#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
17/01/2010 19:22
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Αλλάζει η σύνθεση της "μυστικής κυβέρνησης" του ΠΑΣΟΚ

 

Πρώτοι από όλους (χωρίς καμία δόση έπαρσης, απλά να μη μας περνάνε για κορόιδα), σας φανερώσαμε τη «Μυστική Κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ» (www.antinews.gr/?p=26456 ), που απαρτίζεται από τους συμβούλους του Υπουργού Επικρατείας Χ. Παμπούκη. Το "οβάλ γραφείο" του ΠΑΣΟΚ  που απαρτίζεται –κυρίως- από νέους επιστήμονες.

Φαίνεται πως στις πρώτες 100 μέρες ατονίας και αρρυθμίας της νέας κυβέρνησης, οι «ειδικοί», δεν έχουν κάνει τη δουλειά τους.

Τα βέλη εισπράττει πρώτα από όλους ο επικεφαλής Δρ. Κ. Φίλης, ενώ ερωτηματικό είναι ποιοι θα παραμείνουν.

Η δυσαρέσκεια προς τις επιλογές του κ. Παμπούκη, οφείλεται:

Στις δομικές δυσλειτουργίες του συγκεκριμένου μοντέλου διακυβέρνησης
Στην έλλειψη επικοινωνίας και συντονισμού μεταξύ των Υπουργών και των «ειδικών» Managers
Στη δυσφορία που απορρέει από το περιβάλλον του  Θ. Πάγκαλου, για τις επιλογές του κ. Παμπούκη

Το σίγουρο είναι πως το Καράβι παραμένει ακυβέρνητο…και ακόμα αν αλλάξει το πλήρωμα…όταν η πορεία παραμένει ίδια..το πλοίο βουλιάζει.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 17/01/2010 19:31:06

    "Δυτική Πτέρυγα" λεγόταν εκείνο το πολύ ωραίο σήριαλ με όλους τους ανθρώπους του Προέδρου...

  2. donaE avatar
    donaE 17/01/2010 19:48:15

    Αυτοι ουτε στους Managers δεν μπορουν να τα βρουνε,θα κυβερνησουν κιολας;

    • αλλενάκι avatar
      αλλενάκι @ donaE 17/01/2010 19:53:45

      Πολύ σωστό donaE. Οι μανατζαραίοι δουλεύουν για πάρτη τους και είναι καλοί για να παράγουν φούσκες. Όπως Αμερική.

    • donaE avatar
      donaE @ donaE 17/01/2010 20:20:01

      αλλενάκι
      Που τετοια τυχη!Θα ειχαμε μια αναπτυξη προσωρινη, τελος παντων.Εδω ειναι ειδικοι μονο να σπανε φουσκες...

  3. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 17/01/2010 20:06:42

    Το πρόβλημα είναι ο ΓΑΠ, δεν είναι ούτε τα Οβάλ γραφεία, ούτε ο Παμπούκης. Ο άνθρωπος είναι αλλού, έχει κολλήματα, κυβερνάει με τα κολλήματα. Τεράστιο πρόβλημα για όλους μας, για όλη τη χώρα.

    • yangoolas avatar
      yangoolas @ Επώνυμος 17/01/2010 20:32:17

      Κολλήματα ο ένας, συμπλέγματα ο άλλος, κομπλεξάκια ο τρίτος...

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 17/01/2010 20:49:22

    Η μόνη που παράγει έργο είναι η Αφροδίτη Αλ Σαλούμ ή Σαλέχ ή κάπως έτσι. Τρίβουν τα χέρια τους οι "καταφρονεμένοι" λαθρομετανάστες.
    ΥΓ-Ο Χιλιανός τι έγινε; Τιμήθηκε τελικά;

    • (Α)θανάσης avatar
      (Α)θανάσης @ Strange Attractor 17/01/2010 21:07:17

      Ότι η ενέργεια παράγεται δια της "τριβής" είναι βέβαιο, αλλά όχι όπως λες...

