#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
19/08/2013 08:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Βίντεο από τις φρικαλεότητες της Μουσουλμανικής Αδελφότητας στην Αίγυπτο





Το δωμάτιο εκτελέσεων στο Rabaa Hospital, όπου η Αδελφότητα βασάνιζε πολίτες που απήγαγε και μετά τους κρεμούσε

Όπλα που βρέθηκαν στις πλατείες Rabaa and Al-Nahda  όπου υποτίθεται οτι η Μουσουλμανική Αδελφότητα "διαδήλωσε ειρηνικά"


Μέλη της Μουσουλμανικής Αδελφότητας ρίχνουν με πολυβόλα σε πολίτες στην περιοχή Mohandessin του Καϊρου



Οπαδοί του Μόρσι και της Μουσουλμανικής Αδελφότητας επιτίθενται σε αστυνομικό όχημα, το πετάνε από μια γέφυρα και στη συνέχεια βασανίζουν τα σώματα των πέντε στρατιωτών που ήταν μέσα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. popaia avatar
    popaia 19/08/2013 11:19:43

    Πέφτω απ' τα σύννεφα!!!!.........................

    • Ρηνα avatar
      Ρηνα @ popaia 19/08/2013 11:38:05

      Οποιος ειδε ενα βιντεακι με τα δυο αγορακια που εκτελεστηκαν στο ονομα του Αλλαχ, θα καταλαβει απο ποιους εχει καταληφθει η πατριδα μας. Κανουν τους φιλησυχους μεχρι ναρθει η ωρα. ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ....

      • Diamond Angel avatar
        Diamond Angel @ Ρηνα 19/08/2013 14:12:29

        Δεν αντέχω να δω κανένα βίντεο. Δεν χρειάζεται, γιατί ξέρω πόσο υποκριτές και πόσο κτηνώδεις είναι οι μουσουλμάνοι . Οπως ακριβώς το λες , κάνουν τους φιλήσυχους μέχρι να έρθει η ώρα ... Μόνο που οι δικοί μας εδώ , δίνουν μαύρες δουλειές σε αυτούς, αδιάφοροι για οτιδήποτε πέραν της πάρτης τους και τόσο μικρόνοες για τη βόμβα που βάζουν στα θεμέλια της χώρας .

  2. popaia avatar
    popaia 19/08/2013 12:05:28

    Ρησπέκτ στο Αντινιούζ που ευτυχώς δεν είναι.....φιλήσυχο. Ευχαριστώ. Κι ας μην αντέχω να δω κανένα βίντεο. Μην τα βλέπεις Ρήνα, έτσι κι αλλιώς την ουσία την ξέρουμε.

  3. NIKOS avatar
    NIKOS 19/08/2013 13:40:14

    Μπράβο για την δημοσίευση. Μια βόλτα στο liveleak να κάνεις, αντιλαμβάνεσαι ότι έχεις να κάνεις με κτήνη.

  4. Νικήτας avatar
    Νικήτας 19/08/2013 18:15:22

    Ενδιαφέρον άρθρο φάκτορα. Ἰσως να το ανέβαζες;;;

    http://www.defence-point.gr/news/?p=82427

  5. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 19/08/2013 21:36:32

    Εζησα 2 χρονια στο Λεστερ της Βρετανιας μεσα της δεκαειτας του 1990, οπου οι Ισλμαμιστες εχουν τεραστια δυναμη. Αναφερω 2 απλα παραδειγματα>

    Ισλαμιστες με Jaguar (φραγκατοι & νεαροι) περνανε διπλα απο Αγγλιδα (χαμηλης ειδοδηματικης ταξης, κρινοντας απ το ντυσιμο και απ το pub απ το οποιο βγηκε- παιζουν τετοιοι διαχωρισμοι εκει). Αφου της κανουν χυδαια σχολια για τη καταγωγη της (!!!), μετα τη κοροιδευουν και της κανουν πλακα οτι θα τη πατησουν με το αμαξι.

    Δευτερο παραδειγμα, υπερηλικες Αγγλοι καθονται σε ενα χωρο (κατι σαν τα δικα μας ΚΑΠΗ ) που ηταν ειδικα για ανθρωπους που ειναι βετερανοι του Β' Παγκοσμιου Πολεμου (δηλαδη ανθρωποι που πολεμησαν για να αυτη η χωρα ελευθερη και να παρεχει και στους Αφρο-Ασιατες αρκετα αγαθα). Ομαδες απο 16-17 χρονα Πακιστανο-Μπεγκαλια, τους πετανε εν ψυχρω πετρες και τραυματιζουν καποιους απ αυτους.

    Αυτα και χειροτερα μας περιμενουν και εμας, αν δεν βαλουμε μυαλο. Σταματειστε πια να δινετε δουλειες και σπιτια στους Λαθρο Αφρο-Ασιατες. Καταδικαζετε ετσι τα παιδια σας, να ζησουν σε μια πραγματικοτητα ακομα χειροτερη απ τη σημερινη, η οποια θα ειναι και μη-αναστρεψιμη. Γιατι , οπως εχει αποδειχθει ιστορικα, η οικονομια ειναι κατι που κανει κυκλους και αλλαζει, αλλα αν ο πληθυσμος μιας περιοχης (πχ Κοσοβο , που ηταν Σερβικη περιοχη) αλλαξει συσταση και μπει το Ισλαμ μεσα, τοτε GAME OVER...!

  6. popaia avatar
    popaia 19/08/2013 23:53:50

    Όπως τα λες Μικρασιάτη. Και στις Βρυξέλλες μία απ' τα ίδια, τις παρασκευές μαυρίζει ο τόπος που πάνε στα τζαμιά, στα δε μαγαζιά τους βάζουν στη διαπασών κασέτες με κυρήγματα σαουδαράβων ιεροκυρήκων και σε κοιτούν με μίσος. Αλλά στην Αγγλία πια είναι ισλαμική κατοχή κανονικά. Γιατί έτσι θελήσανε τα σκουλήκια Μπλαιρ, Κάμερον και Σία. Πουλάνε όλοι τους (ευρωπαϊκούς) λαούς τους μπιρ παρά. Μόνο στην Ιταλία ο "φασίστας" Μπερλουσκόνι αντιστάθηκε στο διωγμό των γηγενών.
    Στην Αίγυπτο και στη Συρία παίζονται οι τύχες μας.

    • Μικρασιάτης avatar
      Μικρασιάτης @ popaia 20/08/2013 04:22:56

      Ειδικα ο Τονυ Μπλερ (ή αλλοιως Τονυ Μπλιαχ), πρεπει να ειναι οτι χειροτερο εχει υπαρξει, απο πολιτικης αποψης σε ολη την Ευρωπη...

  7. felix avatar
    felix 20/08/2013 10:32:39

    Δείτε κι'αυτό το βιντεάκι για το τι συμβαίνει στην Γαλλία και το πώς την κατάντησαν οι σοσιαληστές και οι αριστεροί.Θα σας σηκωθεί η τρίχα κάγκελο.

    h**p://www.youtube.com/watch?v=UeJS-W2V_Bg