25/09/2009 16:41
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Βρείτε την διαφορά



Υπενθυμίζουμε ότι όπως γράφαμε στο «Κορυφαίος σύμβουλος του Ομπάμα στο πλευρό του Γιώργου» ο κ. David Axelrod της αμερικανικής εταιρίας AKP&D Message and Media, κορυφαίος σύμβουλος του Προέδρου Μπαράκ Ομπάμα, βρίσκεται στην Αθήνα προκειμένου να βοηθήσει στην εκλογική καμπάνια του αρχηγού του ΠΑΣΟΚ, κ. Γιώργου Παπανδρέου. Αποστολή της αμερικανικής εταιρείας είναι να συμβάλει στο να σταθεροποιηθεί η διαφορά του εκλογικού αποτελέσματος έναντι του αρχηγού της Νέας Δημοκρατίας, κ. Κώστα Καραμανλή, ούτως ώστε να αποφευχθούν επαναληπτικές εκλογές.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 25/09/2009 16:49:05

    Τριραμολαααααα

    οι συνδρομητες σας, πληρωνουν τους ιμπεριαλιστες να βοηθησουν τον σοσιαλιστη προεδρο σας να βγει πρωθυπουργος να μας σωσει !!!

    ΑΡΚΑ και το πουλι μ θυμιζει, οπου ο μπαμπας δεν παραδεχεται οτι η γυναικα του τον κερατωσε με το χελιδονι κ εφυγε! Τουλαχιστον ο μπαμπας πουλι εχει ενα γυιο να τον "ισιωνει" καθε μερα! ο ΓΑΠΠ ποιον εχει?

    ΕΛΕΟΣ σοσιαλιστες. Δεν υπηρχε ενας ειδικος συμβουλος του Κανταφι να προσλαβει ο ΓΑΠΠ ?? τσ τσ τσ εστω του Καστρο ??

    Στρουθοκαμηλοι στην αμμο.

    ΠΠ

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 25/09/2009 17:18:59

    Τελικα το ΠΑΣΟΚ αγαπαει τις ΗΠΑ ??

    Ποιος εχει τ αντερα να μου απαντησει? καισ το λαο δηλαδη που εχει φαει τη σταχτη του αιωνα !!!! Που ανηκομεν κ ΓΑΠΠ ??

    Ασπρο - Μαυρο, οχι γκρι περιοχη !!!! ΕΛΕΟΣ

    ΠΠ

  3. dim avatar
    dim 25/09/2009 17:27:49

    Το πάρτυ "νίκης" του πασοκ μετα τις εκλογες θα γίνει στο φουαγιε της αμερικάνικης πρεσβείας.σύμφωνα με φήμες θα θυμίζει κάτι από 4η ιουλίου με τον ΓΑΠ να τραγουδάει το national anthem.υπάρχει κοινή λογική ή χάθηκε και αυτή?ρε παιδιά άμα είναι να βγάλουμε τον σταυρό από την σημαία κ να βάλουμε τα αστεράκια της usa.έτσι κι αλλιώς state θα γίνουμε με τον Jeffrey.τι άλλο χρειάζεται για να συνειδητοποήσουν κάποιοι τι εστί ΓΑΠ??????

  4. Θ.Τ. avatar
    Θ.Τ. 25/09/2009 17:28:04

    Νομίζω πως σε λίγο θα πωλούνται πουκάμισα με μαζεμένα μανίκια κατευθείαν..

    • Σπατζιώτης avatar
      Σπατζιώτης @ Θ.Τ. 25/09/2009 19:22:09

      Το πιο εύστροφο σχόλιο!

      • αλλενάκι avatar
        αλλενάκι @ Σπατζιώτης 25/09/2009 19:55:57

        Η τσάκιση του ανασκουμπωμενου μανικιού του Ομπάμα είναι πιο επαγγελματικά κολαρισμένη και σιδερωμένη.
        Κατά τα άλλα το στιλάκι αυτό με τα ανασκουμπωμένα μανίκια το βαρεθήκαμε. Έλεος.

  5. βαγγελης avatar
    βαγγελης 25/09/2009 18:02:46

    χαχαχα ειναι απιστευτοι οι ανθρωποι... εαν δεν προκειται για συμπτωση τοτε ειναι κακογουστο αστειο....
    ααααχ απο τη μια ο ΚΚ απο την αλλη ο ΓΑΠ και τα μικρα κομματα να ειναι στην κοσμαρα τους... τι μας περιμενει τα επομενα 1000 χρονια.....

  6. Κανάνδρα avatar
    Κανάνδρα 25/09/2009 18:03:48

    Καλά που δεν άρχισε ακόμα το σολάριουμ ο Γιωργάκης!!!

    Υ.Γ. Μετα το με στυλ πούτιν στην εξουσία, έχουμε το λευκό ομπάμα, σκέψου τι έχουμε να δούμε ακόμα... ωχχχχχ

  7. Orestios avatar
    Orestios 25/09/2009 18:06:51

    Φάκτορα σωστά διέγραψες το προηγούμενο σχόλιο μου. Διορθώνω λοιπόν. Στα δεξιά ο αληθινός Ομπάμα και στ'αριστερά ο Ομπάμα της πατρίδας του δεξιού.

  8. zalmoxis avatar
    zalmoxis 25/09/2009 22:15:37

    Η διαφορά είναι ότι καθώς ο Ομπάμα έχει Κενυάτικες ρίζες, ο Γιωργάκης μιλάει καλύτερα τα αμερικάνικα!