      Χίντ:
      Πανούσειος Σοσιαλιστικός Υπερρεαλισμός...

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ Strange Attractor 17/01/2010 21:14:57

      Θα τον γράψουν στην Εργατική Εστία για τριάρι.

    • Μάρκο Τ avatar
      Μάρκο Τ @ Strange Attractor 17/01/2010 22:51:19

      Η Venus Al Salech θα μαστιγώνει όλους εσάς τους φασίστες που την κατατρέχετε. Οπως παλιά η Πέπη στο Ερωτοδικείο.

      Τη σύσκεψη που συγκάλεσε ο Μπούγιας για το Σέιχ Σου την ακούσατε; Έσωσε τους λαθρομετανάστες ο βαψομαλλιάς, τώρα θα σώσει τα δέντρα. Λέτε να ψηφίσουν και αυτά στις επόμενες εκλογές; Δίπλα του πάντως είχε άλλη ευειδή ύπαρξη, όχι την Αλ Σάλεχ. Φαίνεται ότι για κάθε τομέα έχει και άλλη νεαρά Ειδική Σύμβουλο. Κάτι ξέρει ο άνθρωπος, σιγά μην έπαιρνε συμβουλους τη Θάλεια Δραγώνα και την Άννα Φραγκουδάκη. Η Josiane Balasko είναι το αρχέτυπο της γυναίκας μπροστά τους.

  5. νικος avatar
    νικος 17/01/2010 21:45:34

    Μηπως βιαζεσαι παλι φιλε antinews?Γιατί τέτοια πρεμούρα με τους συμβούλους του ΓΑΠ? Μήπως κτυπάς το σαμάρι?Ο Σαμαράς σας έδωσε εναρκτήριο λάκτισμα και πριν συμπληρωθεί το πρωτο δεκάλεπτο μπουκάρατε στο γήπεδο?Θα συνιστούσα λίγη αυτοσυγκράτηση γιατί αυτά βλέπει ο λαός και δεν μπορεί να σας ξεχάσει.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 17/01/2010 21:53:23

      Ο Λαός δεν ξεχνά που λέμε. Ωραίο επιχείρημα Νίκο. Το πρόβλημα όμως είναι ότι ο Λαός (όχι του Καρατζαφέρη) δεν θυμάται. Γιατί αν θυμόταν!!!!!

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ νικος 17/01/2010 22:31:17

      Καλά, αυτά τα έχουμε ξανακούσει, δεν λέτε και τίποτε άλλο. Κάτι επί της ουσίας για τα όσα τρομερά συμβαίνουν σε αυτή τη χώρα τις τελευταίες 104 ημέρες;

      • Factorx avatar
        Factorx @ Επώνυμος 17/01/2010 22:35:54

        Δεν καλύπτεσαι; Γιατι δεν διαβάζεις και τίποτα άλλο;

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ νικος 17/01/2010 23:39:31

      φίλε ΝΙΚΟ, το νεοπαοκικό καθεστώς, ,έχει ξυπνήσει κόσμο που κοιμόταν... μικρούς μεσαίους, μεγάλους, έτσι, αλλιώς... Δεν είμαι μπαχαλάκιας, αλλά βλέπω «πάλης ξεκίνημα» νέων προδιαγραφών.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 17/01/2010 23:47:30

      Φίλε Αρχαίε όλο εκπλήξεις είσαι!
      «πάλης ξεκίνημα» (και "νέοι αγώνες" να σε συμπληρώσω εγώ).
      Βρε μπαγάσα, μήπως κατα βάθος είσαι κομμουνιστής!!!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ νικος 17/01/2010 23:51:04

      Όλοι κατά βάθος είμαστε κομμουνιστές. Και πιο πολύ απ`όλους, οι σούπερ ντούπερ ακροδεξιοί....

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ νικος 17/01/2010 23:55:56

      κατά βάση μου αρέσει η αλήθεια... απεχθάνομαι την προπαγάνδα και την καταπίεση. Η προπαγάνδα έχει άλλάξει τα «επαναστατικά» φρούτα του παρελθόντος έγιναν το νεό καθεστώς, και η επανάσταση αφορύν αυτούς που δεν αντέχουν άλλο.

