05/10/2010 22:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ήττα Σγουρού η απώλεια Βερούλη

Βαριά ήττα για το στρατόπεδο του Σγουρού είναι η απώλεια  της Προέδρου του Νομαρχιακού Συμβουλίου και δημοφιλούς σε ψήφους Αννας Βερούλη, η οποία μετακόμισε στο στρατόπεδο του Νικήτα Κακλαμάνη. Η πρώην ακοντίστρια, φαίνεται πως με αυτήν τη κίνηση, κάρφωσε ακόμα πιο βαθιά στην αναποτελεσματικότητα, της απερχόμενης νομαρχιακής διοίκησης Σγουρού.

Η Βερούλη ανακοινώνοντας την υποψηφιότητά της δήλωσε ότι θα προσπαθήσει να συνεισφέρει στην καλύτερη ποιότητα ζωής των Αθηναίων και να προσφέρει στη νεολαία την άθληση και στα άτομα της τρίτης ηλικίας.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 05/10/2010 22:59:52

    Τι έπαθε η Άννα, έχει......ιδεολογικά προβλήματα?

  2. O Chazos tou Choriou avatar
    O Chazos tou Choriou 05/10/2010 23:10:25

    Θα μας μιλησει τωρα η Βερουλη για...καθαρο Αθλητισμο ? ΕΛΕΟΣ !!!!!

    Να αναψει αλλη μια λαμπαδα επειδη γεννηθηκε νωρις και δεν ειχε προοδευσει το αντι ντοπινγκ....

    Τωρα να δωσει ενα χαπακι στον Νικητα, κακο δεν θα του κανει...

  3. BlueSky avatar
    BlueSky 05/10/2010 23:38:20

    Πικρόχολα πασόκια, από παντού σας φεύγουν!! Μην αγχώνεστε, εσείς έχετε τον Σγουρό που μιλά για καθαρό αθλητισμό (αρσηβαρών), καθώς και καθαρές χρηματοδοτήσεις στη συμμορία σας(ΛΑΣΟΚ), προς διοργάνωση συνεδρίων...............! Ξέρετε σεις!!!!

    • diasapollon avatar
      diasapollon @ BlueSky 06/10/2010 00:16:16

      Να αγιάσει το στόμα σου.....

  4. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 06/10/2010 00:15:57

    Το κακό είναι ότι ο Κακλαμάνης μαζεύει όλα τα ρετάλια, λες και δεν μπορούσε να βρει αξιόλογους ανθρώπους να τον πλαισιώσουν. Άλλο τρανό παράδειγμα, η απολιτίκ Υβέτ Τζάρβις ("opos Ameriki!") την οποία περιμάζεψε το 2006 από το συνδυασμό Παπουτσή, με τον οποίο εκείνη είχε εκλεγεί το 2002.

  5. metalhead avatar
    metalhead 06/10/2010 09:02:15

    θα ψηφιζα σγουρό .αλλα τωρα που εφυγε η βερούλη κλονιστηκα

  6. metalhead avatar