12/10/2010 18:34
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ακούστε τον υποβολέα να λέει από το ακουστικό στο αυτί της Τρέμη τι πρέπει να ρωτήσει...



http://dexiextrem.blogspot.com/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. xlempouras avatar
    xlempouras 12/10/2010 18:36:50

    μπραβο στο δεξι εξτρεμ για την δημιουργια του video και επισης μπραβο στα αντανακλαστικα του antinews να ανεβασει το βιντεο αυτο στην πρωτη σελιδα, ειναι κατι που πρεπει να δουν ολοι για να καταλαβουν το μεγεθος της θηριωδιασ του μεγκα

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ xlempouras 12/10/2010 18:57:09

      κρίμα που το βιντεάκι σταματάει νωρίς, στερώντας μας τη χαρά να απολαύσουμε το σαρδώνειο-θριαμβευτικό χαμόγελό της, όταν απέσπασε από τον δυστυχίδη την ποθητή φράση "είναι λαϊκιστής". Και μετά, κλωτσιά. Καθόλου στημένο το συνολάκι!

    • gram avatar
      gram @ xlempouras 13/10/2010 10:36:44

      Προς μεγάλη σας θλίψη και παρότι αγαπώ και "εκτιμώ" την κα Τρέμη παραπάνω από όλους και τον καθένα από εσάς, ίσως θα άξιζε να πληροφορηθείτε ότι ακριβώς έτσι λειτουργούν, με "υποβολέα" δηλαδή, ΟΛΟΙ ακόμα και οι πλέον πετυχημένοι και διάσημοι παρουσιαστές (anchormen) σε ΟΛΑ τα δελτία ειδήσεων του κόσμου

      • Κοντη Λιζα avatar
        Κοντη Λιζα @ gram 15/10/2010 12:13:27

        Για την ακρίβεια συκοφάντης με βούλα είναι.

        Μαζί με τον γκρεητ πρητεντερ. Τους κατεδίκασε και τους δυο ο Α. Ρεγκούζας το 2008 αν ενθυμούμαι καλώς...

  2. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 12/10/2010 18:41:31

    Η Τρέμη "έγκριτη δημοσιογράφος"! Εχουμε πήξει πια στους έγκριτους....

  3. ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ 12/10/2010 18:48:22

    Με τί μούτρα θα βγει η κυρία προπαγανδρίστρια του MEGA απόψε να παρουσιάσει το δελτίο? Το ξεβράκωμα είναι ΑΠΟΛΥΤΟ. Αυτό είναι το ''έγκυρο'' μεγάλο κανάλι της βαρονίας και των νταβατζήδων..

    • loretta avatar
      loretta @ ΓΙΑΝΝΗΣ 12/10/2010 20:00:36

      ΓΙΑΝΝΗΣ

      με το ιδιο θρασσος που βγηκε χτες ο πρασινος καψης....σαν να μην συμβαινει τιποτα..!!
      το πασοκ ειναι μεγκα και το μεγκα πασοκ..

  4. ΒΡΑΧΟΣ avatar
    ΒΡΑΧΟΣ 12/10/2010 18:49:34

    Ευχαριστώ πολύ Φάκτορα.
    Θα συγκρατηθώ και δεν θα σχολιάσω.
    Θα αφήσω τους απολογητές των ΜΜΕ να το κάνουν.
    Μία σημείωση μόνο: Αυτοί ήταν πάντοτε, τώρα απλώς "είδαν και οι τυφλοί".

    • Factorx avatar
      Factorx @ ΒΡΑΧΟΣ 12/10/2010 19:05:47

      Γιατί με ευχαριστείς βρε Βράχε;

      • ΒΡΑΧΟΣ avatar
        ΒΡΑΧΟΣ @ Factorx 12/10/2010 19:13:02

        Για την άμεση ανταπόκριση.
        Να είσαι καλά.