      Τρώμε μεγάλη κοροϊδία. Αυτό δεν μου αρέσει. Δεν μου άρεσε η αγκύλωση και τα απαράδεκτα της κυβέρνησης ΚΚ αλλά τουλάχιστον είπε την αλήθεια για το τι πρέπει να γίνει στο τέλος.

      Χρειάζεται επανάσταση στην Ελλάδα που να ξεπερνάει τις σημερινές ταμπέλλες. Επανάσταση ενάντια στην «ελεύθερη» παραπληροφόρηση, και η επανάσταση είναι εδώ.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 17/01/2010 23:59:56

      Αρχαίε δεν χρειάζεται επανάσταση.
      Φυλακές για τα Λαμόγια πρέπει να χτίσουμε. Είναι πολλά. Δεν χωράνε σ΄αυτές που έχουμε.

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ νικος 18/01/2010 00:02:16

      ανοιχτά μάτια και αυτιά και κυρίως ανοιχτά μυαλά χρειάζονται. και θέληση.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 18/01/2010 00:05:01

      Και καμμιά φυλακή για τα Λαμόγια. Άκου Αρχαίε τι σου λέω!!!

  6. Βανζέτι avatar
    Βανζέτι 17/01/2010 21:52:32

    Νίκο....ο πρόεδρος ΓΑΠ αυτοπροσδιόρισε ως ορόσημο τις 100 ημέρες...
    ως πολιτικός χρόνος..είναι μηδενικός αλλά παρόλα αυτά..αφου τον θέτεις...θα υποστείς και την κριτική..
    Γιατί η κριτική;
    Μα γιατί...αν αλλάξουν οι σύμβουλοι σε 100 μέρες...κάτι δε πάει καλά...
    Αλήθεια..ποιος είναι ο γραμματέας που χειρίζεται το ΕΣΠΑ??

    • Ο εξ ΑΡΚΑΔΙΑΣ avatar
      Ο εξ ΑΡΚΑΔΙΑΣ @ Βανζέτι 18/01/2010 19:07:05

      Ο κανένας...

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ Βανζέτι 19/01/2010 14:30:50

      Το ΕΣΠΑ το διαχειρίζεται το υπουργείο οικονομικών.
      Χωρίζεται σε διάφορους τομείς που ο καθένας έχει τους δικούς του ιδικούς (ή ειδικούς)και γενικούς γραμματείς (και φαρισαίους).
      Δεν τρώει μόνο ένας...

  7. νικος avatar
    νικος 17/01/2010 21:59:11

    Πέτρο πες μου απο πότε αρχισαν τα όργανα για τον ..κουρασμένο?Μήπως πέρασε κάποια περίοδο ασυλίας?Και θέλετε τώρα στις πρώτες 100 μέρες ,αντί να κρύβεστε,να ασκείτε κριτική και μάλιστα οξεία?Αιδώς Αργείοι.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 17/01/2010 22:15:55

      Τον "κουρασμένο" άφησέ τον στην άκρη. Τιμωρήθηκε. Μιλάμε για τον δικό σου τώρα. Μόνος του έβαλε το όριο στις 100 μέρες. Τι έκανε μέχρι τώρα; Νομοσχέδια-γονατογραφήματα πάνε κι έρχονται, αποσύρονται για να διορθωθούν και να ξανακατατεθούν. Τα πράσινα τέλη που ο ίδιος ο Γιωργάκης παραδέχθηκε πως είναι άδικα αλλά εισπράχθηκαν, η απόσυρση της απόσυρσης. Η "αξιοκρατική" επιλογή των Γενικών μέσω e-βιογραφικών, η κοροϊδία της δημόσιας διαβούλευσης μέσω Open-gov κ.λ.π. πολλά. Ο Κόσμος εξαπατήθηκε. Αλήθεια τα λεφτά που υπήρχαν που πήγαν;
      Θέλεις κι άλλα!!!
      Αν νομίζεις όρι αυτή είναι εικόνα σοβαρής κυβέρνησης, είναι δικαίωμά σου να το πιστεύεις.
      Και δεν νομίζω πως ο "κουρασμένος" τις πρώτες 100 ημέρες είχε δώσει τέτοια δήγματα γραφής.

