#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/01/2008 21:12
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Βολές «Πρώτου Θέματος» κατά Λαμπράκη, μετά φωτογραφιών

Ο εκδοτικός πόλεμος που υπόβοσκε τόσες μέρες ξέσπασε. Το ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ κυκλοφορεί αύριο με ερωτικές σκηνές απο το επίμαχο DVD, ενώ στην πρώτη σελίδα του γράφει ότι ο Ζαχόπουλος έδωσε 170 εκατομμύρια στο Μέγαρο Λαμπράκη και «γι αυτό προσπαθούν να συγκαλύψουν την εμπλοκή του MEGA στην ροζ διαδρομή». Η ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΊΑ γράφει «Νάτος, νάτος ο DVDάτος» και προσθέτει ότι με την χθεσινή δήλωσή της η Εύη Τσέκου, εμμέσως «δίνει  τον εκδότη Θέμο Αναστασιάδη», ενώ διερωτάται «ποιος και με ποια ανταλλάγματα συνεργάστηκε με το μέγαρο Μαξίμου». Όπως μετέδωσε το κανάλι ΑΛΦΑ, που φαίνεται να παίρνει κι αυτό μέρος στη σύγκρουση, οι φωτογραφίες που δημοσιεύει το ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ αποδεικνύουν ότι η 35χρονη είχε στην τσάντα της την κρυφή κάμερα και ότι οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν μέσα στο σπίτι του Ζαχόπουλου  στο Κολωνάκι. Αυτό κατά την εφημερίδα οδηγεί στο συμπέρασμα ότι «η βιντεοσκόπηση γίνεται από το συγκεκριμένο ένα πρόσωπο και μόνο, πέρα από το αν έχει ή δεν έχει συνεργούς κάτι που θα διερευνήσει η Δικαιοσύνη». Οι φωτογραφίες φέρουν επίσης πάνω τους καρτελάκι που αποδεικνύει την προέλευσή τους από την Αστυνομία. Και το ερώτημα είναι φυσικά πως έφτασαν στα χέρια της εφημερίδας.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. πρεζα tv avatar
    πρεζα tv 12/01/2008 21:37:08

    Και μετα λεμε που παει το δημοσιο χρημα...
    Οι επιμαχες φωτογραφιες εχουν ανεβει και στο blog μου....

  2. hanah avatar
    hanah 12/01/2008 21:40:31

    Kante stin akri, petiountai laspes apo ton vourko.Pios perimenei sto diplano domatio? To ergo mou fenetai rimeik, na doume tha tous vgi?

  3. Εξάκτινος avatar
    Εξάκτινος 12/01/2008 22:40:40

    Χε χε χε!!! Βγάλτε τα μάτια σας διαπλεκόμενοι!!! Αλληλοφαγωθείτε!!! :D :D :D :D
    .
    .

  4. Εξάκτινος avatar
    Εξάκτινος 12/01/2008 22:51:49

    Της τρελής γίνεται στο ΝΕΤ. Έχουμε να δούμε πολλά ακόμη. Δε θα με εκπλήξουν και μερικά ειδικά κελιά στις νέες φυλακές και φυσικά για μεγάλα ονόματα!

  5. miaou avatar
    miaou 13/01/2008 00:52:38

    Τώρα καταλαβαίνω γιατί η "τυφλή Δικαιοσύνη" δέν κλείνει μέσα τους "κουμπάρους" και τους ωτακουστές, αλλά κλείνει τους λούμπεν συμβασιούχους:
    Οι πρώτοι λαδώνουν, άρα ενισχύουν την εθνική οικονομία της Τζιπ-μπάμουέ μας, οι δεύτεροι εκβιάζουν, δηλαδή σκέτο παθητικό...

  6. anesis avatar
    anesis 13/01/2008 08:31:02

    Τελικά ..... άλλη μια επιτυχία της κυβέρνησης !!!!
    Αλληλομαχαιρώματα-αλληλοκαρφώματα και ο χοντρόμπαλας άνετος!!!

