προστασία Ελλήνων διακινητών κοκαΐνης; Σεβάστηκαν τα ανθρώπινα δικαιώματά τους;  Αν ψάξετε στο διαδίκτυο θα τον ανακαλύψετε αμέσως. Ο ένας λέγεται πως ήταν στενός συνεργάτης κορυφαίου υπουργού του ΠΑΣΟΚ του σημιτικού παρελθόντος, διορισθείς μάλιστα σε σημαντική θέση στο ....υπουργείο Άμυνας. Και ο άλλος συνεργάτης τοπικού βουλευτού του ΠΑΣΟΚ στην Μακεδονία.

Αληθεύουν αυτές οι συνταρακτικές πληροφορίες για το βαθύ σύστημα ΠΑΣΟΚ που μας κυβερνά; Και καλά η κυβέρνηση και τα εξαπτέρυγά της. Κάνουν ό,τι μπορούν να το θάψουν. Ο αρμόδιος Τομέας της ΝΔ τι κάνει; Μπάνια με τον λαό;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. tampakiotis avatar
    tampakiotis 01/08/2011 17:09:57

    σιγαααααααααααααααααααααα.....μην φωναζετε.η ΝΔ κοιμαται......θα την ξυπνησετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • madprof avatar
      madprof @ tampakiotis 02/08/2011 07:49:16

      Ο νόμος περί προσωπικών δεδομένων όπως εφαρμόζεται στο ΧουντοΦασιστοΦρουδοΔικαιοΔημοκρατικοΤατιανοΤσιτσιολινο2ΚώσταινοΑντωνοΝτοροΚαρατζαφυρεροΓιωργοΠροτεκτοράτο είναι άλλο ένα δείγμα του πως νοείται και εφαρμόζεται το περί δικαίου αίσθημα στο Κολομβιανό προτεκτοράτο του Ευρωπαϊκού Νότου, ένθεν κακείθεν. Λαμογιστάν, Κοκαϊστάν, Ηρωϊνοιστάν, ΝουδουΠασοκιστάν, Κρετινιστάν είναι μερικές εναλλακτικές ονομασίες που προτείνω, για να είμαστε ρεαλιστές και αντικειμενικοί με την πραγματικότητα που βιώνουμε σαν πολίτες και κοινωνία. Έτσι κατάντησαν την Ελλάδα οι κυβερνήσεις από τον 11/73 και εντεύθεν. Ως πότε όμως θα ανεχόμαστε αυτό τσούρμο των μαφιοζοκομματόσκυλων ένθεν κακείθεν;

  2. armagedon avatar
    armagedon 01/08/2011 17:48:39

    ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΩΝ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΩΝ ΘΑ ΠΑΙΖΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΜΟΝΟΘΕΜΑΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ,ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ Η Ν.Δ.

  3. Νίκος Α avatar
    Νίκος Α 01/08/2011 18:57:30

    Ε δεν κάνανε και έγκλημα, σαν αυτό του Ζαχόπουλου, για να στηθεί κάτι ανάλογο της "Ζαχοπουλιάδας". Λίγη αθώα κόκα πουλούσαν τα παιδιά.

    • factorx avatar
      factorx @ Νίκος Α 01/08/2011 20:01:01

      !!!

    • Φακ Κωστας avatar
      Φακ Κωστας @ Νίκος Α 02/08/2011 01:02:02

      Κόκα κόλα ήταν...

  4. Δημήτριος Κοκκαλάκης avatar
    Δημήτριος Κοκκαλάκης 01/08/2011 19:15:47

    Μη ρωτάτε τη Ν.Δ. , προσέχει μη χαλάσει η μανέστρα της συναίνεσης και δεν αδειάζει να ασχοληθεί με το θέμα - και πολλά άλλα.

  5. dimitris avatar
    dimitris 01/08/2011 19:19:55

    SOSTOS!!!!!!!!!!!

  6. Μαυρη Αντιδραση avatar
    Μαυρη Αντιδραση 01/08/2011 19:21:59

    Κι εδω οπως και σε πολλα αλλα την απαντηση την εχει δωσει πριν πολλα πολλα χρονια ο αειμνηστοε Κωνστατιντος Καραμανλης " Η εκαστοτε κυβερνηση (και οι συν αυτω θα προσεθετα) προχωρα οσο της επιτρεπει η εκαστοτε αντιπολιτευση"...

