16/08/2012 23:02
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Απειλεί με… τζιχάντ ο πρόεδρος των Πακιστανών!!!



Κατά τη διάρκεια συγκέντρωσης στην Αθήνα, αφού πρώτα ευχαρίστησε το ΣΥΡΙΖΑ φυσικά, ο πρόεδρος της Πακιστανικής Κοινότητας Ελλάδος μας διαβεβαίωσε πως αν χρειαστεί θα κάνουν και πόλεμο για τα.. δικαιώματά τους (προφανώς για την διεξαγωγή ανθρωπιστικών ενεργειών όπως κλειτεριδεκτομές και λεηλασίες)!

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Costas the Barbarian avatar
    Costas the Barbarian 16/08/2012 23:20:28

    Αυτό βεβαίως σημαίνει ότι δυνητικά το σωματείο τους (αν είναι αναγνωρισμένο), μπορεί να διαλυθεί με δικαστική απόφαση και ο ίδιος ο πρόεδρός τους να αντιμετωπίσει κατηγορίες για διέγερση σε τέλεση παρανόμων πράξεων. Άντε να τον απελάσουν για να του κοπεί η μαγκιά.

    • daughter of mercy avatar
      daughter of mercy @ Costas the Barbarian 17/08/2012 04:25:06

      κράτα μικρό καλάθι.........

  2. roadrunner avatar
    roadrunner 16/08/2012 23:28:24

    ΄Ηρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα ! Nα τους χαίρεται ο πατερούλης τους, ο ΣΥΡΙΖΑ !!!
    Φοβερή η τεχνογνωσία στα ντουμπλ-φας πλακάτ ! Από μπρος "Εξω οι νεοναζί", από πίσω το συλλαλητήριο της 8ης Ιουνίου! Κάνει και για καμουφλάζ αν χρειαστεί μετά τη συγκέντρωση..

  3. andreas london avatar
    andreas london 16/08/2012 23:52:14

    υπάρχει φωτογραφία που δείχνει τον κύριο κωνσταντίνου του ΑΝΤΑΡΣYΑ στην συγκέντρωση, τουλάχιστον έτσι δείχνουν στο facebook

    • σοφια avatar
      σοφια @ andreas london 17/08/2012 19:24:27

      καλέ, φαίνεται ολοκάθαρα στο βιντεο. Για προσεξε καλύτερα. Μπροστά αριστερά είναι με γιλεκάκι μπεζ και κατι σαν μωβ μπλουζακι. Λείπει ο ανθέλληνας από τέτοιες εκδηλώσεις; Δυστυχώς ο εχθρός rης χώρας είναι εσωτερικός.

  4. afkam avatar
    afkam 17/08/2012 00:14:13

    Δείτε κι αυτό και θα καταλάβετε από που αντλεί το θράσος του ο πρόεδρος των εν Ελλάδι Πακιστανών:

    Κατ’ Απαίτηση της Πακιστανικής κυβέρνησης το νομοσχέδιο για την ιθαγένεια!

    Ο νόμος για τον οποίον ομιλεί το άρθρο είναι ο νόμος Ραγκούση.

  5. Αλέξανδρος avatar
    Αλέξανδρος 17/08/2012 00:17:59

    Αμάν τί είναι αυτά που άκουσα και είδα ...
    Άν δε προβεί η κυβέρνηση σε μέτρα και τιμωρία για παραδειγματισμό , θα γίνω χρυσή αυγή σας το δηλώνω ....

  6. Γεώργιος Τ. avatar
    Γεώργιος Τ. 17/08/2012 00:32:57

    Να χαίρονται το κόμμα του Τσίπρα όσοι το ψήφισαν! Εκτός αν είναι πακιστανοί επομένως έχουμε νοθεία...

  7. Γιώργος1 avatar
    Γιώργος1 17/08/2012 00:39:30

    Αυτόν δεν τον κυνήγαγε η Ιντερπόλ για δουλεμπόριο;

  8. Αλέξανδρος avatar
    Αλέξανδρος 17/08/2012 01:31:23

    Έτσι είναι ναί .

    Ζητώ τη φυλάκισή του άμεσα .. είναι επικίνδυνος και απειλεί τον Ελληνικό λαό και την Ελληνική κοινωνία με πόλεμο !