      Υ.Γ.: Να πείς στον δικό σου πως αν συνεχίσει έτσι, θα φύγει "Νύχτα". Δεν το λέω εγώ, αλλά φίλοι μου Πασόκοι που τον ψήφισαν.

  8. ΠΕΤΡΟΣ avatar
    ΠΕΤΡΟΣ 17/01/2010 22:17:53

    ον “κουρασμένο” άφησέ τον στην άκρη. Τιμωρήθηκε. Μιλάμε για τον δικό σου τώρα. Μόνος του έβαλε το όριο στις 100 μέρες. Τι έκανε μέχρι τώρα; Νομοσχέδια-γονατογραφήματα πάνε κι έρχονται, αποσύρονται για να διορθωθούν και να ξανακατατεθούν. Τα πράσινα τέλη που ο ίδιος ο Γιωργάκης παραδέχθηκε πως είναι άδικα αλλά εισπράχθηκαν, η απόσυρση της απόσυρσης. Η “αξιοκρατική” επιλογή των Γενικών μέσω e-βιογραφικών, η κοροϊδία της δημόσιας διαβούλευσης μέσω Open-gov κ.λ.π. πολλά. Ο Κόσμος εξαπατήθηκε. Αλήθεια τα λεφτά που υπήρχαν που πήγαν;
    Θέλεις κι άλλα!!!
    Αν νομίζεις ότι αυτή είναι εικόνα σοβαρής κυβέρνησης, είναι δικαίωμά σου να το πιστεύεις.
    Και δεν νομίζω πως ο “κουρασμένος” τις πρώτες 100 ημέρες είχε δώσει τέτοια δείγματα γραφής.

    Υ.Γ.: Να πείς στον δικό σου πως αν συνεχίσει έτσι, θα φύγει “Νύχτα”. Δεν το λέω εγώ, αλλά φίλοι μου Πασόκοι που τον ψήφισαν.

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 13:57:23

      Πως τιμωρήθηκε ρε ΠΕΤΡΟΣ ο κουρασμένος;
      Τσίπουρο και γαρίδες στη Ραφήνα;
      Πήρε την "πολιτική ευθύνη" και την έβαλε πάνω στο τζάκι.
      Πήρε και σύνταξη πρωθυπουργού και ΑΝΤΕ ΓΕΙΆ...

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:03:45

      Για το άν πήρε σύνταξη δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Όμως το θέμα της συζήτησης δεν είναι αυτός αλλά ο ΓΑΠ και τα όσα απίστευτα έχουμε δεί απο την "Κυβέρνησή" του, μόλις σε 100 μέρες. Γι' αυτά έχεις να πείς κάτι;

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:15:30

      Τι να πω; Τα ίδια σκ@t@ είναι όλοι.
      Στις φυλακές που λες πιο πάνω δε χωράνε τα μπλε λαμόγια;
      Γιατί και ο ΓΑΠ με την "κυβέρνηση" του θα φάνε ότι φάνε και από εδώ πάνε και οι άλλοι.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:21:59

      Όχι φίλε μου, δεν είναι όλοι το ίδιο.
      Κάποιοι είναι πιο προνομιούχοι, απολαμβάνοντας την υψηλή προστασία των διαπλεκόμενων Μ.Μ.Ε. Αν ήταν ο Καραμανλής σήμερα στην Κυβέρνηση και είχε κάνει τα μισά απο αυτά που έκανε ο Παπανδρέου, σε μόλις 100 μέρες, θα είχε ξεσηκωθεί το σύμπαν ναι ή ού;
      Δεν φαντάζομαι να διαφωνείς;
      Οπότε το επιχείρημά σου δεν βλέπω να αντέχει σε σοβαρή κριτική. Ψάξε για άλλο!!!!

