23/07/2010 07:51
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Αυτό είναι που λέμε “τήρηση προεκλογικών υποσχέσεων από τον ΓΑΠ”

ΣΧΟΛΙΑ

  1. δημητρης avatar
    δημητρης 23/07/2010 09:24:05

    ΚΛΕΦΤΕΣ!!!
    ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΔΟΥΛΩΝ.
    ΕΒΡΑΙΟΙ-ΣΙΩΝΙΣΤΕΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΤΩΝ ΤΡΑΠΑΕΖΩΝ!

    ΑΝΤΕ ΗΛΗΘΙΕ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΜΠΟΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΒΡΑΧΙΑ. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΟΥΛΑΣ ΟΜΠΡΕΛΛΕΣ ΣΤΙΣ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΣΟΚΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

    ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣΟΚΑΝΘΡΩΠΟ ΣΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΣΠΟΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ ΤΟΥΣ.

    • 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
      30ς δρομος για τον κορυδαλλο @ δημητρης 23/07/2010 09:30:40

      βγαλε τη χολη σου ρε κομμουνιστη...χαρα που κανετε στον περισσό τωρα που πτωχευσαμε

      • ΓΙΩΡΓΟΣ avatar
        ΓΙΩΡΓΟΣ @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 23/07/2010 13:03:12

        που καταντήσαμε να τα βάζουμε με τους Κομουνιστές ,τους μόνους που αντιτάσονται με πράξεις(απεργίες )στο κατοχικό μνημόνιο .Μάλλον πρέπει να προκειτε για τον νέο αντικομουνισμό,με πρώτρο διδάξαντα τον οινοποιό απο τα Σπάτα .

      • aengus avatar
        aengus @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 23/07/2010 13:35:27

        Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στου Γουδή.
        Ανοίξαμε και σας περιμένουμε…

  2. 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
    30ς δρομος για τον κορυδαλλο 23/07/2010 09:31:28

    ισως τα εφαρμοσει στην επομενη ή μεθεπόμενη τετραετία του

  3. armageddon avatar
    armageddon 23/07/2010 13:08:30

    ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΣΟΚ,ΤΑ ( S P R E D S ) ΣΗΜΕΡΑ 23/7
    ΦΤΑΣΑΝΕ 767.ΓΙΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 286 ,ΙΣΠΑΝΙΑ 166 .
    ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ
    ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΑ ,ΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΠΙ ΝΔ ΤΑ SPREDS ΗΤΑΝ 140 .











    )

  4. Orestios avatar
    Orestios 23/07/2010 13:37:37

    Ο Βαρώνος Μινχάουζεν φαντάζει σχολαριόπαιδο μπροστά σε αυτόν στον επαγγελματία με μεταπτυχιακό ΨΕΥΤΗ. Άριστος θα έλεγε κανείς πως είναι στην τέχνη της ψευδολογίας και του λαϊκισμού.

  5. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 23/07/2010 13:48:11

    μπαμ μπουμ χαμος.. σκανε η μια μετα την αλλη..τι ειναι??


    οι κροτιδες του Ααρρον Αβουρη. Αει Σεχτιρι πια !

    ΠΠ