#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/07/2010 14:34
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Έντονες αντιδράσεις στο Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο και ΑΤΕ



«Κι εγώ θέλω να παντρευτώ την Αντζελίνα Τζολί, αλλά αυτό φυσικά δεν μπορεί να γίνει»

Έτσι απάντησε στις έντονες αντιδράσεις συνδικαλιστών του ΤΤ που τον επισκέφθηκαν προ ολίγου διαμαρτυρόμενοι για το φημολογούμενο ντηλ , κορυφαίο στέλεχος του Ταχυδρομικού Ταμιευτηρίου

Όπως επίσης πληροφορούμεθα επικρατεί μεγάλος αναβρασμός στο ΤΤ

Μαύρες σημαίες κυματίζουν ήδη σε καταστήματά του.

Στις 12.30 μ.μ σήμανε συναγερμός όλοι κλείσανε Η/Υ και  γραφεία και βγήκαν στο δρόμο.

Την ίδια ώρα κατέβασαν ρολά και τα υποκαταστήματα σε όλη την Ελλάδα.
Σχεδόν όλοι οι υπάλληλοι του Κεντρικού καταστήματος επί της Πεσμαζόγλου, ανέβηκαν στον έβδομο όροφο που εδρεύει η Διοίκηση, οπότε ο νυν Πρόεδρος Κλεάνθης Παπαδόπουλος, δήλωσε ότι «νιώθει να απειλείται».

Αύριο 24ωρη απεργία στην ΑΤΕ

Σε ανακοίνωση του Συλλόγου Εργαζομένων της ATEBank αναφέρεται:

«Επίθεση κατά της Αγροτικής Τράπεζας και κατ' επέκταση ενάντια στον αγροτικό τομέα, εκδηλώθηκε από το μεταπρατικό ιδιωτικό κεφάλαιο, σήμερα το πρωί! Η Τράπεζα Πειραιώς, διά του κ. Σάλλα, υπέβαλλε πρόταση για την εξαγορά της ΑΤΕ και του Τ.Τ., έναντι ευτελούς τιμήματος και ζητάει από την ελληνική κυβέρνηση να πει το ΝΑΙ.»

» Σε μια συγκυρία οικονομικής κρίσης, με τις αποτιμήσεις στο ναδίρ, μόνο ένας άφρων θα έφτανε να ξεπουλήσει κρατική περιουσία, αντί "πινακίου φακής". Προειδοποιούμε τις επίδοξους εκποιητές να μην το τολμήσουν!».

» Αν το επιχειρήσουν, να γνωρίζουν, πως το δρομολόγιό τους θα έχει κατεύθυνση απευθείας τον Κορυδαλλό, χωρίς να περνάει, καν, από την Ευελπίδων!».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ταχυδρομικός avatar
    Ταχυδρομικός 15/07/2010 14:35:05

    Μεγάλος αναβρασμός στο ΤΤ
    Στο μεταξύ μαύρες σημαίες κυματίζουν ήδη στο Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο.
    Στις 12.30 μ.μ σήμανε συναγερμός και όλοι κλείσανε Η/Υ, γραφεία και βγήκαν στο δρόμο. Την ίδια ώρα κατέβασαν ρολά και τα υποκαταστήματα σε όλη την Ελλάδα.
    Σχεδόν όλοι οι υπάλληλοι του Κεντρικού καταστήματος επι της Πεσμαζόγλου, ανέβηκαν στον έβδομο όροφο που εδρεύει η Διοίκηση, οπότε ο νυν Πρόεδρος Κλεάνθης Παπαδόπουλος, δήλωσε ότι «νιώθει να απειλείται».

    Φωνές ακούγονται ότι το Ταμιευτήριο θα αγοραστεί με τα λεφτά ΤΟΥ!!!!!!!!!

    Αύριο 24ωρη απεργία στο ΤΤ.

    • Orestios avatar
      Orestios @ Ταχυδρομικός 15/07/2010 14:47:33

      Θα αγοραστεί με τα λεφτά του??????????????
      χο! χο! χο!


      Πράσινη ανάπτυξη.

      • Ταχυδρομικός avatar
        Ταχυδρομικός @ Orestios 15/07/2010 15:14:51

        Πράσινες Ταράτσες!!!

    • ataktos avatar
      ataktos @ Ταχυδρομικός 15/07/2010 15:18:24

      αφού οι εκλεγμένοι σας συνδικαλιστές ..σας πούλησαν τόσο φτηνά ...

      • Ταχυδρομικός avatar
        Ταχυδρομικός @ ataktos 15/07/2010 15:22:42

        οι συνδικαλιστές για να πουλάν είναι, φθηνά...ακριβά δεν έχει συναμανασία.

        στο ΤΤ όμως, κιχ δεν κάνουν οι συνδι-σκαλιστές.

  2. Misha avatar
    Misha 15/07/2010 14:41:11

    Eσεις οι τραπεζικοί κάντε το καλοκαιρινό το μαγαζί για να σωθείτε.Αλλιώς δε καταλαβαίνουν τα γραβατοφορεμένα καθάρματα,
    Πειρατεία και δουλεμπόριο με λαπτοπ και ιπαντ λέγεται αυτό.