    • ψυχραιμια avatar
      ψυχραιμια @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:29:13

      Ξερετε να τιμωρηθηκε κανεις πρωθυπουργος σε καμμια χωρα του κοσμου για την οικονομικη κριση;
      Σε αλλες χωρες εγιναν εγκληματα ,επαιξαν τα λεφτα του κρατους σε περιεργα σχηματα,χρεωκοπησαν τραπεζες και δεν εγινε τιποτα.
      Εδω απλως η κριση και η πτωση της οικονομικης δραστηριοτητας εριξαν τα φορολογικα εσοδα και αυξησαν το ελλειμμα.Δηλαδη τι θα μπορουσε να κανει ο οποιοσδηποτε;

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:33:04

      Το αυτονόητο Ψυχραιμία. Να είναι σοβαρός και κυρίως ειλικρινής προς τους "υπηκόους" του.
      Αυτό όμως όπως είδες πληρώνεται!!! με 10 μονάδες στο κεφάλι. Για τα υπόλοιπα συμφωνώ μέχρι κεραίας μαζί σου.

    • tiramola avatar
      tiramola @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:35:22

      Ψυχραιμία για την οικονομική κρίση γενικά κανένας δεν θα τιμωρηθεί..
      Τα παραποιημένα στοιχεία όμως της δημοσιονομικής κατάστασης είναι άλλο πράγμα...

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:36:29

      Πες μου πού σε βόλεψε ο κουρασμένος;
      Σε πόσες μέρες έκαψε τη μισή Ελλάδα και μετά από πόσες ξαναβγήκε πρωθυπουργός;
      Αν θες επιχειρήματα και σοβαρή κριτική να μπεις στο onned.gr

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:43:54

      koronia96
      Δεν ξέρω τι κάνεις εσύ. Εγώ δεν θα επέτρεπα στον εαυτό μου, να με "βολέψει" κανένας, είτε κουρασμένος είτε ξεκούραστος. Βασίζομαι πάντα στις δικές μου δυνάμεις.
      Εκπλήσσομαι όμως πως ο "κουρασμένος" προέκυψε τώρα και "εμπρηστής". Θέλεις ειλικρινά να ανοίξουμε αυτήν την συζήτηση (για τις πυρκαϊές του 07); Την αντέχεις;

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 14:57:10

      Τότε πώς επιτρέπεις στον εαυτό σου να πιστεύει ότι ο κουρασμένος αδικήθηκε; Τι άλλο έπρεπε να κάνει για να φύγει;
      Ξεκόλλα το μυαλό σου. Είναι όλοι ίδιοι.
      Όπως δεν έκανε τίποτα ο κουρασμένος 5 χρόνια, δεν πρόκειται να κάνει και ο ΓΑΠ. Όχι σε 100 μέρες αλλά ούτε και σε 100 χρόνια.

      Υ.Γ. Τη συζήτηση για τις φωτιές γιατί να μην την αντέξω; Πες μου ότι ψήφισες Πολύδωρα;

