#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
27/11/2012 03:10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Α.Σαμαράς: Όλα πήγαν καλά. Το παλέψαμε οι Έλληνες, όλοι μαζί



O Πρωθυπουργός κ. Αντώνης Σαμαράς έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Όλα πήγαν καλά. Το παλέψαμε οι Έλληνες, όλοι μαζί, και αύριο ξεκινάει μια καινούργια μέρα για όλους τους Έλληνες. Αύριο θα έχουμε περισσότερα να πούμε με λεπτομέρειες.

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΣΙΝΙΑΛΟ avatar
    ΣΙΝΙΑΛΟ 27/11/2012 06:46:14

    ΕΜΕΙΝΕ ΠΡΟΣΗΛΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΕΠΕΤΥΧΕ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.

  2. Θόδωρος XVII-VI-MMXII avatar
    Θόδωρος XVII-VI-MMXII 27/11/2012 07:56:38

    ΜΠΡΑΒΟ, ΠΡΟΕΔΡΕ!

    Οι κόποι σου/μας δεν πήγαν χαμένοι. Το 'πες και το 'κανες: "Δεν θα πάνε χαμένες οι θυσίες του Ελλ. Λαού"

    Κοντά σου είμαστε και σε στηρίζουμε, συνέχισε στην ίδια πορεία.

  3. Σωκτάτης avatar
    Σωκτάτης 27/11/2012 08:15:41

    Οι αληθινοί Ηγέτες μιλούν με τα έργα και τα αποτελέσματά τους. Αυτούς χρειαζόμαστε

  4. ΗΛΕΚΤΡΑ avatar
    ΗΛΕΚΤΡΑ 27/11/2012 08:42:20

    ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

  5. Φανη avatar
    Φανη 27/11/2012 10:35:00

    Συνεπεσε με τα χθεσινα και το γκαλοπ για τα κομματα.Δυστυχως απ οτι φαινεται ο λαος θελει να τα δοκιμασει ολα.Μακραινει η κατασταση και η υπομονη δεν περισσευει.Ο Σαμαρας, ενω κανονικα θα επρεπε να του αναγνωριστει η δουλεια και η προσπαθεια, οι συνθηκες ειναι τετοιες που αμεσως απαιτουν και την υπερπροσπαθεια και την εξοντωτικη δουλεια.Ομως γιατι μονος; ενας Αδωνις κι ενας Βοριδης αντε και μια φορα την εβδομαδα κι ο Γιακουματος για να μην ξεχνιεται και ο Κεδικογλου.Αυτη ειναι ολη η ΝΔ; Που εξαφανιστηκαν ολοι;Παλια παρακαλαγαν να βγουν στα καναλια, τωρα γιατι κρυβονται; Μηπως ξερουν κατι που δεν ξερουμε; μηπως εμαθαν οτι θα ειναι στα αζητητα και αδιαφορουν;μηπως οντως οσα τους κατηγορουν αληθευουν;Εμας δεν μας νοιαζουν το εσωκομματικα. ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΟΣ. ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ.

  6. tasos1 avatar
    tasos1 27/11/2012 19:09:49

    Μπράβο Αντώνη Σαμαρά. Επειδή πρέπει να λέμε όλη την αλήθεια, αν δεν ήσουν Εσύ (το αξίζεις το κεφαλαίο) δε θα μας έσωζε κανείς! Ότι κι αν λένε... Μπράβο κύριε Πρωθυπουργέ!

  7. romeo avatar
    romeo 27/11/2012 19:13:04

    Κοίτα κατάσταση... Εδώ, που θα έπρεπε να μιλήσουν πολλοί, μπήκαν μόνο πέντε - έξι νοματαίοι να πουν ένα μπράβο στον πρωθυπουργό! Τι να πει κανείς...

  8. Φελίζα. avatar
    Φελίζα. 27/11/2012 19:18:01

    Πρωθυπουργέ μας , κύριε Αντώνη Σαμαρά ,
    σε ευχαριστούμε για τον αγώνα που έδωσες για την Ελλάδα, για τους Έλληνες.
    Πέτυχες μια συμφωνία που δίνει την καλύτερη προοπτική για την χώρα μας.
    Τώρα γνωρίζουν οι πάντες ότι η Ελλάδα έχει ηγέτη με αρχές , αξίες, παιδεία , ήθος.
    Ευπατρίδη σε αποκαλεί ο tak , Άνθρωπο με κεφαλαίο "Α" ο Strange Attractor, άξιο ηγέτη και άνθρωπο, μερικοί άλλοι.
    Τούς δικαίωσες κύριε Σαμαρά και δικαιώθηκες.

    • tak avatar
      tak @ Φελίζα. 28/11/2012 09:55:44

      Καλημέρα Φελίζα...
      Τι άλλο μπορεί να πει κανείς για τον άνθρωπο που πάντα βάζει πάνω από όλα την πατρίδα του; Μπορεί διάφοροι να λένε και να γράφουν διάφορα περίεργα, ανακριβή και ανυπόστατα, η αλήθεια όμως είναι πως ο Αντώνης Σαμαράς είναι ψηλά! Πολύ ψηλά! Ως άνθρωπος και ως πολιτικός!

  9. captain giannis avatar
    captain giannis 28/11/2012 18:56:18

    Παιδια μαζεψτε τις γλωσσες σας γιατι δεν θα αντεξω.........ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ.!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ κ.Σαμαρα δεν δωσαμε ολοι μαζι τον αγωνα για να καταστραφει η ελλαδα.Μονος σου με τα συναιτερακια σου την εδωσες.Εμεις απλα δινουμε αγωνα επιβιωσης. Απο αυριο δηλαδη η μανα απο τη Πατρα με τεσσερα παιδια και ανεργη θα ταϊζει τα παιδια της με χαβιαρι ???? Θα μειωθουν οι ελληνες που τρωνε απο τα σκουπιδια ??? Και απορω με τη στραβωμαρα ορισμενων να βλεπουν το τυρι αλλα οχι τη φακα........Απο φλεβαρη -προς το τελος- ελατε να ξανακουβεντιασουμε εκτος και αν η ιστοσελιδα τουτη ανηκει στον.....Αδωνι....... Ψαχτειτε να μαθετε περισσοτερα και εδω ειμαστε........................