  7. Δ.Μ. avatar
    Δ.Μ. 01/08/2011 19:39:08

    Τόσο τυφλός κομματισμός πλέον; Θα μοιράσουμε και τους εγκληματίες σε πράσινους και γαλάζιους; Μήπως οι εγκληματίες είανι τίποτα αρειανοί που ξεχωρίζουν από τις κεραίες; Ανθρωποι της διπλανής πόστας είναι και διατρέχουν όλα τα σκαλοπάτια της κοινωνικής ζωής και τάξεων. Από τον τελευταίο άνεργο μέχρι τον εφοπλιστή.
    Τελικά η κακοδαιμονία της Ελλάδας είναι οι ίδιοι οι Ελληνες. Γιατί τα μισσαλόδοξα μηνύματα θέλουν και εύφορο έδαφος γιά να αναπτυχθούν.

    • Θα τους παρει και θα τους σηκωσει... avatar
      Θα τους παρει και θα τους σηκωσει... @ Δ.Μ. 01/08/2011 20:51:38

      διαβασε περι ποιων προκειται και μετα να συζητησουμε αν το πρασινο δεν επεξε ρολο στην αποσιωπηση.
      διαβασε περι ποιων προκειται να σου σηκωθει η τριχα σε ποιες σημαντικες κρατικες θεσεις στρογγυλοκαθονταν οι περι ου ο λογος....

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Δ.Μ. 01/08/2011 23:56:25

      Ακριβώς φίλε δου-μου, τόσο τυφλός κομματισμός? Ακόμα να παραδεχτείτε ότι στο ΠΑΣΟΚ εξετράφη ότι χειρότερο έχει να επιδείξει ο Ελληνικός λαός?

      • Δημήτρης avatar
        Δημήτρης @ TopGunZ 02/08/2011 00:22:49

        Μα όχι, όχι! Το ΠΑΣΟΚ έφερε στην Ελλάδα την πρόοδο και τον εκσυγχρονισμό...

  8. Μαυρη Αντιδραση avatar
    Μαυρη Αντιδραση 01/08/2011 19:55:01

    Τυφλος κομματισμος ξετυφλός το ζητουμενο ειναι πως πηγαν γαργαρα...Τοσος πολιτικος πολιτισμος πια? Με ποιυς? Με τους Εφιαλτες και τους πηλιογουσηδες?

  9. NIK THE GR avatar
    NIK THE GR 01/08/2011 20:12:40

    Να δειτε οτι θα ισχυριστουν οτι το ειχαν "για ιδια χρηση"
    Ρε μπας κι εχουνε δικιο,εκειστο Μπατσοκ ολο βαρκα γιαλεσα ειναι,λιαρδα στο καταστρωμα.

  10. Bloody Mary avatar
    Bloody Mary 01/08/2011 21:15:59

    Δεν με εκπλήσσει που το βαθύ ΠΑΣΟΚ το έχει ρίξει στα "σκληρά", ξέροντας ή φοβούμενοι για το τι τους περιμένει από Σεπτέμβρη....

  11. Orestios avatar
    Orestios 02/08/2011 00:49:50

    Δεν τρέχει τίποτα!
    Σύμφωνα με το σκεπτικό του Βενιζέλου αν τα τυπάκια κάνουν "παραγωγικές" επενδύσεις όλα θα είναι νόμιμα και ηθικα.
    Druglords όλου του κόσμου ενωθείτε κάτω από τη Σοσιαλιστική ιδεολογία

  12. Orestios avatar
    Orestios 02/08/2011 10:44:16

    Ο Καρχιμακης τί έχει να πει για τα στελέχη του κόμματος του?
    Ανυπομονώ να ακούσω την επίσημη "γραμμή" του ΠΑΣΟΚ

  13. BlueSky avatar
    BlueSky 02/08/2011 12:14:29

    Ρε παιδιά ο αργηγός της εταιρείας δολοφόνων που συνελήφθη τις προάλλες δεν είναι ο ίδιος της παλιάς εταιρείας δολοφόνων;;
    Γνωρίζετε ότι ύπήρξε φανατικό κομματικό στέλεχος του πασόκ;;;
    Φυντάνια που θρέφει το συνοθήλευμα!!!!!

  14. Κάτω η φούντα του μπατσοκ!!! avatar
    Κάτω η φούντα του μπατσοκ!!! 03/08/2011 16:10:32

    Η βόρεια ελλαδα εχει το μεγαλύτερο ποσοστό θανάτων απο τα ναρκωτικά χαρις τους ναρκωεμπόρους του μπατσοκ και μετα βγαίνουν και μας κοροιδεύουν οτι ταχα θα αντιμετοπισουν το ζητημα των ναρκωτικων και αλλα κουραφεξαλα...

  15. Χρῆστος Μηλίγγος avatar
    Χρῆστος Μηλίγγος 06/08/2011 21:08:46

    Μὰ, προφανῶς ἀπὸ συναδελφικὴ ἀλληλεγγύη.