  5. Orestios avatar
    Orestios 12/10/2010 18:55:30

    Η Έλλη Στάη θα έπρεπε να παραιτηθεί.
    Αποκαλύφθηκε πώς είναι μόνο παρουσιάστρια ισάξια της Μελέτη (χωρίς την φρεσκάδα της όμως)

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ Orestios 12/10/2010 18:59:51

      σιγά μην παραιτηθεί ανεξάρτητος και αδέσμευτος δημοσιογράφος του μεγ ΚΑΛΟΥ καναλιού...πλάκα πλάκα μην ξεχνάμε και το Καψή με όσο είπε για πρώην πρωθυπουργό της χώρας...μια μήνυση με τόσα μηδενικά αποζημίωση όσο η άγνοιά του (δεν καταλαβαίνω δεν καταλαβαίνω...) είναι ότι χρειάζεται...

      • Orestios avatar
        Orestios @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 19:15:48

        Λέει πως είναι δημοσιογράφος.
        Είναι όμως?

      • Ο Ιθαγενής avatar
        Ο Ιθαγενής @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 19:35:15

        Η δημοσιογραφία είναι ένα επάγγελμα στο οποίο περνάει κανείς τη μισή του ζωή μιλώντας για πράγματα που δεν ξέρει και την άλλη μισή σωπαίνοντας γι' αυτά που ξέρει....αυτή μόνο ακούει, οπότε;

      • Orestios avatar
        Orestios @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 19:37:21

        Οπότε, όπως έλεγε η Μαλβίνα, όσο πιο ανωτάτου τόσο πιο ξεπολοτάτου.

    • Νεφέλη avatar
      Νεφέλη @ Orestios 12/10/2010 22:15:29

      Orestios

      Γιατί να παραιτηθεί η Στάη, για τις μαιμουδιές της Τρέμη;

    • nikappa avatar
      nikappa @ Orestios 13/10/2010 00:45:17

      Τι φταει ρε παιδια η Σταη? Προπαγανδιστρια και αυτη?

  6. Στέργιος avatar
    Στέργιος 12/10/2010 18:59:21

    Μόνο η Τρέμη έχει υποβολείς; Όλοι οι μεγαλοδημοσιογράφοι δεν έχουν;

  7. Tasos Dedes avatar
    Tasos Dedes 12/10/2010 18:59:23

    Η Έλλη Στάη γιατί? Είναι μια κυρία!!

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ Tasos Dedes 12/10/2010 19:06:15

      Για τις γυναίκες το καλύτερο αφροδισιακό είναι οι λέξεις. Το σημείο G είναι στα αυτιά. Όποιος ψάχνει πιο κάτω χάνει το χρόνο του.
      Ιζαμπέλ Αλιέντε

      ...μην την παρεξηγείται μέχρι εκεί μπορεί, τα τετράγωνα μυαλά εξάλλου βρίσκουν στις στροφές και κολλάνε....

  8. Στέργιος avatar
    Στέργιος 12/10/2010 19:10:53

    Το πιο φοβερό σχόλιο σχετικά με την ξεφτίλα τής Τρέμη το διάβασα στο
    h**p://taxalia.blogspot.com/2010/10/h-mega.html

    ...όπου ο μπλόγκερ "εργδημεργ" γράφει:
    "Έ, ναι. "Έγκριτος" ίσον αυτος που έχει ...εγκριθεί! :-)"

    (Αναδημοσιεύω χωρίς έγκριση, με την ευχή να μη θίγω κανένα).

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ Στέργιος 12/10/2010 19:12:58

      χαχαχα τέλειο η ...εγκεκριμένη....χαχαχα

    • ΒΡΑΧΟΣ avatar
      ΒΡΑΧΟΣ @ Στέργιος 12/10/2010 19:13:37

      Εξαιρετικό!

    • Orestios avatar
      Orestios @ Στέργιος 12/10/2010 19:14:53

      lol

    • sawas avatar
      sawas @ Στέργιος 13/10/2010 01:03:52

      υπεροχος...

  9. zzz avatar
    zzz 12/10/2010 19:19:14

    πασοκικα mega καθαρματα

    σας εχουν παρει χαμπαρι και οι πετρες πια λερες

  10. tiramola avatar
    tiramola 12/10/2010 19:37:04

    Το μεγκάααααλο κανάλι έδωσε χθες την δυνατότητα στον Σαμαρά να απαλλαγεί δια παντός από τον Δρακουμέλ βγαίνοντας επιθετικά και φτάνοντας μέχρι την διαγραφή.
    Βάλτε τη γκόγκα σας να σκεφτεί!
    Πόσους άραγε Έλληνες ενδιαφέρει η γνώμη του Μητσοτάκη?
    Πόση αξία έχουν οι κατηγορίες Μητσοτάκη στα αυτιά των τηλεθεατών?
    Αδυνατώ να πιστέψω ότι οι μεγκαλοδημοσιογράφοι είναι στον κόσμο τους.
    Άρα γιατί τον κάλεσαν?