    Άν υπάρχει κράτος .... λέω εάν .... απαιτώ να παρέμβει !!!

    Έλεος πια...
    Επειδή μας βασανίζουνε τα οικονομικά μας προβλήματα και δε δίνουμε σημασία όσο θα έπρεπε σε κάποια άλλα , δε σημαίνει ό,τι θα αφήσουμε κάτι κύριους σαν και αυτόν να μας απειλεί , με την στήριξη του ΚΚΕ και του ΣΥΡΙΖΑ .

    Υπάρχει κράτος ; .....

    • Γιώργος avatar
      Γιώργος @ Αλέξανδρος 17/08/2012 08:25:59

      ΟΧΙ...

      • Αλέξανδρος avatar
        Αλέξανδρος @ Γιώργος 17/08/2012 23:46:09

        Δυστυχώς το σχέδιο <> προχωρεί ασταμάτητα ....

        Χάνουμε την πατρίδα μας ... Τα γεγονότα έρχοντε...

  9. V avatar
    V 17/08/2012 06:14:31

    Υποστηρικτης του ισλαμικου μεσαιωνα ο ΣΥΡΙΖΑ. Οι κρετινοι νομιζουν οτι την εχουν γραμμενη καπου την αριστερα. Για αυτους πανω απο ολα ειναι το ισλαμ.

  10. kinezos avatar
    kinezos 17/08/2012 06:17:25

    καλα να παθουμε. αμα περιμενουμε κι αλλο για να τους πεταξουμε στη θαλασσα, αμα περιμενουμε να μας δωσει τη αδεια το καθε καλοπαιδο του τσιπρας και σια, θα θα φτασουμε να μας σταματανε στο δρομο να μας κατεβαζουν απο τ'αυτοκινητα και να τα παιρνουν να φευγουν. οπλισμενοι φυσικα. να μπουκαρουν στα σπιτια μερα μεσημερι. ολα αυτα στους μικρομεσαιους φυσικα που δεν εχουν ενα στρατο ο καθενας να τους φυλαει. και φυσικα αν "φας" κανεναν τους γιατι πηγε να μπει στο σπιτι σου, θα πας μεσα. και τα λαθρο-μαζωματα το ξερουν. ειναι στημενο το παιχνιδι. ειναι κατευθυνομενο και εντεταλμενο. οι πολιτικοι ειναι πουλημενοι στους εντολεις, το ξερουμε, το αποδεικνυουν. ΕΜΕΙΣ τι κανουμε ρε παιδια? ο απλος κοσμος ο οποιος σε λιγο θα κινδυνευει καθημερινα και αμεσα, τι κανει? ασε και τους πολιτικους, ασε και τους δημοσιογραφους παπαγαλακια, αστους ολους απ'εξω. μια πορεια 1 εκ. αθηναιων ειρηνικα εξω απο τη βουλη ειδατε για το συγκεκριμενο θεμα? ξερω τι θα πειτε, οτι θα πεσουν τα συριζακια με τις κουκουλες, και απο την αλλη τα ΜΑΤ (ετσι τα λεγαμε στην εποχη μου. τωρα τους αλλαξαν ονομα για να κανουν reset τις μνημες και το φοβο) με τα χημικα και καπου στην ακρη και οι χρυσαυγιτες. δεν πειραζει. γιατι αν η πορεια αυτη συνοδευεται απο καθολικη αποχη απο τις εργασιες και αν συνεχιστει για καμια 15αρια μερες, δεν νομιζω το συστημα να ειναι ικανο να το αντιμετωπισει με προβοκατσιες. θα ειναι θεμα πλεον επιβιωσης του (του συστηματος). τι θα κανουν? θα βαλουν και τους πακινα μας βαρανε?

