15/04/2009 15:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ένωση Οπαδών ΣΥΡΙΖΑ


________________________________________________________________________________________
«Μερικά από τα πράγματα που μας χωρίζουν, αλλά και που μας ...ενώνουν: Η καρέκλα, ο σ. Παπαδημούλης και η Τ.V.»

Η φωτογραφία και η λεζάντα είναι από το ενδιαφέρον μπλογκ «Ένωση Οπαδών ΣΥΡΙΖΑ», οι οποίοι , όπως αυτοπαρουσιάζονται είναι «ανένταχτοι αριστεροί που στρατεύονται στο εγχείρημα του ΣΥΡΙΖΑ» και «παραμένουν και συμπεριφέρονται ως οπαδοί, τίποτα περισσότερο».

Κλικ εδώ: Εικόνες από την 2η πανελλαδική σύσκεψη του ΣΥΡΙΖΑ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. τρια πουλακια καθονταν avatar
    τρια πουλακια καθονταν 15/04/2009 16:00:02

    παντα ειχαν χιουμορ οι ανανεωτικοι. αυτο κανεις δεν μπορει να τους το παραγνωρίσει...
    ο επισημος ΣΥΝ στελνει παντως τωρα παραδοσιακή καρτ ποσταλ.
    Περασαν χρονια από τοτε που το ΚΚΕ.εσ εδειχνε σε αφισσες τον Μαρξ με ...στολή μηχανοβιου να κανει ωτοστοπ!

    τωρα θα τους μαλωναν οι ουλτρα επαναστατες συντροφοι του ΣΥΡΙΖΑ αν έκαναν τετοια...ιεροσυλια!

  2. Hase avatar
    Hase 15/04/2009 17:04:05

    @1
    Συμφωνω απολυτα, ο ενας μαλιστα στην φωτογραφια εχει καραφλιαστει Συριζα.

  3. Hase avatar
    Hase 15/04/2009 17:06:12

    Τωρα μολις ειδα πως υπαρχει και δευτερος (που εχει καραφλιαστει Συριζα)

  4. allenaki avatar
    allenaki 15/04/2009 17:39:19

    Οπαδική λογική;;; Ποδοσφαιρικά ήθη; Fan club???

  5. Περαστικός avatar
    Περαστικός 16/04/2009 00:45:06

    Είναι πράγματι θετικό που προξενεί αναταράξεις ότι έχει σχέση με τον ΣΥΡΙΖΑ! Και ακόμα πιο αποκαλυπτική είναι η ποιότητα αυτών που σχολιάζουν!...

    Μπράβο παιδιά προχωράτε!

  6. μέλος του ΣΥΝ avatar
    μέλος του ΣΥΝ 16/04/2009 02:46:07

    Με τέτοιους "οπαδούς" είναι σίγουρο ότι το εγχείρημα του ΣΥΡΙΖΑ θα πάει μπροστά. Κουράγιο παιδία. Αμάν και πότε να γίνει κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ! Τότε θα λυθούν και τα προβλήματα του ΣΥΝ, αφού θα μπολιαστεί με νέο αίμα….

  7. zapata avatar
    zapata 16/04/2009 09:33:29

    τρία πουλάκια... 1.οι ανένταχτοι δεν είναι με τους ανανεωτικούς...2. δεν έχεις προσέξει καθόλου τις αφίσες της νεολαίας τους. 100 φορές πάνω από εκείνη του ΡΉΓΑ( έχω ακόμα την κονκάρδα, εσυ?) 3. ΣΥΡΙΖΑ ρε και ας τρώμε πέτρες. Συριζααααααααααα!

  8. μέλος του ΣΥΝ avatar
    μέλος του ΣΥΝ 16/04/2009 14:34:10

    Δεν κατάλαβα που διαφωνείς! Αυτό λέω και εγώ: ΣΥΡΙΖΑ ρε και ας τρώμε πέτρες. Συριζααααααααααα!

  9. ngen avatar
    ngen 05/06/2009 16:50:08

    Αληθεια γιατι να μην γινει κομα ο ΣΥΡΙΖΑ? Θα λισει πολλα προβληματα και θα συσπηρωσει και περισσοτερο ανενταχτο κοσμο.