09/09/2008 22:39
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Αλλάζουν τη σύνθεση του …πολιτικού ρεπορτάζ

Αυτό κι αν είναι ένδειξη της αλλαγής των πραγμάτων στη Νέα Δημοκρατία. Ορισμένες εφημερίδες, που κατά σύμπτωση ανήκουν όλες στο μπλοκ αντι – Μαξίμου, προχωρούν σε ανακατατάξεις στο πολιτικό τους ρεπορτάζ. Τι κάνουν; Προσλαμβάνουν συναδέλφους που είναι εξπέρ στις επιθυμίες της Αγίας Οικογένειας, για να το πούμε κομψά. Για ποιο λόγο; Για να είναι μέσα στα πράγματα, όταν έρθει η ώρα. Α, ρε Καραμανλή με την μεγάλη σου επικοινωνιακή ομάδα. Ούτε τερματοφύλακες του …Ολυμπιακού στο Champions League να ήταν.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Theo avatar
    Theo 09/09/2008 22:41:48

    Ο Ισραηλινός υπουργός Rafi Eitan, πρότεινε να απαχθεί ο πρόεδρος του Ιράν Μαχμούντ Αχμαντινετζάντ

  2. aionios avatar
    aionios 09/09/2008 23:00:18

    δεν απάγουν καλύτερα τον δικό μας!!!

  3. Aθανάσιος Ι. avatar
    Aθανάσιος Ι. 09/09/2008 23:08:16

    Theo –αυτοί τουλάχιστον τα λένε και μπορεί να τα κάνουν .Πες μας σε παρακαλώ η «δική μας » Ντορουλα τελευταία τι είπε και τι έκανε .Όπως διάβασα μετά από παράκληση του δημάρχου μας και προστατευόμενου της πρόκειται να μεταφέρει το άγαλμα του Πτολεμαίου του Λαγού στην Αλεξάνδρεια .Αυτός είναι ο ρόλος ενός υπουργού εξωτερικών ?Και επειδή η καιροί είναι πονηρή είναι κάτι άλλο ?

  4. Kraepelin avatar
    Kraepelin 09/09/2008 23:13:53

    Σιγά μην ήταν και του Κούνελου.

  5. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 09/09/2008 23:14:05

    Πτολεμαίου του Λάγου

  6. Keep Talking avatar
    Keep Talking 09/09/2008 23:22:15

    ποιανου; το αγαλμα του Κουβελου;;;;

  7. Ανωνυμος avatar
    Ανωνυμος 09/09/2008 23:42:02

    Τώρα εσένα που να σε στείλουμε; σε ΩΡΛ ή σε οφθαλμίατρο; (καλά άπαιχτο)

  8. non paper avatar
    non paper 09/09/2008 23:48:37

    ρε φακτορα οχι "μπλογκ αντι – Μαξίμου",

    "μπλοκ αντι-Μαξιμου" πες.

    blog???

  9. Αθ. Κλάρας avatar
    Αθ. Κλάρας 10/09/2008 01:36:07

    Τα πολιτικά τζάκια στην Ελλάδα είναι σαν την λερναία ύδρα, μας έχουν έτοιμη την θυγατέρα στον πάγκο. Δυστυχώς ο Νεοέλληνας έχει μία μικρή δυσκολία στο να κατανοήσει ότι όλοι αυτοί οι σύγχρονοι κοτζαμπάσηδες δεν ενδιαφέρονται παρά μόνο για τον τραπεζικό τους λογαριασμό.

  10. Ζαχαροπλάστης Χωρίς Σύνορα avatar
    Ζαχαροπλάστης Χωρίς Σύνορα 10/09/2008 01:45:50

    Τώρα που τον πνίξανε τον φουκαρά τον κούνελο, ο Λάγος ταμάμ ήρθε.

  11. Aθανάσιος Ι. avatar
    Aθανάσιος Ι. 10/09/2008 04:57:51

    Και σωστά να βλέπατε παλιά πως τα οστά του λαγού έψαχναν στην πόλη μου .

  12. koinos_nous avatar
    koinos_nous 10/09/2008 08:13:40

    factora υπονοείς οτι διαβλέπουν πως πλησιάζει η ώρα της Ντόρας Μητσοτάκη-Μπακογιάννη-Κούβελου και ο θεός ξέρει τι άλλο;