19/04/2009 22:31
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Όλα μια ιδέα είναι...

ΣΧΟΛΙΑ

  1. wert01gf avatar
    wert01gf 19/04/2009 22:52:10

    Ναι, μωρέ.

  2. thanos avatar
    thanos 20/04/2009 05:28:31

    But very sweet idea.

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 20/04/2009 08:30:06

    Που να δειτε και τη Μπεζεντάκου πρωι πρωι αμακιγιάριστη. Σαν το σκύλο που χάσαμε....

  4. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 20/04/2009 08:32:56

    το τεστ είναι, πρωί πρωί, χωρίς μεηκ απ, με βρεγμένο μαλλί και λαμπτήρα φθορισμού. αν περάσει το τεστ, όλα θα πάνε καλά.

  5. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/04/2009 09:11:51

    δεν είναι και τόσο χάλια - πλην της κάτω αριστερά - φυσιολογικές γυναίκες, η Χάλι Μπέρι νομίζω είναι η καλύτερη.

  6. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 20/04/2009 10:55:40

    Τις δικες μας τις εχουν στο παιχνιδι "Βρες τις Διαφορες".


    ΠΠ

  7. AnonymOs avatar
    AnonymOs 20/04/2009 12:01:37

    Εξοχώτατε Διαχειριστά, λυπήσου μας καί εμάς τούς αγράμματους, μή μέλη τού Club, πού ξέρουμε εκ τών οκτώ, μόνο τήν Πάμελα Άντερσον (?),
    καί επίτρεψέ μας νά αναφωνήσουμε :
    ΧΑΣΑΠΗ, ΟΝΟΜΑΤΑ.....
    Αισθάνομαι χάλια. Εντάξει, νά αγνοώ τήν MASERATI SL 43,54 ΧΨΩ, αλλά νά μήν ξέρω τό όνομα τής Νο 4, δέν μού τό επιτράπω....





    ενός λαού που αναζητά ταυτότητα για να σταθεί όρθιος, κουράγια να αντέξει την κρίση, ελπίδα να πιαστεί και ιδανικά να πιστέψει.

  8. AnonymOs avatar
    AnonymOs 20/04/2009 12:03:42

    ΔΙΟΡΘΩΣΗ :
    Εξοχώτατε Διαχειριστά, λυπήσου μας καί εμάς τούς αγράμματους, μή μέλη τού Club, πού ξέρουμε εκ τών οκτώ, μόνο τήν Πάμελα Άντερσον (?),
    καί επίτρεψέ μας νά αναφωνήσουμε :
    ΧΑΣΑΠΗ, ΟΝΟΜΑΤΑ…..
    Αισθάνομαι χάλια. Εντάξει, νά αγνοώ τήν MASERATI SL 43,54 ΧΨΩ, αλλά νά μήν ξέρω τό όνομα τής Νο 4, δέν μού τό επιτρέπω….
    ΥΠΟΓΡΑΦΗ : Πολίτης "ενός λαού που αναζητά ταυτότητα για να σταθεί όρθιος, κουράγια να αντέξει την κρίση, ελπίδα να πιαστεί και ιδανικά να πιστέψει".

  9. Factorx avatar
    Factorx 20/04/2009 12:19:07

    Τζενιφερ Λοπέζ,Χαλι Μπέρι, Κάμερον Ντιαζ, Παμέλα Αντερσον, αγράμματοι

  10. ψευτοπροοδευτικός avatar
    ψευτοπροοδευτικός 20/04/2009 12:58:56

    Όντως το λέει στο στο κουτσομπόλιταν σελ. 29 τεύχος Μαρτιου αγράμματοι

  11. Προβοκατωρ. avatar
    Προβοκατωρ. 20/04/2009 13:12:23

    Οχι χαλι μπερι,αλλα χαλι μαυρο.

  12. Hase avatar
    Hase 20/04/2009 13:58:58

    @14
    Προβοκατωρ.
    Μηπως εχουν και μπερι μπερι;

  13. Προβοκατωρ. avatar
    Προβοκατωρ. 20/04/2009 15:17:30

    Η μια απ αυτες,σιγουρα.

  14. Περαστικός avatar
    Περαστικός 20/04/2009 23:40:56

    «Όλα μια ιδέα είναι…», αλλά καλόν είναι να έχεις πάρει μια ιδέα.