#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
16/12/2011 13:33
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιατί ήθελε συγκυβέρνηση ο κ. Καρατζαφέρης;



Ομολογουμένως είχα κάποιες απορίες γιατί ο Πρόεδρος του ΛΑΟΣ επέμενε τόσο πολύ για την ανάγκη συγκυβέρνησης.

Όχι πλέον!

Ο Μάκης ανέλαβε υπουργός Υποδομών και τους εθνικούς μας εργολάβους

Ο Αδωνις υφυπουργός Ναυτιλίας και τους Εφοπλιστές

Χθές ανακοινώθηκε ότι ο Αναπληρωτής Υπουργός Άμυνας του ΛΑΟΣ αναλαμβάνει τις ...προμήθειες!

Για τον Αστέριο δεν έχω μάθει ακόμα, αλλά δεν θα εκπλαγώ, αν αναλάβει τις ...επιδοτήσεις..

Όφις Ιοβόλος, ο κατηραμένος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. marika avatar
    marika 16/12/2011 14:04:52

    giati na min parei o anthropos tin koutala kale;sto pigadi katourise;xa,xa.xa

    • madprof avatar
      madprof @ marika 18/12/2011 10:26:06

      Για να τακτοποιήσει την Μπεκατώρου στο Megaloκάναλο, και να δείξει ότι πλέον είναι πλήρες μέλος της Καμόρα!

      • madprof avatar
        madprof @ madprof 18/12/2011 11:02:00

        Πλέον έχει δικαίωμα ψήφου και βέτο στην οργάνωση! "Εδώ που έφτασε, λίγο δεν είναι .. τόσα που έκαμε μεγάλη "δόξα" ... στην πόλη του λωτού και το προτεκτοράτο της ντόπιας και ξένης Μαφίας"!

  2. axiokratikos avatar
    axiokratikos 16/12/2011 14:10:38

    ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΕΣΩΣΕ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΠΛΑΤΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ, ΕΥΓΕ!

    • antikatathlptikos avatar
      antikatathlptikos @ axiokratikos 16/12/2011 21:51:18

      Είσαι μακρά νυχτωμένος !!!!!!

  3. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. avatar
    ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 16/12/2011 14:12:21

    Λεφτά ήθελαν τα παιδιά, γιατί το βουλευτιλίκι έχει έξοδα. Πέραν της πλάκας, όταν έρθει ο Σαμαράς στην εξουσία θα πρέπει να ελεγχθούν όλες οι προμήθειες και αναθέσεις που υπογράφηκαν επί κυβέρνησης Παπαδήμου και οι τυχόν μίζες, εννοείται. Στα πλαίσια της διακηρυγμένης από τον Σαμαρά "εξεταστικής για το πώς φτάσαμε στο μνημόνιο" θα πρέπει να προστεθεί και μια εξαγγελία από τώρα: Η συμμετοχή της ΝΔ στην κυβέρνηση Παπαδήμου δεν σημαίνει αμνηστία από τυχόν αδικήματα έχουν διαπραχθεί από την κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ και από την μεταβατική κυβέρνηση Παπαδήμου. Ο νόμος θα εφαρμοστεί. Τέλειωσαν τα ψέματα. Και ο ΛΑγΟΣ να πάει να κρυφτεί στο λαγούμι του

    • koinos_nous avatar
      koinos_nous @ ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 16/12/2011 16:26:44

      Βεβαιως να γινει εξεταστικη και να τους κλεισει μεσα.
      Οπως εκλεισε και ο Καραμανλης τους υπευθυνους του χρηματιστηριου.
      :) :)
      Θα με πεθανεις εσυ, ακομα κραταω την κοιλια μου απο τα γελια.

  4. zap-zap avatar
    zap-zap 16/12/2011 14:21:20

    ότι έκαναν και πριν δηλαδή χωρίς θεσμικό ρόλο;

  5. ioannis33 avatar
    ioannis33 16/12/2011 14:45:43

    Γιατί σας προκαλεί έκπληξη;Αλλωστε το είχαν δηλώσει τα ίδια τα στελέχη τουΛΑΟΣ.Καλύτερα ενα 5% και συμμετοχή στην εξουσία παρά ένα 10% και στη γωνία.

  6. odysseus avatar
    odysseus 16/12/2011 14:50:14

    Αγαπητέ , ΜΑΝΩΛΗ Μ.
    Mην είσαι τόσο βέβαιος όταν στο Αμυνας βρίσκεται ο Αβραμόπουλος (Θυμάσαι τα 16 εκατ. εμβόλια που ο πρόεδρος της επιτροπής υγείας της ΕΕ και ο Δημ. Κρεμαστινός δημόσια είχαν καταγγείλει ως άχρηστα?) Του τα πληρώνουμε ακόμα δανειζόμενοι με 8% και βάλε...

  7. Ραβινος avatar
    Ραβινος 16/12/2011 17:37:42

    ''Ματια ερμητικα κλειστα''Νικολ Κλιντμαν ,Τομ Κρουζ για οποιους θυμουνται το sex παρτυ γυρω απο το στρογγυλο τραπεζι με την ολογυμνη Νικολ να περιφερεται υπο τα λαγνα βλεμματα των παρισταμενων για να γινει βορα των ασελγων ορεξεων των !Bαλτε στους αντιστοιχους ρολους εφοπλιστες ,προμηθευτες ,νταβατζηδες ,την Ελλαδα και τον Καρατζαφυρερ στο ρολο του κερατα συζυγου Τομ Κρουζ !

  8. AZ avatar
    AZ 16/12/2011 18:09:13

    Τον αδικειτε τον ανθρωπο. Για την Ελλαδα και την Ορθοδοξια αγωνιζεται. Αλλωστε ειναι πολυ θρησκος και εχει και PRIVE εκκλησια. Το ειπε και το Αγιο Πνευμα εν ειδει περιστεράς. Δεν ειναι οιωνος οτι προοριζεται να μπει θριαμβευτικά στην πολή? Θα ειναι οπρωθυπουργος του βασιλεως Ιωαννουεκ πενιας που θα αναστηθει (ετσι λεει στις μαλακιες που πουλαει ο κουμπαρος του ο Λιακοπουλος). Απατεωνες ειναι ολοι αυτοί, αλλά και ο κοσμος που απευθυνονται ειναι πολυ κατωτερου πνευματικού επιπεδου.

    ΑΖ

  9. Δήμος avatar
    Δήμος 16/12/2011 18:59:49

    Η κυρία Νίκη ξέρει καλύτερα.