17/12/2008 15:29
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Γεύμα Ντόρας - Μπόμπολα

Γεύμα στη Ντόρα Μπακογιάννη παραθέτει αυτή την ώρα ο κ. Μπόμπολας στην έδρα του Έθνους. Δεν έχουμε μάθει ακόμα το «μενού» αλλά προφανώς θα συμπεριλαμβάνει τις εξελίξεις στη ΝΔ μετά τη χθεσινή δυναμική εμφάνιση Καραμανλή και τη δήλωση της ιδίας στο MEGA ότι επιθυμεί να παραμείνει στο υπουργείο Εξωτερικών. Γεγονός που ερμηνεύεται ως ένδειξη πρόωρης προσφυγής στις κάλπες. Για ποιο λόγο; Θα το εξηγήσουμε στη συνέχεια.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. kanis avatar
    kanis 17/12/2008 15:32:42

    Κρατάει από το 89 αυτή η κολώνια!

  2. Παπαγεωργίου Ε avatar
    Παπαγεωργίου Ε 17/12/2008 15:33:13

    Δεν έχετε μάθει ακόμα το μενού? Μα "νου" δεν έχετε? Κωστάκης στον φούρνο με απάτες! (σόρυ πατάτες ήθελα να γράψω αλλά εξοστρακίστηκαν τα δάκτυλά μου στο πληκτρολόγιο:)

  3. KaryID avatar
    KaryID 17/12/2008 16:06:00

    @faktorX: γιατί μας έσβησες τα σχόλια από το ποστ της Ακρόπολης και των @πυγολαμπίδα και @kanis?

    factorx: Γιατί δεν ενδιαφέρουν κανέναν οι καυγάδες σας λες και είστε κατίνες στη γειτονιά

  4. KaryID avatar
    KaryID 17/12/2008 16:08:46

    E Papageorgiou: καλό !!

  5. t avatar
    t 17/12/2008 19:11:53

    Πούντο το δακτυλίδι?

  6. kanis avatar
    kanis 17/12/2008 20:10:00

    @8 αρκεί να είναι αληθινό

  7. KaryID avatar
    KaryID 17/12/2008 20:18:24

    @kanis: είσαι καλά; σε έχασα.

  8. Χαιδω η πονεμενη avatar
    Χαιδω η πονεμενη 17/12/2008 21:40:54

    Kυριε FactorX, μου κοψατε το σκολιανακι μου, δεν σας αδικω, δικο σας ειναι το μπλογαδικο και κανετε οτι θελουτε. Αλλα τι ειπα η κακομοιρα? Η δολια η γλωσσα μου γλιστρισε και ειπα για την BANKA της "Γ".Συγνωμη! Αλλου δεν παει ο νους μου. Εκτος πια κι αν θελετε να κρατησετε το επιπεδο σας και δεν θελετε να το κατεβασετε στο λαικοχωριατικο "εξω απο τα δοντια" υποεπιπεδο. Και παλι δικαιωμα σας και συγνωμη. MEA CULPA οπως ειπε και προθυπουργος ΜΑΣ σημερα. Με πικρανατε, διοτι αν δεν σας διαβασω το πρωι δεν παει καλα η μερα. Οι γιδουλες μου κι εγω σας χαιρετουμε ! !