13/08/2009 09:29
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ανασχηματισμός την Τετάρτη 19 Αυγούστου;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. thle8eaths avatar
    thle8eaths 13/08/2009 10:13:19

    δηλαδή εκλογές γιοκ;
    κι όλα έδειχναν για εκλογές, προκήρυξη την τρίτη ως την πέμπτη για τις 21 σεπτέμβρη!

  2. Στέργιος avatar
    Στέργιος 13/08/2009 10:56:39

    Ο ανασχηματισμός τού Καραμανλή μου θυμίζει κάτι παιδάκια που αφού έσπασαν το καλό βάζο της μαμάς σε χίλια κομμάτια, προσπαθούν να το επανασυγκολλήσουν (με τραγικά αποτελέσματα, φυσικά) ευελπιστώντας ότι η μαμά δεν θα καταλάβει τη διαφορά.

  3. Dimitrios avatar
    Dimitrios 13/08/2009 11:04:16

    Ε, και ;

  4. lypon avatar
    lypon 13/08/2009 11:39:46

    Βρε Factorx, άσχετο μεν, αλλά πρέπει να ειπωθεί:

    Βάζεις εξαιρετικές φωτογραφίες! Και σε ποιότητα και ως νόημα.

  5. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 13/08/2009 12:34:54

    οι φωτογραφίες του φάκτορα είναι σημείο αναφοράς, να θυμαται πάντα να βάζει και τον καλλιτέχνη φωτογράφο ή το ζωγράφο, και μια στοιχειώδη λεζάντα αν γίνεται, (κυρίως για τους εικαστικούς καλλιτέχνες)

    • Χι avatar
      Χι @ αλλενάκι 13/08/2009 13:43:40

      Όλα για την τέχνη!

      Είναι από έκθεση ενός καλλιτεχνικού ζευγαριού (Rene & Radka) προ διετίας, με τίτλο "Come and play" (η συγκεκριμένη πρώτη στη σειρά):

      http://reneradka.com/exhibitions/come-and-play.php

    • Factorx avatar
      Factorx @ αλλενάκι 13/08/2009 22:05:50

      αλλενάκι, μην μου τους κύκλους τάρατε...προσπαθούμε να κάνουμε διακοπές. δεν βαζω επεξήγηση στις φωτογραφίες για να αφήνω τη φαντασία σας να οργιάζει

      • αλλενάκι avatar
        αλλενάκι @ Factorx 13/08/2009 22:36:33

        Φακτορ έκανα λάθος, εννοούσα τον καλλιτέχνη και τον τίτλο (αν γίνεται) του έργου, όχι λεζάντα, αλλοίμονο, ωραία και η παραλία της Θεσσαλονίκης

        είσαι σε κάποια ιδιαίτερη πατρίδα σου μήπως; στα στερεοελλαδίτικα υψίπεδα ή στα μανιάτικα παράλια;

        :)

        • Factorx avatar
          Factorx @ αλλενάκι 13/08/2009 22:42:56

          Πήγα στα μανιάτικα που λες αλλά είχε συνεφιά όλη μέρα. μεγάλη γκαντεμιά. ούτε ένα μπικίνι τις προκοπής δεν είδα. τώρα είμαι στο βουνο και προσπαθω να αποκτήσω φυσική κατάσταση

          • αλλενάκι avatar
            αλλενάκι @ Factorx 13/08/2009 22:44:54

            εμ, έχεις μεγάλα μαράζια εσύ ...

  6. Tsertos. avatar
    Tsertos. 13/08/2009 12:39:42

    Ο Μαγγινας παιζει για το υπουργειο Απασχολησης και Κοινωνικης Προστασιας;

    • Factorx avatar
      Factorx @ Tsertos. 13/08/2009 22:06:05

      χα χα χααααα

  7. Δωδωναίος avatar
    Δωδωναίος 13/08/2009 12:53:08

    Ανασχηματισμός είπατε;
    Δεν το νομίζω πως ενδείκνυται!!!
    Μετασχηματισμό χρειάζεται, αλλά και αυτός με τέτοια σαθρά δομήσιμα υλικά, δεν νομίζω πως θα δώσει τα αναμενόμενα αποτελέσματα...
    "Απο-δομησμός (ας μου επιτραπεί η έκφραση..) τώρα", ίσως είναι η ενδεικνυόμενη λύση…

  8. citypress-gr.blog avatar
    citypress-gr.blog 13/08/2009 14:03:29

    ακριβης προβλεψη απο το factor

  9. Knjaz Neretve avatar
    Knjaz Neretve 13/08/2009 15:22:16

    Ακούγεται έντονα Υπουργείο Υποδομών-Σούπερ-ντούπερ-ενισχυμένος Σουφλιάς με δρόμους-σιδηρόδρομους κλπ.

    • ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ avatar
      ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ @ Knjaz Neretve 13/08/2009 15:29:34

      και Γενικη Γραμ. παρα το Πρωθυπουργο για συντονισμο σε θεματα που αφορα πανω απο δυο Υπουργεια!!
      (βλεπε γρηγορες αποκρατικοποιησεις - διαθρωτικες αλλαγες κτλ)

    • Factorx avatar
      Factorx @ Knjaz Neretve 13/08/2009 22:06:51

      καλά δεν θα τον προτείνει για πρόεδρο της δημοκρατίας αυτόν ο Γιώργος;

      • sinn avatar
        sinn @ Factorx 13/08/2009 22:24:32

        Ο Σουφλιάς από έναν παλαιό σημιτικό και εσχάτως φανατικό γαπικό:

        "Η Νέα Δημοκρατία και ο Κώστας Καραμανλής προσωπικά δεν είχαν ποτέ πολιτικό πρόγραμμα, ημερολόγιό μου. Ούτε ήξεραν τι θέλουν να κάνουν ούτε ήθελαν να κάνουν κάτι- ήθελαν απλώς να νικήσουν το ΠαΣοΚ και να γίνουν εξουσία. Από εκεί και πέρα κατά την κούτρα του ο καθένας έκανε· και κανείς τους δεν είχε σοφή κούτρα. Ο Γιώργος Σουφλιάς ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ το προφανές, να γίνουν δυο-τρεις δρόμοι της προκοπής και αυτό είναι όλο."

        http://tovima.dolnet.gr/default.asp?pid=46&ct=62&artId=232980

  10. Αλεκος avatar
    Αλεκος 13/08/2009 18:00:22

    Αλλαζει ο Μανολιος και βαζει τα ρουχα του αλλιωωωωωωως!!!!!!!!