    • kinezos avatar
      kinezos @ kinezos 17/08/2012 06:35:04

      ειτε το καταλαβαινουμε ειτε οχι, τα πραγματα εχουν αρχισει και γινονται επικινδυνα και βασικοτερα ξενα ως προς την ιδιοσυγκρασια μας ως νεοελληνων. αυτη δεν ειναι η πατριδα που μεγαλωσαμε ουτε η πολη. ειναι απιστευτο αυτο που γινεται. οι νεο-φιλελευθερη (ανεξαρτητα κομματικης προμετωπιδας) ξενοδουλη ελιτ που μας κυβερνα (ειτε πολιτικα ειτε επιχειρηματικα ειτε πολιτιστικα) αδιαφορει πληρως για τα δικαιωματα μας. γιατι αυτοι δεν ζουν αναμεσα μας. ζουν μονοι τους προστατευμενοι στις βιλες τους και με στρατους απ'εξω και αν τυχει φανε κανενα γιαουρτι ή εστω καμια ψιλη, γινεται ο Γ παγκοσμιος πολεμος στα καναλια. αν φανε καμια γρια για το πορτοφολι της, εκφωνειται το θεμα (αν περισεψει χρονος απο τις κοκορομαχιες των πολιτικαντηδων στα παραθυρα) με επιπεδο και σβησμενο τονο ψωνης σαν να ανακοινωναμε το σκορ ενος ποδοσφαιρικου αγωνα. μας πουλησανε συμπατριωτες και το κακο ειναι οτι μας πουλησανε με την ψηφο μας (σε ανταλλαγμα μιας θεσης αργομισθιας. ηδη ενας εκ των δημιουργων του συστηματος ο Παγκαλος, θρασυτατα το παραδεχτηκε) και το αλλο κακο ειναι αντι να εχουμε ξυπνησει ακομα προσπαθουμε να διατηρησουμε τη θεσουλα μας και ολα γυρω μας γκρεμιζονται. "μη μου τους κυκλους ταραττε"

  11. ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟΙ avatar
    ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟΙ 17/08/2012 08:13:46

    Βρε ουστ απο εδω ισλαμοφασίστα. Πακεταριστε τον , σε πλοιο και κατευθείαν στο Πακιστάν , εδω είναι η πατρίδα μας λεχρίτη , είτε το θέλεις είτε όχι.

    • ΒΙΣ avatar
      ΒΙΣ @ ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟΙ 17/08/2012 10:16:28

      Εγώ λέω ότι η λέξη "κύων", που χρησιμοποιούσαν οι Βυζαντινοί, του ταιριάζει καλύτερα, αν και συμπαθώ τα σκυλιά (εκτός από τα κανίς και γενικά τα μικρά μαλλιαρά σκυλάκια...).

  12. Storm avatar
    Storm 17/08/2012 08:24:01

    Mήπως να του κάνουμε μία επαναδιαπραγμάτευση των όρων παραμονής στην Ελλάδα με fast track;
    Άντε γιατί δεν θέλει και πολύ να ξεφύγει η κατάσταση...
    Φανταστείτε μόνο κάποιες παρόμοιες δηλώσεις στην κεντρική πλατεία του Βερολίνου ή του Παρισίου...
    Ακόμα θα τον έψαχναν...

  13. Κ.Σ.Μαυρόπουλος avatar
    Κ.Σ.Μαυρόπουλος 17/08/2012 08:24:33

    Σε οποιαδήποτε ευνομούμενη πολιτεία αυτό το υποκείμενο ήδη θα βρισκόταν σιδεροδέσμιο σε αεροσκάφος με προορισμό την χώρα του.
    Στο κωλοχανείο "Η ΕΛΛΑΣ ΤΗΣ ΑΨΟΓΗΣ ΣΤΑΣΗΣ", το πολύ-πολύ να διαταχθεί μια προκαταρκτική εξέταση, μέχρι να ξεχαστεί και το συγκεκριμένο περιστατικό.
    Καληνύχτα Ελλάδα, καληνύχτα Έλληνες.

