17/10/2008 13:17
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Απόπειρα αυτοκτονίας στελέχους της Ζήμενς

Αποπειράθηκε να αυτοκτονήσει μεσαίο στέλεχος της Ζήμενς. Γνωρίζουμε το όνομά του, αλλά δεν το αποκαλύπτουμε φυσικά, έως ότου τουλάχιστον διαπιστωθεί ότι συνδέεται με κάτι σοβαρό. Οι πρώτες πληροφορίες λένε πάντως ότι ήταν κάτω από τον Δενδρινό στο σύστημα C4Ι για τους Ολυμπιακούς. Λένε ακόμα ότι είχε σοβαρά ψυχολογικά και οικονομικά προβλήματα.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 17/10/2008 13:33:50

    Κριμα για τον ανθρωπο. πραγματικα λυπαμαι και ελπιζω να γινει συντομα καλα.

    Αυτοκτονησε και η ΑΛΤΕΚ του Αθανασουλη σημερα ! Περιμενει το ΠΑΣΟΚ παλι ν αναστηθει. Λαζαρος Αθανασουλης.

    ΤΕΛΟΣ.

    ΠΠ

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 17/10/2008 14:28:21

    C-bone ΑΛΤΕΚ τηλ/νιες "επεσε" !

    κανεις απο το Εξωτερικο δεν μπορει να στειλει email κλπ σε κανεναν "Πελατη" δες,,, ΥΠ Εσωτερικων !!!!

    χαχαχα χαθηκε το site του Υπουργειου στο Εξωτερικο!!
    ΟΗΕ/Πρεσβειες κλπ δεν "βλεπουν" !

    Τα ειχα γραψει παλιοτερα !.. και εγιναν ! συνεχιση συμβασεων δεν θελανε τουτοι εδω? παρτε να χετε.

    ΡΕΖΙΛΙ γιναμε Διεθνως. Συζευξη με τα μπουρδελα εχουμε..

    ΠΠ

  3. Poisonus avatar
    Poisonus 17/10/2008 15:53:46

    Προβλέπω νέο αυτόχειρα, κρεμασμμένο α-λα-λογισμικό συνακροάσεων

  4. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 17/10/2008 17:51:04

    Αι αι θα περειμενης πολυ!!!!

  5. kalispera avatar
    kalispera 17/10/2008 22:45:34

    egw exw na pw oti ayto poy diavazw einai apla sygkinitiko kai isws na kfrazei polloys oi opoioi den exoyn ta kotsia na ta poyn...
    perastika ston anthrwpo ayton...

  6. kakomoiris avatar
    kakomoiris 20/10/2008 16:39:20

    Κύριοι, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί "εξαφανίστηκε" το μακροσκελές και πολύ καλό σχόλιο που είχε αναρτηθεί εδώ στις 17 Οκτωβρίου? Εννοώ αυτό, στο οποίο απαντά ο φίλος kalispera ... Εχουμε και λογοκρισία εδώ μέσα και θα ήθελα να μάθω γιατί.

  7. Indy avatar
    Indy 20/10/2008 17:08:10

    δίκιο έχεις φίλε μου. Που είναι ?

  8. Factorx avatar
    Factorx 20/10/2008 19:13:04

    @kakomoiris+Indy: Ηταν επιθυμία του συντάκτη και αφήστε το έτσι