#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
24/01/2010 07:19
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιατί η ΝΔ δεν έχει ανάγκη από εχθρούς;



Ποιός είναι ο κύριος με την γραβάτα ανάμεσα στην κ. Μπακογιάννη και τον κ. Κεδίκογλου;

Διαβάστε εδώ: Γιατί η ΝΔ δεν έχει ανάγκη από εχθρούς;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. άστεγος avatar
    άστεγος 24/01/2010 09:54:22

    Η Ντόρα είναι ντροπή για τον κρητικό λαό που φημίζεται για τη δημοκρατικότητά του.
    Όλο ίντριγκα, μασονείες και πονηριές είναι.
    Πρέπει να φύγει, αμέσως.

    • MITSOS avatar
      MITSOS @ άστεγος 24/01/2010 10:40:57

      Το αντίθετο ακριβώς .Τα παραπάνω είναι τα κύρια χαρακτηριστικά τους.(ζωνιανά,τοπλού,κεφαλογιάννης)

    • Δημήτρης avatar
      Δημήτρης @ άστεγος 24/01/2010 20:18:17

      @ MITSOS

      Οι Κρητικοί δεν κράτησαν με ελάχιστα όπλα ένα μήνα έξω τους Γερμανούς στο β' Παγκόσμιο πόλεμο με ίντριγκα, μασονείες και πονηριές.

    • Dikocho avatar
      Dikocho @ άστεγος 24/01/2010 22:54:38

      @Mitsos

      Mitso eisai vlax!

    • yangoolas avatar
      yangoolas @ άστεγος 24/01/2010 23:01:11

      διάλε τσ' απολυμάροι σου MITSOS

    • Tasos avatar
      Tasos @ άστεγος 25/01/2010 00:58:11

      Οι Κρητικοί ψηφίζοντας ΠΑΣΟΚ με τα ποσοστά που το ψηφίζουν, και ψηφίζοντας από ΝΔ Μητσοτακέϊκο και Κεφαλογιαννέικο να με σχωρνάτε αλλά είναι πολιτικά στην λίθινη εποχή. Κανονικά δεν θα πρέπει να λαμβάνουν και κανένα αξίωμα στην ΝΔ καθότι τους αποστρέφονται κι οιο συμπατριώτες τους.

  2. popolaros avatar
    popolaros 24/01/2010 10:03:46

    Εάν όχι πρωθυπουργός της Ελλάδας, τουλάχιστον πρωθυπουργός της 'χώρας' της Κρήτης, βρε παιδιά.
    Έτσι αποκάλεσε την Κρήτη ο μπαμπάς.

  3. olympiada avatar
    olympiada 24/01/2010 10:28:03

    Αίσχος! Μας φιμώνει το Antinews!! Ο Ραγκούσης κρύβεται πίσω του;;

  4. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 24/01/2010 11:26:17

    Άντε ποτε θα κάνεις νέο κόμμα να πάει στον αγύριστο.

  5. Wolf avatar
    Wolf 24/01/2010 11:50:17

    Αυτός στη μέση δεν είναι ο Τσίουνης ή καπως ετσι, που βριζει, τον Μαρκοπουλο, στις εκπομπές του Παπαγιαννη?
    Ρε, παλικάρια που μαζευτηκατε ολοι μαζι εκει?
    Μαρκοπουλε, αν εχεις τετοιους φιλους και συναδελφους στη ΝΔ, τι να τους κανεις τους εχθρους!!!
    Αυτος ο τυπος στην τελευταια εμφανισή του στο καναλι, δεν ελεγε προδοτη και τον ιδιο τον Προεδρο της ΝΔ, μαζι με το Μαρκοπουλο.
    Ντορα και Κεδικιγλου να τον χαιρεστε.
    Α, Ντόρα οταν θα κανεις το κομμα, σου υπόσχομαι οτι θα κανω παρτι. Να παρεις και το σκακιστη μαζι, βεβαια.
    Ρε, τον σκακιστή -απο τακτική παντως, πρεπει να το ξαναδει το πραγμα, γιατι εχει ενα θεμα- ετσι εξηγουνται ολα.

  6. Δημητρης avatar
    Δημητρης 24/01/2010 12:58:15

    Α ωστε ετσι εξηγούνται όλα..!!!!! Ας στείλει κάποιος την φωτογραφία στους κύρίους Καψαμπέλη και Παπαγιάννη που υιοθετούσαν άκριτα οτιδηποτε τους έλεγε ο νέος Κασπάροφ που αποτελεί ένα απλό στέλεχος της ΝΔ και ουδεμία σχέση δεν έχει με τον κύριο Κεδίκογλου και την κα Μπακογιάννη..
    Είμαι καινούριος στο site και πρέπει να ομολογήσω πως ο κος Σαμαρας μου εμπνέει μεγάλη εμπιστοσύνη για το μέλλον της ΝΔ.. Και το λέω αυτό εχωντας ψηφίσει στις τελευταίες εκλογές συνειδητά τον ΓΑΠ γιατί αυτή ήταν η αναγκαία λύση..

