26/11/2009 21:40
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Έχει χαθεί η ψυχραιμία, εντελώς όμως



Αίσθηση προκάλεσε το «ενδιαφέρον» της Ντόρας Μπακογιάννη αποψινό δελτίο του Mega για το αν πρόκειται να δώσει συνέντευξη και ο Αντώνης Σαμαράς στο ίδιο κανάλι. Της απάντησε η Όλγα Τρέμη που είπε ότι  ο αντίπαλος της έχει ήδη μιλήσει στο κανάλι. Και αντί να χάνει τον χρόνο του στα κανάλια, προτιμά να επισκεφθεί όσες περισσότερες πόλεις μπορεί για να είναι κοντά στην βάση, προσθέτουμε εμείς.

 Είπε και άλλα τραγικά η Ντόρα σήμερα στο Mega. Όπως ότι ήταν ο ….«αρχιτέκτονας του βέτο» στο Βουκουρέστι.

 Ναι κι εγώ έχω ραντεβού με την Σαρλίζ Θερόν απόψε το βράδυ στο Κολωνάκι

Διαβάστε και τι γράφει το http://nonews-news.blogspot.com/

Την "σκότωσαν" απόψε στο Mega...

Τα 'χασε. Άλλη υποδοχή περίμενε κι άλλη βρήκε. Την πυροβόλησαν και οι τρεις (Τσίμας-Πρετεντέρης-Τρέμη). Και περισσότερο ο Τσίμας: "Μου θυμίζετε καπετάνιο που τράκαρε το καράβι του στα βράχια και κάνει κριτική στα σωστικά συνεργεία!"

Πήγε να πάθει αποπληξία. Έχασε τα λόγια της. Ο Τσίμας συνέχισε το σφυροκόπημα. "Γιατί δεν κάνετε λίγο αυτοκριτική;" Η Μπακογιάννη επανέλαβε τη γνωστή απρέπεια σε βάρος του αντιπάλου της. Προειδοποίησε τους Νεοδημοκράτες πως αν δεν ψηφίσουν αυτή θα οδηγήσουν το κόμμα σε συρρίκνωση.

Δεν κρατήθηκε η Τρέμη και της τράβηξε την ειρωνία. "Και ΄σεις τι θα κάνετε σ' αυτό το κόμμα; Θα μείνετε να μαζεύετε τη συρρίκνωση;".

Ήταν άλλη μια τηλεοπτική ήττα της κόρης του Μητσοτάκη...

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 26/11/2009 22:01:54

    Είδατε το πρόσωπο της Ντόρας? Πόσα κιλά Μπότοξ έκανε? Από το στόμα και πάνω δεν κουνιόταν τίποτα. Γιατί επέλεξε να κρύψει την εκφραστικότητά της? Πόσο ψεύτικη εικόνα παρουσίασε? Για να που πόσο καλόψυχη είναι?
    Για τον λόγο της δε....μέσα στις αντιφάσεις. Άλλα αντ'άλλων.

  2. Orestios avatar
    Orestios 26/11/2009 22:05:52

    Για δεν έκανε Μπότοξ και έκανε Ντισπόρτ όπως η Γιάννα?

  3. τακης avatar
    τακης 26/11/2009 22:08:10

    Στο ΝΕΤ πριν από λίγο κάνανε το κορυφαίο.μιξάρανε το βίντεο που έδειχνε τον κόσμο από την ομιλία Σαμαρά στην Θεσσαλονίκη, αλλά αντί για Σαμαρά δείχνανε την ντόρα σε από τις ομιλίες της.

    αν δεν είναι αυτό μηχανισμός τι είναι?
    επιτρέπεται κρατικό κανάλι που το πληρώνουμε από την τσέπη μας να κάνει τέτοια πράματα ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ προσπαθώντας να χειραγωγήσει το Έλληνα?ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΝΕ!!!
    ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΔΗΘΕΝ ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ

  4. Blimblomblim avatar
    Blimblomblim 26/11/2009 22:09:52

    Το θυμάμαι αυτό το πρωτοσέλιδο. Μου είχε δημιουργήσει ελπίδες ότι μπορεί και να παραιτούνταν.

  5. mara avatar
    mara 26/11/2009 22:20:01

    Τί έγινε στο Mega σήμερα???
    Κατάλαβανε πως ότι και να κάνουν πλέον το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω και ο Σαμαράς θα είναι ο αρχηγός????
    Καταλάβανε ότι η αβάντα που της έκαναν τόσο καιρό, όχι μόνο δεν έφερε αποτέλεσμα, αλλά εξαγρίωσε τον κόσμο εναντίον της και εναντίον τους???
    Έτσι αποφάσισαν επιτέλους να την στριμώξουνε????
    Από το nonews:

    "Την "σκότωσαν" απόψε στο Mega...
    Τα 'χασε. Άλλη υποδοχή περίμενε κι άλλη βρήκε. Την πυροβόλησαν και οι τρεις (Τσίμας-Πρετεντέρης-Τρέμη). Και περισσότερο ο Τσίμας: "Μου θυμίζετε καπετάνιο που τράκαρε το καράβι του στα βράχια και κάνει κριτική στα σωστικά συνεργεία!"