    • Orestios avatar
      Orestios @ tiramola 12/10/2010 19:39:08

      Τιραμόλα, ο Πάγκαλος καλωσόρισε το Μητσοτακέικο στο ΠΑΣΟΚ.

    • Κώστας avatar
      Κώστας @ tiramola 12/10/2010 20:13:16

      Δεν υπάρχει θέμα διαγραφής του.Είναι ήδη διεγραμμένος. Να θυμίσω το εξής: το 1998 ο Καραμανλής φρεσκοεκλεγμένος αρχηγός είχε διαγράψει Σουφλιά-Κάκκαλο-Τατούλη κλπ. Σε δηλώσεις του τότε ο Καραμανλής είχε πει πως από την τυπική διαγραφή "εξαιρείται ο κ.Μητσοτάκης, που ως πρώην πρωθυπουργός είναι πέρα και πάνω από κόμματα". Επί λέξει. Ευσχήμως τον διέγραψε. Αλλο αν μετά η Αγρία Οικογένεια συμβιβάστηκε και για το καλό της κόρης παρίστανε με μεγάλη δυσκολία πως στηρίζει Καραμανλή.
      Πριν και πάνω από όλα όμως το πολιτικό αυτό κάθαρμα(αλήθεια δεν υπήρξε πιο δικαιωμένο σύνθημα από αυτό των διαδηλωτών του 1965 που γέμιζαν τους δρόμους της Αθήνας κραυγάζοντας "Μητσοτάκη κάθαρμα")είναι διεγραμμένο στη συνείδηση των οπαδών της Κεντροδεξιάς. Είναι απλά μια αστεία μεταγραφή, από τα καλάθια, του ΓΑΠ και της Μνημονιακής Παράταξης. Να τον χαίρονται. Βρήκαν τον Νέστορα που τους αξίζει. Να τους συμβουλεύει, να τους καθοδηγεί.ΓΑΠ και εξαπτέρυγα ζουν μεγάλες στιγμές εξευτελισμού και χαρίζουν σε όλους μας σπαρταριστά στιγμιότυπα.

      • Α.Κ. avatar
        Α.Κ. @ Κώστας 13/10/2010 12:44:19

        Νομίζω ότι η φράση σου "βρήκαν το Νέστορα που τους αξίζει" συνοψίζει ότι αξίζει να ειπωθεί για το εν λόγω θέμα.

        Είσαι η ευστοχία προσωποποιημένη !

  11. Ηλίας avatar
    Ηλίας 12/10/2010 19:38:03

    ΞΕΦΤΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

  12. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 12/10/2010 19:42:32

    Αν τον διαγράψει θα είναι λάθος φίλε μου, το ξέρω ότι σε στενοχωρεί να σε υποστηρίζει ο Μητσοτάκης. Διαγραφή ενός πολιτικά νεκρού είναι απλά ενασχόληση με το τίποτα ...
    Προσωπικά μου αρέσει που είναι στο πλευρό σας κάνει τα πράγματα ευκολότερα...

    • tiramola avatar
      tiramola @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 19:59:50

      Έναν πολιτικά νεκρό θα χρησιμοποιούσαν οι αποκαλούμενοι(για άλλους λόγους)τηλενταβατζήδες για να κάνουν τα παιχνιδάκια για τα οποία τους κατηγορείται?
      Και γιατί θα είναι λάθος η διαγραφή?

    • Orestios avatar
      Orestios @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 20:06:14

      Τιραμόλα, το GAP οφείλει εξήγηση για αυτά που είπε?
      Όσο για το Δράκουλα, ετοιμάσου να τον υπερασπιστείς.