    • daughter of mercy avatar
      daughter of mercy @ Κ.Σ.Μαυρόπουλος 17/08/2012 22:00:33

      Η Βουλγαρία απαγορεύει ανοικτή συγκέντρωση Μουσουλμάνων
      http://voria.gr/index.php?module=news&func=display&sid=104358

  14. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. avatar
    ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 17/08/2012 08:47:01

    Να εφαρμοστεί ο νόμος. Πρόκληση προς παράνομες ενέργειες. Απέλαση. Προσαγωγή για ηθική αυτουργία του κυρίου από το ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    • α.α avatar
      α.α @ ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 17/08/2012 22:25:59

      Δυστυχως η δραστική δικαστική απέλαση για τα πλημμελήματα καταργήθηκ πρόσφατα (και με ψήφους της ΝΔ!!!) με το άρθρο 23 Ν. 4055/2012

  15. Κβάντα avatar
    Κβάντα 17/08/2012 09:04:39

    Κράτος εν κράτει και οι Πακιστανοί.
    Τέτοια κατάντια ποιος να τη φανταστεί. Δυστυχώς για εμάς, υπάρχει και ποιο κάτω από εδώ που βρισκόμαστε!

    Υ.Γ.
    Ιανουάριος 2011, κατάληψη στο χώρο της Νομικής. Περίπου 300 λάθρο μεταφέρονται από την Κρήτη για να "συμμετάσχουν" στην κατάληψη. Το έδαφος προετοίμασαν, σύμφωνα και με δημοσιεύματα του τύπου, σπουδαστές του ΣΥΡΙΖΑ. Με αφορμή το ταξίδι αναψυχής των λάθρο είχε ξεσπάσει "πόλεμος" μεταξύ των φοιτητικών παρατάξεων. Έτσι, για να μην ξεχνιόμαστε!

  16. man8os avatar
    man8os 17/08/2012 09:17:20

    Οταν ξεκινησει το αιμα οι πιο αδυναμοι ειναι που θα την πληρωσουν.

  17. αλλόφρων avatar
    αλλόφρων 17/08/2012 09:22:35

    "Ο Τζαβέντ Ασλάμ είπε ακόμα πως οι μετανάστες δεν ήρθαν εδώ για τουριστικούς λόγους, αλλά έφυγαν από εμπόλεμες ζώνες για να βρουν μια καλύτερη τύχη."
    από πότε το Πακιστάν είναι εμπόλεμη ζώνη ;

    http://tinyurl.com/ct92fmg
    πάντως ελέγξτε τι λέει εδώ , από πότε αποκτήσαμε πακιστανική αστυνομία στην Ελλάδα ; "συλλήψεις" και ξυλοφόρτωμα πακιστανών εγκληματιών (;) απο τους μπράβους του κυρίου προέδρου με παρουσία καμερών ; τι γίνεται ρε παιδιά ;

  18. popolaros avatar
    popolaros 17/08/2012 09:38:02

    Ο Σύριζα και ο Τσίπρας είχε τη χρυσή ευκαιρία να 'αντικαταστήσει' το διαλυμένο νεοφιλελεύθερο Πασοκ στο δίπολο εξουσίας.

    Δυστυχώς αυτές τις δύσκολες ώρες για τους Έλληνες, εκείνο διάλεξε για άλλη μια φορά τους εισαγόμενους εποίκους.
    Εποίκους που έρχονται κατά κύματα βάση σχεδίου από συγκεκριμένες χώρες και με συγκεκριμένη θρησκευτική κουλτούρα, για να αλλοιώσουν τον εθνολογικό χάρτη της Ελλάδας μας.

    Άλλο να βοηθήσεις κάποιους κατατρεγμένους μετανάστες και άλλο ο εποικισμός με σπόνσορες 5000 ευρώ το κεφάλι από μια πυρηνική δύναμη.
    Δυστυχώς Αλέξη σε έφαγαν οι συνιστώσες και οι ΜΚΟ.
    Η Εκκλησία επίσης τι ακριβώς θέση παίρνει σε αυτή τη κατάσταση.
    Κάποιοι εξωθούν την Ελληνική κοινωνία στα άκρα...

    • kat avatar
      kat @ popolaros 17/08/2012 15:01:34

      Η εκκλησία παρακαλεί τ'αδελφια απ' την Κύπρο να μην στέλνουν
      λεφτά για χοιρινο που ναι φτηνότερο,αλλά για μοσχάρι που... το τρώνε και
      οι μουσουλμάνοι. Σκεφτείτε ποσες οικογένειες Ελλήνων εμειναν νηστικές.
      Κρίμα.