    Πήγε να πάθει αποπληξία. Έχασε τα λόγια της. Ο...

    ...Τσίμας συνέχισε το σφυροκόπημα. "Γιατί δεν κάνετε λίγο αυτοκριτική;" Η Μπακογιάννη επανέλαβε τη γνωστή απρέπεια σε βάρος του αντιπάλου της. Προειδοποίησε τους Νεοδημοκράτες πως αν δεν ψηφίσουν αυτή θα οδηγήσουν το κόμμα σε συρρίκνωση.

    Δεν κρατήθηκε η Τρέμη και της τράβηξε την ειρωνία. "Και ΄σεις τι θα κάνετε σ' αυτό το κόμμα; Θα μείνετε να μαζεύετε τη συρρίκνωση;".

    Ήταν άλλη μια τηλεοπτική ήττα της κόρης του Μητσοτάκη..."

  6. ΑΝΩΝΥΜΟΣ avatar
    ΑΝΩΝΥΜΟΣ 26/11/2009 22:24:20

    ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΗΤΑΝ: ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ...(ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΙΚΟ ΘΩΚΟ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΤΟΥ..)

  7. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 26/11/2009 22:24:36

    Σιγά την κόντρα που την πήγαν και στο MEGA...

    • Orestios avatar
      Orestios @ «Κασσάνδρα» 26/11/2009 22:29:46

      Συμφωνώ. Την χαϊδεύαν. Ο Τσίμας και η Ντόρα δεν έχουν κοινό φίλο στην Αλλεμάνια?

  8. ΜιχΜιχ avatar
    ΜιχΜιχ 26/11/2009 22:29:36

    Ήταν θέμα Μπόμπολα. Όποιος ξέρει να διαβάζει και είδε το σημερινό Έθνος, κατάλαβε.

  9. Edo avatar
    Edo 26/11/2009 23:08:28

    Ε, καλό θα ήταν να βγεί ο Μπίτσιος (πρώην σύμβουλος του Καραμανλή στο Μαξίμου για θέματα εξωτερικης πολιτικής) και να πεί ποιός πραγματικά ήταν ο αρχιτέκτονας του Βουκουρεστίου. Διότι το παρατράβηξε η Ντόρα. Δεν μας περνάει μόνο για αμερικανάκια, αλλά και για ηλιθίους. Εδώ ο κόσμος βοούσε για τη στάση της, και ακόμα και το Μαξίμου διέρρεε (Ρουσόπουλος, ναι αυτός) τις απρέπειές της και αυτή τώρα θέλει να βγεί και από πάνω. Εντάξει, επιθυμεί να την βγεί στον Σαμαρά στα εθνικά θέματα. Αλλά όχι και έτσι ξεδιαντροπα.

  10. ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ 26/11/2009 23:17:58

    ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 7,30 ΟΛΗ Η ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ΣΑΜΑΡΑ. Το Σάββατο ο Αντώνης θα παει σε Κόρινθο και Σπάρτη και θα καταληξει το βράδυ στη Μεσσηνια οπου θα ψηφισει (Κυριακη πρωι στην Πύλο). Αύριο το πρωι, οπως ξαναειπαμε θα ειναι στον Παπαδακη στον ΑΝΤ1.

  11. κομματόσκυλο avatar
    κομματόσκυλο 26/11/2009 23:41:18

    όντως χάλι ήταν σήμερα η ντόρα !

  12. trochalos avatar
    trochalos 27/11/2009 00:08:39

    Η Ντόρα πήγε στους πλαστικούς να της αλλάξουν τη φάτσα γιά να μην μοιάζει του Μητσοτάκη αλλά η επέμβαση η μάλλον απέτυχε η δεν έχε χρόνο να την κάνει
    όπως ήθελε.

  13. Υ. avatar
    Υ. 27/11/2009 00:23:15

    Να συμπληρώσω τις πληροφορίες σου. Της επέμβασης επιμελήθηκε ο Φούστανος. Πριν τελειώσει η διαδικασία, ο πλαστικός ξέροντας ότι η οικογένεια είναι της τράκας, ζήτησε το χρήμα. Η ψηλή αρνήθηκε λέγοντας ότι θα το πατσίσουν εν καιρώ, αυτός δε δέχθηκε, και έτσι το όλο πράμα έμεινε στη μέση. Γιαυτό ήταν σήμερα έτσι.