    • loretta avatar
      loretta @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 20:11:10

      Ορεστιε

      ΓΚΑΠ γκουπ ΓΚΑΠ γκουπ....ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΡΟΚΑΝΕΣ των πασοκων...περιμενουν να ροκανισουν οτι θα απομεινει...
      οσα για το θρασιμι τον σουρδο απο την κοζανη...θα εισπαξει αυτο που του αξιζει ....δε πουλ παραμασκαλα στις επομενες εκλογες (το πολυ στο εξαμηνο)μαζι με τον ηγετη του....στην κασα του επιτιμου νεκροθαφτη της πολιτικης μητσοτακη.

    • Orestios avatar
      Orestios @ Ο Ιθαγενής 12/10/2010 20:13:38

      Όλοι προετοιμάζουν την θέση τους στην μπουζού.

  13. Φαινότυπος avatar
    Φαινότυπος 12/10/2010 20:11:32

    Ούτε οι πιο σπλήνα μητσοτακικοί δεν θα απασχολούνταν με τόση ζέση για το τι και το πώς το είπε ο Μητσοτάκης. Κουλάρετε, υπάρχει ζωή κι έξω από το μητσοτακέικο.

  14. Κρης avatar
    Κρης 12/10/2010 20:32:05

    σχοινι κορδόνι το πανε στο καναλι των ''φιλιππινεζων δημοσιολογων''.

    τα ιδια δεν εκανε και ο Καμπουράκης σε διαλογο με την Κανελη ;

    http://www.youtube.com/watch?v=mTpPj8Ums40


    χα

  15. Hλέκτρα avatar
    Hλέκτρα 12/10/2010 20:37:08

    Ολοι σας γράφετε για τη Στάη . Δεν πάτε όμως βαθύτερα .Τι ψηφίζουμε βρε ...
    Σκεφτείτε και πείτε μου. Είστε όλοι σας τόσο μαλάκες? Ασχολείστε με τη Στάη και με την Τρέμη και δε βλέπετε το τι έρχεται μπροστά μας?
    Γνωρίζετε ανάγνωση και γραφή? Αν όχι τουλάχιστον δείτε το Λαζόπουλο σήμερα.

  16. azxc avatar
    azxc 12/10/2010 21:00:00

    ΠΟΣΟ ΞΥΛΟ ΑΞΙΖΟΥΝ 200.000 ΕΥΡΩ;

  17. hope avatar
    hope 12/10/2010 21:32:43

    ΣΤΟ ΨΕΥΔΟΚΡΑΤΟΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!!!!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

  18. Φ.Σ. avatar
    Φ.Σ. 12/10/2010 21:44:42

    Τί λέει το τραγούδι? ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ.......

  19. ΤΟ ΨΑΧΤΗΡΙ avatar
    ΤΟ ΨΑΧΤΗΡΙ 12/10/2010 23:36:02

    ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ;

    ΘΑ ΣΑΣ ΛΑΝΣΑΡΟΥΝ ΑΚΟΜΑ, ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.
    ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ;
    ΚΡΑΤΑΤΕ ΠΙΣΙΝΗΗΗΗ!

  20. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 12/10/2010 23:36:37

    Δεξί Εξτρέμ, ΓΚΟΛΑΡΑ!

  21. Hλέκτρα avatar
    Hλέκτρα 12/10/2010 23:40:40

    Φ.Σ.says Κι αν είναι στημένο το παιχνίδι , εμείς εδώ στα antinews [ εγώ για αυτό ήρθα εδώ και, ειν αλήθεια σας βρήκα όλους πολύ συντηριτικούς] δεν μπορούμε να το ξεστήσουμε? Ψηφίζοντας τουλάχιστον μικρά κόμματα. Τι λες?

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ Hλέκτρα 13/10/2010 00:01:57

      ΚΑΙ μαλάκες, ΚΑΙ συντηρητικοί, ΚΑΙ αγράμματοι ...

      ... για καθηγήτρια, πολύ προκλητική σε βρίσκω, Ηλέκτρα! και ανορθόγραφη, επίσης...

      Ψηφίστε ό,τι θέλετε, αρκεί μετά να υποστείτε τις συνέπειες χωρίς να γκρινιάζετε και να πολιτικολογείτε. Ψωνιστήρι over.

      • tsilivithras avatar
        tsilivithras @ δρόμος 13/10/2010 00:05:15

        Είναι που βλέπει Λαζόπουλο και ανοίγει ο πνευματικός της ορίζοντας και σε παροτρύνει και σένα να το κάνεις...