      • ΚΜ avatar
        ΚΜ @ kat 17/08/2012 19:53:05

        Τί βλακείες είναι αυτές που αναφέρεις; Δηλαδή, με διαφορετικό νόμισμα αγοράζεται το χοιρινό και με διαφορετικά το μοσχάρι;

        • kat avatar
          kat @ ΚΜ 18/08/2012 10:26:29

          Οχι. Αλλα με τα 3 χιλιάρικα που μάζεψε φίλη μου
          γυμνασιάρχης στην Κύπρο , μπορείς να ταίσεις πολλες οικογένειες αν λάβουμε υπόψη μας οτι η τιμή
          του χοιρινού ειναι στο μισό της τιμής του μοσχαριού....

  19. Nikola avatar
    Nikola 17/08/2012 09:50:44

    Ζητείται πατρίς. Από μένα και την οικογένειά μου.

    • kinezos avatar
      kinezos @ Nikola 17/08/2012 12:59:29

      τα ειπες ολα σε μια προταση. Οντως: ζητειται πατρις παιδια.

  20. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 17/08/2012 10:14:31

    Τα ισλαμο-σκουπίδια σπίτι τους. Αρκετά! Εισαγγελέας δεν υπάρχει να επέμβει αυταπάγγελτα να συλλάβει τον αγαρηνό "κύνα" (έτσι τους αποκαλούσαν οι Βυζαντινοί) και να τον ξαποστείλει πίσω στο κατσικοχώρι του, να κοιμάται με τις κότες και τα κατσικάκια;

    • ΚΜ avatar
      ΚΜ @ ΒΙΣ 17/08/2012 19:54:45

      Άν κάνουν τζιχάντ, τότε θα τους σκοτώνουμε κι εμείς. Δεν θα μας σκοτώνουν μόνο αυτοί, όπως γίνεται τώρα.

  21. ΕΥΛΟΧΟΣ avatar
    ΕΥΛΟΧΟΣ 17/08/2012 12:14:30

    Στείλτε τον σπίτι του. Να εξασκεί τα "ανθρώπινα" δικαιώματά του: Μπούρκες, ξύλο, κλειτοριδεκτομές, πιλάφια και ότι άλλα "σκα.." ονειρεύεται ως ανθρώπινη συμπεριφορά. Άντε στα τσακίδια. Εδώ είναι ελεύθερη χώρα με ελληνικό πνεύμα και χριστιανική θέωση και το μόνο πραγματικό δικαίωμά σου είναι να επιστρέψεις ασφαλής στην χώρα σου. ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΟΥ.

  22. IOKLOS ZARAS avatar
    IOKLOS ZARAS 17/08/2012 12:43:13

    Ο διάβολος να τους φωτίσει να το κάνουν πράξη για να απαλλαγούμε και από δαύτους και από την αριστερά με μιας.
    Όποιος φοβαται ας διαβάσει την ωδή στην ελευθερία του Κάλβου και αν δεν πειστεί ας ακούσει τα λόγια του Παπαφλέσσα: "εγώ ωρέ θα κάνω την επανάσταση την ώρα που όρισε ο Θεός, έστω και αν μείνω μόνος μου. Και σαν πέσει η πρώτη φωτιά, αλί σε κείνον που θα πιάσουν οι τούρκοι ξαρμάτωτο"
    Η Μυρτώ μας λέει τι θα του κάνουν

  23. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 17/08/2012 15:30:24

    Θα χρειαστει μεγαλη προσπαθεια και θυσιες σε πολλα επιπεδα, απο ολους μας, για να καταφερουμε να διωξουμε αυτα τα αποβρασματα απ τη Πατριδα μας. Η αστυνομια και το Κρατος, οτι κι αν κανουν δεν θα ειναι αρκετο, αν δεν συστρατευτουμε κι εμεις οι απλοι πολιτες.

    Θεμα πρωτο >> να προσεχουμε σε ποιους δινουμε τα λεφτα μας.
    Θεμα δευτερο >> να καταγγελουμε οσους εχουν παρανομα νταλαβερια με λαθρο, ειτε με παρανομη αποσχοληση, ειτε με παραχωρηση ακινητου.
    Θεμα τριτο >> δυναμικη σταση οσοι μπορουμε, απεναντι στη λαθρο-βια...

