29/05/2009 12:54
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γιατί έχουν ξεκαρδιστεί στα γέλια οι δυο αρχηγοί;


____________________________________________________________________________________________________________

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ? avatar
    ? 29/05/2009 13:16:10

    Για τα σχόλια στο αντινιούζ.

  2. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 29/05/2009 13:21:58

    Γιατί ξέρουν ότι, όποιος και να είναι στην επόμενη κυβέρνηση, πάλι εμείς θα (τον/την/τα) πληρώσουμε.

  3. Αρχίδαμος avatar
    Αρχίδαμος 29/05/2009 13:31:01

    Γιατι ξερουν οτι ολα ειναι στημενα για να περναν αυτοι καλα και μεις χειροτερα χειροκροτοντας τους ομως σαν παλιατσοι.

  4. anonym avatar
    anonym 29/05/2009 13:59:45

    Ανεργοι καρεκλατοι εργατοπατερες, που δουλευουν νυχθημερον για τον επιουσιον τον Ελληνικο λαο.
    Φατε τους λαε στα μουτρα μια και η σοδεια τα τελευταια χρονια ηταν αξιολυπητη! αουρορα

  5. Θύμα avatar
    Θύμα 29/05/2009 14:06:34

    Γιωργάκη μή γελάς και σένα σου την έχει στημμένη στην γωνία ο Βενιζέλος.

  6. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 29/05/2009 14:26:46

    Τους καθαρίζει αυγά η Μάργκαρετ;

  7. ΑΛΕΚΟΣ avatar
    ΑΛΕΚΟΣ 29/05/2009 15:23:03

    Μόνο 2 λέξεις άκουσα ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΣΗΜΙΤΗΣ

  8. daris avatar
    daris 29/05/2009 16:28:08

    Λετε να ειδαν τη δημοσκοπηση του ΔΟΛ πριν το Debate?

  9. ψ avatar
    ψ 29/05/2009 17:20:22

    Γιατί οι πολιτικοί είναι φίλοι μεταξύ τους ασχέτως παρατάξεων. Αυτό πρέπει να το καταλάβετε και σεις που φαγώνεστε σαν τα κορόιδα για την πάρτη τους.

  10. margi avatar
    margi 29/05/2009 17:56:32

    μηπως γιατι ο επιχειρηματιας του ομιλου εχει κλεισει πλουσιοπαροχα συμβολαια εμποριας αντιπροσωπευσης,υπεργολαβιων κλπ. ,με τις πολυεθνικες και μη βιομηχανιες που εχουν τα εμπορικα δικαιωματα των πατεντων και του know how της 'πρασινης αναπτυξης;

  11. ataktos avatar
    ataktos 29/05/2009 18:27:27

    Αφού πετυχαν να μαντρώσουν έναν ολόκληρο «περήφανο» λαό όπως οι παππούδες τους …

  12. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 29/05/2009 18:32:47

    Και εγώ στη θέση τους όλη μέρα θα γελούσα.
    Με τα κορόιδα που με θαυμάζουν και θα με ψηφίζουν εφ`όρου ζωής ασχέτως ικανοτήτων μου...

  13. Tempo avatar
    Tempo 29/05/2009 19:12:56

    Ο Καραμανλής είναι σχεδόν πάντα όπως φαίνεται απο την φύση του αγέλαστος εδώ είναι απο τις σπάνιες φορές που γελάει, ο άλλος είναι λίγο πιό cool.

  14. Naruto avatar
    Naruto 29/05/2009 20:34:59

    @9 good luck getting through.

  15. Res avatar
    Res 29/05/2009 23:04:52

    Άκουσαν κάτι για Δημοκρατία!