10/05/2009 15:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Από τις 12 τα μεσάνυκτα είστε…ελεύθεροι

Επειδή κάνουμε δοκιμές για το νέο lay out του site, από τις 12 το βράδυ και μετά είστε ελεύθεροι. Να πάτε κανένα σινεμά, να δείτε τις γυναίκες σας, τα παιδιά σας, τις Πετρούλες σας... ό,τι θέλετε τέλος πάντων,  αρκεί να μην σας έχουμε στα πόδια μας να στέλνετε μηνύματα ότι βγάζει «under construction».

Αλλά μην πάτε μακριά. Κάνα δυο ώρες θα κρατήσει

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Θ.Κ. avatar
    Θ.Κ. 10/05/2009 15:28:06

    Και τι σε νοιάζει εσένα ρε factorx τι θα κάνουμε;
    Μπορούμε και τις γυναίκες μας και τις... Πετρούλες μας ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ!
    Γιατί μας στερείς το antinews έστε και για λίγες ώρες;
    Εεεεε. Γιατί;;;
    Αίσχος!

    Απαιτούμε το under construction μετά τις 2 το πρωί και ως τις 6:30. Αρκεί και περισσεύει.
    Αλλιώς θά κάνουμε ΑΠΟΧΗ!
    (Λυσιστράτη από τον ανάποδη)
    Και τότε θα σε κηνυγάνει και οι γυναίκες μας και οι... Πετρούλες μας.
    Κι ούτε ψύλλος στον κόρφο σου...

  2. Factorx avatar
    Factorx 10/05/2009 15:33:48

    Φίλτατε ΘΚ: εγω έχω να δω την δική μου Πετρούλα απο του αγίου π.... Εχω ξεχάσει πως είναι ... χα χα χααααααααα

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 10/05/2009 16:07:57

    Από εμένα είστε ελεύεθροι 8:30 -12. Μετά ελπίζω να μην μου δημιουργήσετε στερητικό σύνδρομο.

    Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία.

  4. osaperas avatar
    osaperas 10/05/2009 16:14:18

    Οκ θα πάω στο γήπεδο και κατά τις 11 και κάτι θα είμαι πίσω. Αλλά όταν λέμε "δύο ώρες θα διαρκέσει" να είναι δύο ώρες. Όχι΄....πέντε ώρες. Να μην σαλτάρουμε κιόλας

  5. Σπύρος avatar
    Σπύρος 10/05/2009 16:46:29

    Εντάξει Φάκτορα.
    Θά δώ δυό ταινίες τού Αγγελόπουλου Πακέτο.
    Οπότε και αυριο να ανοίξετε δέν τρέχει τίποτα.

  6. Keep Talking avatar
    Keep Talking 10/05/2009 20:49:14

    Ελα βρε Φακτορα, δεν εχεις μονο ανδρικο κοινο! τι ειναι ο PlayFactor ;;;

  7. Factorx avatar
    Factorx 10/05/2009 21:17:56

    όπως αναμενόταν η ηρωικοί τεχνικοί μας ανέβαλαν την ανανένωση για μετα τα μεσανυκτα

  8. Σπύρος avatar
    Σπύρος 10/05/2009 21:31:05

    Πάνε οι ταινίες τού Τεό.
    Και ημουν μισή ώρα κολλημένος στό ίδιο πλάνο...
    Ατιμοι.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χέχέ.

  9. Θ.Κ. avatar
    Θ.Κ. 10/05/2009 23:50:50

    Όχι Αγγελλόπουλοοοοοο
    Θα τρώμε όλο το φαϊ μας...
    Έλεος

  10. kanis avatar