10/01/2009 21:12
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ας χαλαρώσουμε λίγο

[youtube HtQdpozelmU]

Πάνος Ζήσης - Puma: Ανασκόπηση 2008

ΣΧΟΛΙΑ

  1. κ avatar
    κ 10/01/2009 21:19:56

    Είσαι θεός, ήλιος καλοκαιρινός!!!!!!!!

  2. fantomas avatar
    fantomas 10/01/2009 21:29:12

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ..... ΡΕ ΠΑΝΟ!!!!!
    ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!

  3. οκτώ avatar
    οκτώ 10/01/2009 21:42:27

    Μπαίνει με τις μπάντες, βγαίνει με τις ζάντες !

  4. KaryID avatar
    KaryID 10/01/2009 21:50:50

    Μιτσουμπισάρα!

  5. KaryID avatar
    KaryID 10/01/2009 21:59:04

    φοβερό αυτοκίνητο, έφτιαξε γενιά οδηγών στην Ελλάδα νομίζω (και το μιτσουμπίσι καπ πολύ σημαντικός θεσμός επίσης), τώρα όμως με την κρίση, που οι αυτοκινητοβιομηχανίες αποσύρονται η μία μετά την άλλη από τους αγώνες, πρόβλημα γενικό

  6. Αθωος Περαστικος avatar
    Αθωος Περαστικος 10/01/2009 22:16:52

    Γνωριζετε οτι γινεται Πανελληνιο Πρωταθλημα Ταχυτητας μοτοσυκλετων με πολυ δυνατο ανταγωνισμο μεταξυ ελληνων αλλα και ξενων αναβατων?
    Μιλαμε για απιστευτο θεαμα, οργανωμενες ομαδες και πολυ συγχρονες μοτοσυκλετες.
    Οσοι ηρθαν να δουν μια φορα ενθουσιαστηκαν με αυτο που ειδαν.
    Για φετος εχουν προκηρυχθει 5 αγωνες και θα γινουν ολοι στο μοναδικο σοβαρο αυτοκινητοδρομιο που διαθετει η χωρα, στις Σερρες. Η πιστα προσφατα αναβαθμιστηκε και απεκτησε συγχρονα pit box και βοηθητικες εγκαταστασεις.


    Ισως καποια στιγμη Φακτορα να πρεπει να ασχοληθεις λιγο με το σκανδαλο που λεγεται ΕΛΠΑ και που εχει κρατησει το μηχανοκινητο αθλητισμο γενικα στο μεσαιωνα...

  7. Factorx avatar
    Factorx 10/01/2009 22:21:25

    @Αθωος περαστικος.

    1. Μπορείτε να μας στείλετε υλικό σας. Καιρός να εγκαινιάσουμε τη σελίδα sport που θέλουμε απο καιρό. και μετά την προσεχή αναβάθμιση ακόμα καλύτερα.

    2. Το θέμα της ΕΛΠΑ είναι τεράστιο και θέλει προσοχή. Συμφωνω μαζί σου και Θα τα πούμε και προσεχώς

  8. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 10/01/2009 22:26:54

    και σ' ανώτερα και να προσέχεις.

  9. Αθωος Περαστικος avatar
    Αθωος Περαστικος 10/01/2009 22:32:37

    @Factorx

    θα στειλω εντος των ημερων φωτογραφιες δρασης, τα ονοματα των περσυνων πρωταθλητων και τις ακριβεις ημερομηνιες των φετινων αγωνων

  10. Factorx avatar
    Factorx 10/01/2009 22:42:52

    Οκ περιμένω

  11. anonymous avatar
    anonymous 11/01/2009 00:04:20

    SPYRO/NET : ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΑΣ..

    " αλήτη δίχως μάνα και δίχως σπίτι, αααλήτη !"

  12. ataktos avatar
    ataktos 11/01/2009 00:14:35

    Pardon ke prosohi gia tin idisi i slobakia logo problimatos trodosias fisiku aeriou apofasise tin epanalitourgia pirinikou antidrastira mipos kati tetio eyimazoun ke i borii gitones me ton diko tous sto kozloduj afou iparhi proigumeno

  13. anonymous avatar
    anonymous 11/01/2009 00:16:24

    @14 palio

  14. fantomas avatar
    fantomas 11/01/2009 09:09:05

    Anonymous Says:
    January 10th, 2009 at 9:32 pm
    fantoma

    εσύ να βλέπεις να μαθαίνεις…πως κάνουν τα
    τετ α κε!

    Όχι αντε αντε!

    ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ...... ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΚΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΨΥΦΗΣΩ ΑΛΑΒΑΝΟ!!!

  15. Factorx avatar
    Factorx 13/01/2009 00:53:25

    @17 Για στείλε μου διεθυνση να σου στείλω τα πρωτότυπα βίντεο (δωρεάν) να δεις αν τα έχουμε πειράξει