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 15:23:24

      Δεν αδικήθηκε φίλε. ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ. Για την ατολμία του και κυρίως γιατί έγκαιρα δεν πήρε κάποια κεφάλια. Θέλεις να μιλήσουμε και για τις συνθήκες; Απο το 2007 και μετά είχε 151 βουλευτές ελέω εκλογικού Νόμου (Σκανδαλίδη μήπως ή κάνω λάθος;) Αν είχε 10 -15 περισσότερους, νομίζεις ότι θα μπορούσε το κάθε λαμόγιο στη Βουλή να κουνά επιδεικτικά το δάχτυλο, εκβιάζοντας την ασυλία του; (ξέρεις ποιόν εννοώ)
      Για τον Πολύδωρα που ανέφερες, ούτε τον ψήφισα ούτε και ποτέ θα τον ψήφιζα. Δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο, απλά δεν ταιριάζει με την αισθητική μου.
      Για τις πυρκαϊές που ανέφερες να το πάρω ανάποδα. Αναμφισβήτητα να δεχθούμε πως δεν ήταν τυχαίο γεγονός, αλλά προμελετημένο έγκλημα. Και αποτελεί πάγια αρχή της ανακριτικής επιστήμης πως για να διαλευκάνουμε ένα έγκλημα, πρέπει πρώτα να βρούμε το κίνητρο. Το οποίο συνήθως είναι οικονομικό αλλά δεν είναι και κανόνας. Θα μπορούσε να είναι π.χ. πολιτικό όφελος ή απλά εκδίκηση. Πιστεύεις πως ο Καραμανλής είχε κάποιο τέτοιο κίνητρο, όταν μάλιστα είχε ήδη προκηρύξει τις εκλογές.
      Επομένως; Μήπως έχεις καμμιά ιδέα; Θέλεις να ξεκινήσουμε να φτιάξουμε μια λίστα υπόπτων;
      Θέλεις να μιλήσουμε μήπως και για το Βατοπέδι και πότε ακριβώς ξεκίνησε το σκάνδαλο, το οποίο χρεώθηκε αποκλειστικά στη Ν.Δ. ενώ το είχαν ήδη ξεκινήσει τα πράσινα λαμόγια και το συνέχισαν τα μπλέ;
      Θέλεις μήπως να πάμε και παλιότερα, στο Χρηματιστήριο π.χ.;


      Υ.Γ.: Φίλε δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου και κατανοώ απόλυτα ότι πάς να βγάλεις ένα μεροκάματο. Άλλαξε όμως τροπάρι. Εδώ μέσα δεν σε παίρνει!!! Τουλάχιστον πληρώνουν καλά εκεί στο ΠΑΣΟΚ ή ανήκεις κι εσύ στη γενιά των 700 €; Μήπως να πήγαινες στην ΕΡΤ; Σκέψου το!!!

    • koronia96 avatar
      koronia96 @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 15:41:28

      Εγω δε θέλω μεροκάματο,
      θέλω χιλιάρα μηχανη και θάνατο.
      (Γαρδέλης)

      Τα λεφτά είναι καλά αλλα με τις P@p@r!E$ που γράφεις θα μας τα κόψουν και αυτά.
      Στην ΕΡΤ γίνονται περικοπές, ο ΟΤΕ στους Γερμανούς, πάει και η Ολυμπιακή, το μόνο που μου μένει είναι η ΕΥΠ.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ ΠΕΤΡΟΣ 18/01/2010 15:44:48

      Δεν πειράζει. Και η ΕΥΠ καλή είναι. Εκεί έχουν πέραση οι ρουφιάνοι.

  9. νικος avatar
    νικος 17/01/2010 22:25:56

    Πέτρο τα..δήγματα του ..καταλληλότερου τα υποστήκαμε στο πετσί μας,τα δείγματα της κυβέρνησης του φάνηκαν στις εκλογές της 4ης Οκτωβρίου.Τέλος.

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ νικος 17/01/2010 22:29:43

      Φίλε μου. Τα "δήγματα" ήταν λάθος στην πληκτρολόγηση, που όπως είδες το διόρθωσα αμέσως. Τα δείγματα του δικού σου, αν βγάλεις τα πράσινα γυαλιά, θα τα δείς κι εσύ.

  10. Σπάρτακος avatar
    Σπάρτακος 18/01/2010 11:15:58

    Πέτρο,είσαι άδικος!Πρέπει να σεβόμαστε τ'άτομα με ειδικές ανάγκες .Αντί να τους απαντάμε ανεβάζοντάς τα στο δύσκολο δικό μας επίπεδο,μπορούμε λιγουλάκι να σκύψουμε,να τους χαιδέψουμε το κεφαλάκι κι απλά να τους χαμογελάσουμε με κατανόηση.Δεν συμφωνείς;

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ Σπάρτακος 18/01/2010 11:20:11

      Έχεις δίκιο. Δεν θα το ξανακάνω.