        Μιλάμε για τον ακρογωνιαίο λίθο του προοδευτισμού ένα πράγμα!

      • δρόμος avatar
        δρόμος @ δρόμος 13/10/2010 00:15:52

        είναι η ώρα της υπαίθρου - τα σεμινάρια της Αλέκας κρατούν μέχρι τις έντεκα το βράδυ, βλέπεις

    • Factorx avatar
      Factorx @ Hλέκτρα 13/10/2010 00:54:30

      Δηλαδή Ηλέκτρα μου πόσο "προοδευτική" είσαι;

  22. Hλέκτρα avatar
    Hλέκτρα 13/10/2010 00:22:39

    Μιλάμε για τον ακρογωνιαίο λίθο του προοδευτισμού ένα πράγμα!
    Σε παρακαλώ εξήγησέ μου την πρόταση αυτή, αν μπορείς.
    Είναι γιατί δεν θέλω να έχω εδώ αντιπαραθέσεις

    • tsilivithras avatar
      tsilivithras @ Hλέκτρα 13/10/2010 00:39:42

      Αν δεν θες αντιπαραθέσεις χαλάρωσε λίγο την κριτική και τους χαρακτηρισμούς.

      Τότε μπορεί να σου απευθύνει κανείς το λόγο καλόπιστα.

  23. petros avatar
    petros 13/10/2010 00:29:09

    H απόλυτη ξεφτίλα των ειδήσεων και του δημοσιογραφικού επαγγέλματος...
    Αυτά βλέπει η πλειοψηφία των Ελλήνων κάθε βράδυ ; Στημένες ειδήσεις, στημένα ρεπορτάζ,για να βγει αυτό που θέλουν τα αφεντικά τους να περάσουν στη κοινή γνώμη...
    Ρόμπες ξεκούμπωτες...
    Τα χαμηλού επιπέδου κουτσομπολίστικα ριάλιτυ έχουν μεγαλύτερη εγκυρότητα από εσάς τους μεγαλοδημοσιογράφους των ...οπισθίων. Χίλιες φορές Λαμπίρη και Πάνια, παρά τους αργυρώνητους υπαλλήλους των μεγαλοεκδοτών... Ούτε ντροπή, ούτε τσίπα δεν έχουν...

  24. Hλέκτρα avatar
    Hλέκτρα 13/10/2010 00:51:11

    Δεν μου εξήγησες όμως το τι ήθελες να πεις. Εξήγησέ μου, είμαι χαλαρή . θέλω να μιλήσουμε καλόπιστα, Δεν έχω τίποτα εναντίον σου

    • δρόμος avatar
      δρόμος @ Hλέκτρα 13/10/2010 01:08:08

      Καλόπιστο είναι το να παρουσιάσεις τις θέσεις σου, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους "μαλάκες" να την καταλάβουν και να την δεχθούν, ή να την απορρίψουν. Τα άλλα όλα είναι φτηνό νυχτερινό ψώνισμα.

      Έχουμε μιλήσει αρκετά οι δυό μας, ώστε να είσαι σε θέση να γνωρίζεις ότι εδώ κυκλοφορούνε άνθρωποι με ανοιχτό μυαλό, και αρκετή ανεκτικότητα στις μεταξύ μας σχέσεις. Υπάρχουν όμως και όρια, που τα πέρασες. Μην μου κατηγορείς μετά τους άλλους, ότι δεν μπορείς να συζητήσεις. Έτσι κάνετε διάλογο στο ΚΚΕ?

  25. Factorx avatar
    Factorx 13/10/2010 00:59:28

    @Ηλέκτρα: γιατί βαζεις URL το antinews; παιρνιέσαι για έξυπνη;

  26. kostasxan avatar
    kostasxan 13/10/2010 01:16:34

    Το "Ηλεκτρα" βγαίνει από το "Τρέμη";

  27. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 13/10/2010 02:51:06

    ...φαε έτοιμη προπαγάνδα απο το ακουστικο της τρεμη μλκ έλληνα.
    βρυκόλακα, ουστ απο δώ, τρομάζεις τα παιδιά μου.

  28. salmonellas avatar
    salmonellas 13/10/2010 11:03:41

    Ζητημα για την ΕΣΥΕΑ