  24. Ταξιδιωτης avatar
    Ταξιδιωτης 17/08/2012 19:00:51

    Αναμενομενο και αυτο το θεμα θα παιχτει πολυ στο μελλο..Στο αρθρο που παραθεσε ο αλλοφρων γινεται αναφορα για την υποθεση της απαγωγης των Πακιστανων.
    Ζητημα που απασχολησε τον τυπο πολυ καιρο.Μια υποθεση που δεν απασχολει την Ελληνικη κοινωνια.Γιατι λοιπον τετοιος θορυβος οταν για αλλες περιπτωσεις παραβιασης δικαιωματων μεταναστων απο αλλα κρατη δεν υπηρξε αναλογη κινητοποιηση;
    Ενω κατηγορειται ο Τζαβετ απο τις Πακιστανικες αρχες για διακινηση λαθρομεταναστων η Ελλαδα του δινει ασυλο.Για ποιο λογο δεν εχει απελαθει;
    Ποιοι πιεσαν την Ελλαδα να του δωσει ασυλο και γιατι η Ανταρσυα τον στηριζει;

    Το 2011 διερρευσε στον ελληνικο τυπο μια μυστικη εκθεση απο την ελληνικη υπηρεσια πληροφοριων με βαση την οποια εντοπιστηκε ενα δικτυο ανθρωπων που συνδεονται με την παρανομη βιομηχανια μεταναστευσης να χρηματοδοτουν ορισμενες φιλομεταναστευτικες ΜΚΟ.Αυτες οι μκο συμφωνα με καποιους φαινεται να εχουν σχεση και με στελεχη αριστερων κομματων.Αυτο εξηγει γιατι ορισμενα κομματα συναντιουνται με εκπροσωπους μεταναστων οι οποιοι μαλιστα στην χωρα τους κατηγορουνται για διαφορα αδικηματα.

    Η πακιστανικη κοινοτητα εχει απασχολησει ιδιαιτερα τον τυπο τα τελευταια χρονια την περιοδο που γιγαντωθηκε το κυμα μεταναστευσης απο Πακισταν προς την Ελλαδα.Ας μην ξεχναμε οτι η τρομοκρατικη οργανωση πυρηνες της φωτιας ανελαβαν και την ευθυνη για την τρομοκρατικη ενεργεια εις βαρος του αντιπροεδρου της πακιστανικης κοινοτητας.

    Το Πακισταν ειναι ενα απο τα κομβικα σημεια του παγκοσμιου λαθρεμποριου ναρκωτικων, δουλεμποριου και οπλων.Το Πακισταν διαθετει στενες σχεσεις με την Τουρκια απο οπου και περνανε οι Πακιστανοι στην Ελλαδα.
    θα εχετε ακουσει ισως καποιοι για την περιβοητη ΙSI την Πακιστανικη υπηρεσια πληροφοριων.
    Το μεγαλυτερο μερος των μυστικων κονδυλιων της ISI πρερχεται απο το λαθρεμποριο,διακινηση ηρωινης με τους διακινητες να δρουν στην Ευρωπη. Αυτη η παρανομη βιομηχανια ειχε στηθει την εποχη του ψυχρου πολεμου με την στηριξη της αμερικανικης υπηρεσια πληροφοριων.
    Σημαντικο ρολο στην βιομηχανια αυτη του υποκοσμου παιζουν διαφορες ΜΚΟ.Αυτες που κατεβαζουν καποιος γνωστους δικηγορους σε αντιρατσιστικες πρωτοβουλιες ειτε στον Αγιο Παντελεημονα ειτε καπου αλλου.

    Αυτα ειναι πολλα σοβαρα ζητηματα αλλα δεν φαινεται να λαμβανονται υποψη.

  25. Αργοναύτης avatar
    Αργοναύτης 17/08/2012 22:26:26

    Ανακαλέστε την Ελληνική υπηκοότητα από τον μπαμπουίνο και στείλτε τον στη ζούγκλα της Ασίας.

  26. andreas london avatar
    andreas london 18/08/2012 01:25:26

    μπορεί το "αντινεως" να μας πει κάτι για την κατάσταση της μυρτώς? Κάτι ακούστηκε αλλα δεν πιστεύω τίποτα που λέγεται από κάποιους που λένε o τάδε μου είπε κλπ...