  7. ΓΙΩΡΓΟΣ avatar
    ΓΙΩΡΓΟΣ 24/01/2010 14:40:08

    ΟΝΤΩΣ Η ΝΔ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΞΕΝΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ. ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΕΡΓΑΣΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΔ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΚΤΟΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ! ΤΟ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΥΠΟΝΟΜΕΥΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΝΔ ΚΑΙ ΕΘΝΑΡΧΗΣ ΚΩΝ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΦΡΕΝΟΚΟΜΕΙΟ.

  8. Γιαννηη avatar
    Γιαννηη 24/01/2010 14:40:29

    Ξεκίνησαν με Μαρκόπουλο. Συνέχισαν με Λαζαρίδη, Καραχάλιο, Μουρούτη, θα ακολουθήσουν και άλλοι που βρίσκονται κοντά στον Πρόεδρο. Στόχος τους να επιβάλλουν δίπλα του τους δικούς τους ανθρώπους. Συστημικούς. Του μεσαίου χώρου. Ο Αντώνης τους έχει πάρει πρέφα. Έχουν γνώση οι φύλακες...

    • mpaxalo avatar
      mpaxalo @ Γιαννηη 24/01/2010 14:52:47

      Ε, οχι και ο Καραχάλιος δίπλα στον Αντώνη; θα μας τρελλάνεις; Αν τον δω κι αυτόν δίπλα, θα ζητησω την ψήφο μου και το δίφραγκο πίσω

    • anonymous avatar
      anonymous @ Γιαννηη 24/01/2010 15:35:02

      Το ίδιο έκαναν και με τον ΚΚ το Β'. Επειδή δε μπορούσαν να χτυπήσουν τον ίδιο προσπαθούσαν να του τρώνε έναν ένα τους συνεργάτες. Στο τέλος ο βασιλιάς χωρίς συνεργάτες μένει γυμνός και τον τρώνε και αυτόν.
      Μιλάμε για επικίνδυνα καθάρματα που πολύ φοβάμαι ότι δύσκολα θα ξεμπλέξουμε από δαύτους.

  9. Γιαννηη avatar
    Γιαννηη 24/01/2010 14:54:05

    Για τον Διονύση τον Καραχάλιο λέω. Όχι τον Νίκο. Τον νυν γραμματέα σχέσεων κοινωνίας - κόμματος!

    • olympiada avatar
      olympiada @ Γιαννηη 24/01/2010 15:13:23

      Προς στιγμήν μας έλουσε κρύος ιδρώτας!

  10. gav avatar
    gav 24/01/2010 15:59:22

    με προσοχη παιδια με πολυ προσοχη!!!!! να ξερετε μονο οτι στη φωτο ειναι και αλλοι που κυκλοφορουσαν αγκαλιτσα με το Μαρκοπουλο και ψηφισαν Σαμαρα όπως λενε!!!! Αθανατη ΝΔ με τα στελεχη σου ανα την Ελλαδα!!!! αμ ετσι προκοπη δεν γινεται αδερφια παρτε το χαμπαρι!!!!

  11. cat avatar
    cat 25/01/2010 16:48:27

    Η Ντορα και το συναφιτης να αφησουν ησυχο το Μαρκοπουλο.Τα ψεματα εχουν δυο οψεις.Ετσι κυριε Κεδικογλου?????????????
    Υ.Γ. ΠΡΟΣΕΧΕ Η ΕΥΒΟΙΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ.

    • gav avatar
      gav @ cat 25/01/2010 17:04:40

      εσυ μαλλον ξεχνας οτι η ευβοια ψηφισε περιπου 50% Σαμαρα και 50% Ντορα!!! και οπως πολυ ομορφα και ωραια τα μμε επαιζαν καθε μερα το Μαρκοπουλο στα παραθυρα τους προεκλογικα(εντελως τυχαια??), εξισου μπορουν να τον κατασπαραξουν σε μια νυχτα(οχι τυχαια)!!!
      Και ολα αυτα φυσικα γιατι εμεις δεν βαζουμε μυαλο ουτε με "δεκαποντα" ουτε με τιποτα!!!! Ας συνεχισουμε να τρωμε τις σαρκες μας οπως πολυ καλα ξερουμε!!!