  7. hanah avatar
    hanah 13/01/2008 11:18:51

    αυτό που με τρομάζει σ΄αυτήν την ιστορία ειναι οτι η γκρίζα-ροζ αυτή ιστορία στο κόμμα των συντηρητικών νοικοκυραίων, οφελεί την ακροδεξιά. Ειδατε στα κανάλια;34 χρόνια μετά την μεταπολίτευση, με ανεργία, πρόβλημα Παιδείας και επαγγελματικής ανασφάλειας, μ΄ενα κράτος στα χέρια των κολλητών και των κουμπάρων που ηρθαν απο το πουθενά και αποκτώντας θέσεις-κλειδιά στον μηχανισμό του, τρέχα γύρευε με τι προσόντα,αυξανόμενη απογοήτευση και μιζέρια, ακούς ολο και πιο περίεργα πράγματα απο νέους της γενιάς των 600 και 800 ευρώ.

  8. Εξάκτινος avatar
    Εξάκτινος 13/01/2008 12:26:01

    Hanah αυτο είναι η φυσιολογική αντίδραση. Κατέστρεψαν τον κοινωνικό ιστό και τους θεσμούς. Σε τέτοιες περιπτώσεις αποκαθίστανται μόνο με βια κι επανάσταση εκτός αν βρεθεί κανένας Έλληνας Πούτιν και βάλει τάξη. Αν δεν το μαζέψουν όσο είναι καιρός κάποιοι θα την πληρώσουν άγρια ίσως και με τη ζωή τους.

  9. factorx avatar
    factorx 13/01/2008 16:57:35

    Hanah, δεν πρόσεξε οτι ο Καρατζαφέρης κτυπάει την Ντόρα για να προστατέψει τον Καραμανλή; Μην παραμυθιάζεστε περί ακροδεξιάς. Τα ποσοστά που είχε ανέκαθεν διεκδικεί

  10. hanah avatar
    hanah 13/01/2008 17:30:49

    Factorx, θεωρείς δηλαδή οτι οι συνθήκες δεν ευνοούν μεγαλύτερη αύξηση των ποσοστών της; Σήμερα διάβασα οτι οι δημοσκοπήσεις δείχνουν υποχώρηση του δικομματισμού προς οφελος των μικρών κομμάτων. Ας ειναι καλά η περιθωριοποίηση, και η απογοήτευση. Και καπάκι ολοι αυτοί οι καμένοι εγκέφαλοι απο την σκουπιδοπληροφόρηση,την μπάλα και τον εθνικισμό.

  11. factorx avatar
    factorx 14/01/2008 20:15:08

    Δεν ξέρω πραγματικά, hanah. Έχω πολλές αμφιβολίες και ερωτηματικά. Βλέπω τις δημοσκοπήσει και παρατηρώ οτι το ΚΚΕ και ο ΣΥΝ ανεβαίνουν περισσότερο απο τον ΛΑΟΣ. Κάνω λάθος; Νομίζω οτι το παιχνίδι είναι σε ποια κομάτια θα διασπαστεί η κεντροαριστερά και τι ρόλο θα έχει σε αυτα ο ΣΥΝ. Αν φύγει ο βενιζέλος, ο Γιώργος θα πάει πιο αριστερά, προς το χώρο του ΣΥΝ. Τι θα κάνει τότε αυτός; Μάλλον πρέπει να κάνουμε κομμάτι για όλα αυτα. προσφερεται κανείς; Ευχαρίστως να το βάλουμε

  12. Αlx avatar
    Αlx 15/01/2008 20:34:12

    Tί να κάνουμε τις φωτογραφίες με τον σαπιοκοιλιά να γαμάει?Τα σκάνδαλα δίνουν και παίρνουν.Να πέσει η κυβέρνηση.Εκλογές τώρα.Φάγανε τα λεφτά του κοσμάκη και θα τους λυπηθούμε κιόλας?Να πεθάνει ο χοντρός να τον φάνε τα σκουλήκια για όσα έκανε κι ας τον κρίνει ο Θεός.Όλοι οι πολιτικοί νομίζουν οτι είναι θεοί.