#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
29/05/2009 21:22
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Από τον Ολυμπιακό στην Μπόκα Τζούνιορ ( χα χααα!!!)

 Προς τους δαιμόνιους ρεπόρτερς που ψάχνουν τον Καράβελα:

Στις 17/4/2009 στο σχόλιο http://www.antinews.gr/?p=6030#comment-260998 καλά πληροφορημένος αναγνώστης μας έγραφε τα εξής άκρως αποκαλυπτικά

Ο ΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙ Ο CHRISTO ελέω Αττικών Δακτυλίων και Ρόδου (ο νοών νοείτω) ικανοποίησαν με το παραπάνω το «Χωριό» και οι ίδιοι, ο ένας για να καλύπτει την ματαιοδοξία της IRENE και ο άλλος την  δική του αγοράζοντας οικόπεδα, ρολόγια, βιολιά, πούρα, ξεζούμιζαν την εταιρεία, έχοντας βέβαια στο κόλπο και κάποιους Γερμανούς της εποχής (88-98).

Άντε ΛΙΑΚΟ και CHRISTO σας βλέπω στα VIP ΤΗΣ ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.

Η αποκωδικοποίηση των «ΛΙΑΚΟΣ» και «CHRISTO» είναι απλή υπόθεση. Υποκοριστικά του Ηλίας και Χρήστος.

«Χωριό» είναι το «Κοκκαλιστάν».
Ο Γεωργίου που είναι οεο;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 29/05/2009 21:47:40

    Speaking

  2. Naruto avatar
    Naruto 29/05/2009 22:12:50

    Μια διορθωση αγαπητε φακτορα. "Ξεκοκκαλισταν" απο δω και στο εξης :)

  3. οκτώ avatar
    οκτώ 29/05/2009 22:35:00

    Τέτοια ώρα στην Copacabana θα είναι μεσημεράκι, οι μάγκες θα είναι αραχτοί να χαζεύουν κωλαράκια και να πίνουν κοκτέιλ στην υγειά των κορόιδων.

    Αλλά εδώ που τα λέμε, ποιος νεοέλληνας δεν θα ήθελε να βρίσκεται στην θέση τους ;

  4. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 29/05/2009 22:37:26

    Τα πάντα όλα
    Η ανεξάρτητη Ελληνική Δικαιοσύνη, θα ρίξει άπλετο φως και το μαχαίρι θα φτάσει στο κόκαλο σε όλες τις Υποθέσεις που δημιουργήθηκαν χάρη της Παθογένειας του Δημόσιου Τομέα.

    ΥΓ

    Πάντως ανεξάρτητα από τα σαρκαστικά σχόλια σας, που με κυνισμό σχολιάζουν, όχι το Θεσμό βεβαίως αλλά την λειτουργία των λειτουργών, εγώ έχω να θυμηθώ πάμπολλες υποθέσεις ταχύτατων ενεργειών, πχ στην εφαρμογή των διατάξεων του ψηφίσματος για τα αναδρομικά ή ακόμα και τώρα την απαγόρευση εξόδου
    Εξάλλου δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι καχύποπτοι συνάνθρωποι μας διαμαρτύρονται

    2 έφυγαν σε 2 απαγορεύτηκε η έξοδος

    Ισοπαλία

    Εξάλλου η δικαιοσύνη έχει αποφανθεί για όλα τα μεγάλα θέματα με απαλλακτικά βουλεύματα πχ ΙΝΤΡΑΚΟΜ.
    Επίσης σε αυτή τη χώρα
    ουδέποτε έργο υπέρ κοστολογήθηκε
    και
    ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΥΔΕΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΚΕ
    διότι όπως έχω ξανά πει η μόνη σχέση
    ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ...ΠΑΠΑΡΕΣ (...στη σαλάτα)

    Μια απορία μόνο προς δικαστές, ΤτΕ, επιτροπές παρακολούθησης μαύρου χρήματος, ΥΠΕΕ / ΣΔΟΕ κλπ

    Ελληνας πολίτης (που τυγχάνουν κιόλας οι πράξεις του δικαστικής διερεύνησης), μεταβιβάζει 3,000,000 € στο εξωτερικό.
    Εδώ 15,000 σηκώνει κάποιος (υποτίθεται) και ζητάμε ΑΦΜ, ενημερώνονται υπηρεσίες κλπ
    Εδώ ΚΑΝΕΙΣ δεν κατάλαβε, δεν ΕΙΔΕ, δεν ΑΚΟΥΣΕ τίποτα?

  5. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 30/05/2009 03:33:12

    Η IRENE ποια ειναι και σφαζιντας τα παληκαρια στη ποδία της ????

    Πάλι επισόδειο χάσαμε?? ( και τη γκόμενα !! )

    Για τιποτε δεν είμαστε.


    ΠΠ

  6. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 30/05/2009 03:33:36

    Η IRENE ποια ειναι και σφαζονταν τα παληκαρια στη ποδιά της ????

    Πάλι επισόδειο χάσαμε?? ( και τη γκόμενα !! )

    Για τιποτε δεν είμαστε.


    ΠΠ

  7. ΟΣΜΙΟΝ avatar
    ΟΣΜΙΟΝ 30/05/2009 07:27:58

    Εγω περισσοτερο τα παιρνω με το "κοκκαλισταν".
    Ενταξει, ο Κοκκαλης ειναι απατεωνας αλλα δεν ειδα κανεναν να λεει κατι για τους φαρμακοτριφτες και τους λαθρεμπορους πετρελαιου.
    Ἠ μηπως δεν καταλαβαινεις για ποιους λεω?
    Γεματο βαζελους ειναι εδω?

  8. Hase avatar
    Hase 30/05/2009 10:29:02

    @ 4 Ιθαγενή.

    Δεν ειναι ισοπαλια φιλε μου. Αυτοι που εφυγαν ηταν οι ανθρωποι που εδιναν κυριως τα χρηματα σε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ.

  9. Le canard avatar
    Le canard 30/05/2009 15:45:28

    @ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ6

    Billa Eirini einai

  10. κατσικακιχοιρινο? avatar
    κατσικακιχοιρινο? 01/06/2009 09:17:38

    Ο ΜΠΟΜΠΟ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ?