26/10/2009 14:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ανακοίνωση προς τους αναγνώστες του antinews.gr



Από τις 22.00 σήμερα Δευτέρα (26-10-2009) έως τις 6.00 το πρωί αύριο Τρίτη (27-10-2009) θα γίνει αναβάθμιση στο server του www.antinews.gr

Ελπίζουμε ότι θα μπορείτε να μας διαβάζετε, αλλά σίγουρα δεν θα μπορείτε να σχολιάσετε (χα χα χααααααα).

Ίσως και να μείνουμε καμιά ώρα εκτός.

Από αύριο όμως ποιος μας πιάνει…..Το ελπίζουμε δηλαδή.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 26/10/2009 14:58:19

    Καλορίζικοι

  2. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 26/10/2009 15:00:44

    Μπορεί κανείς να με ενημερώσει αν σήμερα και χτες είχε πρόβλημα σύνδεσης γενικά με τον Μοζίλλα και τον Εξπλόρερ; Όχι μόνο να μπει στο ΑΝΤΙ αλλά να συνδεθεί με τους εξυπηρετητές; Μήπως φταίει ο ΟΤΕ; Βοήθεια. Συνδέομαι στο διαδίκτυο μόνο μια στις 5 προσπάθειες.

    • greekpoliticalreview avatar
      greekpoliticalreview @ Strange Attractor 26/10/2009 15:02:45

      Εγώ νορμάλ σέρφαρα πάντως με mozilla από Ν.Σμύρνη

    • Πονοκέφαλος avatar
      Πονοκέφαλος @ Strange Attractor 26/10/2009 15:06:28

      Βάλτε OpenDNS.

      http://en.wikipedia.org/wiki/OpenDNS#Servers

  3. fatfat avatar
    fatfat 26/10/2009 15:11:44

    Εγώ πάντως μπαίνω στο site με Explorer χωρίς πρόβλημα από Ν.Σμύρνη.....

  4. Nick avatar
    Nick 26/10/2009 15:13:22

    πουλάκι μου, γείτονες ε; :)

    • greekpoliticalreview avatar
      greekpoliticalreview @ Nick 26/10/2009 17:23:04

      Διάβαζα άρθρο ή στη LIFO ή στην Athens Voice (δεν θυμάμαι τώρα) που χαρακτήριζαν τη Ν.Σ ως Εκάλη του Νότου.

      Δεν τους είπαν ότι η Εκάλη δεν έχει Πανιώνιο??
      Άκου Εκάλη!!

    • Nick avatar
      Nick @ Nick 26/10/2009 17:42:17

      Μακάρι να ήταν όπως ήταν στη δεκαετία του 1960 με τις μονοκατοικίες και τον ελεύθερο χώρο. Έχω φωτογραφίες από το 1969.

      Όχι όμως Εκάλη με τους κάθε λογής νεόπλουτους.

      Δυστυχώς χάλασε, όπως χάλασε και όλη η Αθήνα γενικότερα.

    • greekpoliticalreview avatar
      greekpoliticalreview @ Nick 26/10/2009 19:22:45

      Χάλασε , η αλήθεια να λέγεται , αλλά νομίζω ότι και πριν 20-30 χρόνια η Ν.Σ ήταν σπουδαία πόλη για να ζεις.

      Τώρα τελευταία βέβαια (10ετία δλδ) έχουμε γίνει όντως Κυψέλη.Για να παρκάρεις πρέπει να έχεις κάνει κράτηση πριν γυρίσεις από τη δουλειά.

  5. Nick avatar
    Nick 26/10/2009 15:28:43

    Τι έγινε ρε παιδιά, μαζεύτηκε η Νέα Σμύρνη στο antinews;;

  6. Factorx avatar
    Factorx 26/10/2009 15:29:54

    Γιατί τι έχει η Νέα Σμύρνη; Εγω πάντως έχω πολύ καλές αναμνήσεις απο τις κατοίκους της

    • fantomas avatar
      fantomas @ Factorx 26/10/2009 17:32:16

      τις ????

  7. Nick avatar
    Nick 26/10/2009 15:48:25

    όχι τίποτα, απλώς μένω και εγώ Νέα Σμύρνη. :)

    Ναι, μέχρι πριν κάποια χρόνια ήταν καλά. Τώρα κατήντησε σαν τη Κυψέλη ένα πράγμα

    • MIG-21 avatar
      MIG-21 @ Nick 26/10/2009 17:33:11

      τι προβλημα εχεις με την Κυψελη?

      • Nick avatar
        Nick @ MIG-21 26/10/2009 17:39:19

        Κανένα απολύτως. Απλώς και δυστυχώς αρχίζουμε και έχουμε πολλά κοινά στοιχεία.

  8. antiathlitikos avatar
    antiathlitikos 26/10/2009 16:22:13

    Φάκτορα, πρόσεχε μόνο μήπως σ' αυτό το διάστημα αλλάξει η σειρά των links:

    1. troktiko 665 blogs
    2. Indymedia Athens Newswire 318 blogs
    3. taxalia-Τo N.1 BLOG ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 306 blogs
    4. ANTI WEBLOG 285 blogs
    5. PRESS-GR.blogspot.com 278 blogs

  9. maquis avatar
    maquis 26/10/2009 16:25:42

    Ρε βάψτε το PUMA και τους προφυλαχτήρες/ποδιές πράσινο ζωηρό να δείτε ρέντα που θαχετε!

    • fantomas avatar
      fantomas @ maquis 26/10/2009 17:34:31

      Γιατι ??? τι θεμα εχεις με το κοκκινο ??

  10. Ape avatar
    Ape 26/10/2009 21:43:32

    Στην Κυψέλη στο Παγκράτι
    Νέα Σμύρνη και Μοσχάτο
    για να σέ'βρω έχω κάνει
    την Αθήνα άνω κάτω