    Και αλήθεια γιατί όλα τα μέσα δεν μιλάνε καθόλου γιάυτο ποια? είναι πλοία είδηση και δεν ενδιαφερετε κανεις?

  27. WY avatar
    WY 18/08/2012 09:48:11

    Η ΛΥΣΗ ΔΙΑ ΤΟ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΝ ΜΙΑ!!!!!!
    ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΝΥΚΤΑΣ ΤΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ (ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΝΥΚΤΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΧΟΡΔΩΝ) ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΣΤΗΝ ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΙΚΗ ΤΟΥ ΨΕΥΔΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΛ(Η)ΣΤΗ ΤΟΥ ΠΑΜΕ,ΔΙΑ ΕΞΑΥΛΩΣΗ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΥΣ 2300C.

    Ό ΑΔΟΛΦΟΣ ΔΛΔ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ????
    ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ!!!
    ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ 100%!!!!!!
    ΕΜΕΙΣ??????????

    Υ.Γ.
    ΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ-ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ/ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΟ ΜΟΡΦΩΜΑ ΑΥΤΟ ΔΛΔ ΤΟ ΤΗΣ Χ.Α.
    ΚΙ ΑΥΤΟΙ 'ΦΥΚΙΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΔΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΛΕΣ,OΠΩΣ ΚΙ ΟΙ ΚΑΜΜΕΝΟΙ!!!!

    ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΑΣ!!!!!!!

    • Γιώργος avatar
      Γιώργος @ WY 18/08/2012 10:04:56

      Νομίζω ότι το πιο απλό είναι ... να οργανωθούμε και να μην ξαναδώσουμε δεκάρα σε αυτό το κράτος μέχρι να καθαρίσει τη χώρα από όλους τους παράνομους μετανάστες. Αν θέλουν να ξαναπληρωθούνε τους μισθούς τους (οι δημόσιοι λειτουργοί), να καθαρίσουν το μέρος .... να κάνουν τη δουλειά τους δηλαδή.

  28. nik avatar
    nik 18/08/2012 18:38:00

    Αυτές οι απειλές των μουτζαχεντιν δεν πτοούν τους πακιστανολάτρες του ΣΥΡΙΖΑ, που συνεχίζουν το ανθελληνικό έργο τους, αλλά έχουμε ράματα για τη γούνα τους, όταν θάρθει εκείνη η ώρα...

  29. ΚΠ avatar
    ΚΠ 21/08/2012 01:40:44

    Όπως σε όλες τις περιπτώσεις, για ότι μας τυραννά τα τελευταία έτη, follow the money... Ποιοί τον έφεραν, πόσα κονόμησαν/ κονομάνε, πόσο ο "Πάκι" πουλά τους ομοεθνείς του στους "αριστερούς" των ΒΠ που θέλουν τους μετανάστες για προσωπικούς τους δούλους, πόσοι από τους σύγχρονους wannabe κατακτητές της Ελλάδος ψηφίζουν (το τι ψηφίζουν, μάλλον το αντιλαμβάνεσθε). Και πάλι όμως, το ψάρι βρωμά από το κεφάλι. Οι λοιποί Ευρωπαίοι και οι Αμερικάνοί "εισάγουν" εξειδικευμένα μυαλά επενδύοντας στο μέλλον, εμείς ανοίξαμε την κερκόπορτα σε όργανα της ΜΙΤ που καθοδηγούν εκτός από φτωχομακάκες, και αρκετούς επαγγελματίες φονιάδες. Πόσο δίκιο έχει ο Φαήλος για τους ντιντήδες..._Κ.Π.

    • Πατωματζής avatar
      Πατωματζής @ ΚΠ 21/08/2012 01:54:15

      Ο Φαήλος έχει δίκιο σε πολλά (για να μην υπερβάλω και πω σε όλα) όμως μοιάζει σαν έναν κούκο ανάμεσα σε πολλούς κουφούς μπούφους, οπότε δεν αρκεί να φέρει την Άνοιξη.
      Πρέπει να βάλει κι ο απλός κοσμάκης πλάτη.