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ Misha 15/07/2010 14:55:01

      Misha, δεν ξέρω πόσων ετών είσαι, αλλά ίσως να θυμάσαι ότι και το καλοκαίρι του '98 οι τραπεζικοί της Ιονικής είχαν κάνει... κυριολεκτικά καλοκαιρινό το μαγαζί στη γενική συνέλευση των μετόχων της Ιονικής, σκίζοντας μάλιστα τα ρούχα του τότε προέδρου της, Χάρη Σταματόπουλου, τον οποίο προπηλάκισαν άγρια. Ακόμα θυμάμαι τα τηλεοπτικά πλάνα με το αναποδογύρισμα των τραπεζιών και το Σταματόπουλο να φεύγει από την πίσω πόρτα. Ωστόσο, η ιδιωτικοποίηση της Ιονικής δεν απετράπη, και εντός λίγων εβδομάδων κατέληξε στον Κωστόπουλο (μετατρέποντάς τον σε αναφανδόν ποικιλότροπο υποστηρικτή του αχαμνού λογιστάκου που παρίστανε τότε τον πρωθυπουργό).

      Τι θέλω να πω; Ότι, στην παρούσα φάση, ΟΙ ΜΟΝΟΙ που μπορούν να αποτρέψουν το ξεπούλημα ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΤΤ, με προσωρινή ΜΑΖΙΚΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ των καταθέσεών τους, προκειμένου να διαφυλάξουν κυρίως τα δικά τους συμφέροντα και να μη γίνουν αιμοδότες των χρεοκοπημένων της Πειραιώς. ΜΟΝΟ έτσι μπορεί να αποτραπεί. Αλλιώς, μην περιμένεις.

      • Ταχυδρομικός avatar
        Ταχυδρομικός @ Αυριανιστής 15/07/2010 15:08:54

        Δεν γνωρίζεις φαίνεται καλά τους υπαλλήλους του Ταχυδρομικού Ταμειευτηρίου.

        "Γροθιά" στο δόξα πατρί είναι όλοι τους.

      • apis22 avatar
        apis22 @ Αυριανιστής 15/07/2010 15:10:12

        +1.000

      • ataktos avatar
        ataktos @ Αυριανιστής 15/07/2010 15:14:05

        Ταχυδρομικε -εσείς είσαστε όπως ....ο στρατός (παπουδες) της ΔΕΗ .. όλοι μαζί στην μάσα .. τώρα όμως που λάβατε την μισή προκαταβολή όπως και αυτοί ..για να δούμε

      • Ταχυδρομικός avatar
        Ταχυδρομικός @ Αυριανιστής 15/07/2010 15:17:51

        ataktouli

        εδώ θασαι και θα δεις και χωρίς.... .... .....

        ξανάπαιξε το έργο, πήγαινε λίγο πίσω στο χρόνο

      • ataktos avatar
        ataktos @ Αυριανιστής 15/07/2010 15:21:26

        πρώτη φορά ..θα είναι..δεν ήξερες ..δεν μάθαινες

    • Misha avatar
      Misha @ Misha 15/07/2010 15:06:07

      Ήταν φλώρικη η αντίδραση τους.
      Όταν λέμε καλοκαιρινό εννοούμε κάμπριο, να πέσουν τα ταβάνια και όποιος το πάρει να βλέπει τον θερινό ουρανό.
      Μόνο το ΤΤ έχει 12 δις καταθεσεις.Και τα λαμόγια κοιτάνε να ρουφήξουν κι αυτές.
      Είναι πόλεμος επιβίωσης πια κι όταν σε πολεμάνε αμύνεσαι με όποια όπλα έχεις.
      Ξέρεις που παει το κόλπο; Βάζουν μπροστά λαγό τον Σάλλα και μετά θα έρθουν οι Γερμανοι ή οι Γάλλοι , όπως έγινε με τον ΟΤΕ και το Βγενό.Είμαστε πλέον σε συνθήκες κατοχής, όπως τότε που οι ΝΑΖΙ πήραν τα λεφτά μας και τα τρόφιμα μας.

      • anonymos avatar
        anonymos @ Misha 15/07/2010 23:11:59

        Βγαλτε Ολοι τα λεφτα σας από Πειραιώς-ΤΤ-Αγροτική

  3. salmonellas avatar
    salmonellas 15/07/2010 14:41:14

    Den mas vlepw kala, ta pragmata borei na toumbaroun pio grigora ap' oti fantazomouna. Xreiazetai psychraimia kai oxi spasmvdikes kiniseis.

  4. evro avatar
    evro 15/07/2010 14:45:26

    ισως ο απρόβλεπτος παράγοντας που θα απασφαλίσει τη βαλβίδα

  5. Orestios avatar
    Orestios 15/07/2010 14:46:00

    Η αντίδραση της διοίκησης του ΤΤ είναι τουλάχιστον γυναικουλίστικη. Άκου εκεί ότι απειλείται!!!!!!!
    Το άλλο με την Τζολί θυμίζει Αντουανέτα.

    Γενικά οι αντιδράσεις των διοικήσεων είναι φοβικές, και δείχνουν ενοχή.
    Λέτε να ήξεραν?

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ Orestios 15/07/2010 14:56:06

      Σώωωπα καλέ! Λες να ΜΗΝ ήξεραν; Από πού έτρωγε ψωμί ο Πανταλάκης επί πέντε χρόνια;

      • Orestios avatar
        Orestios @ Αυριανιστής 15/07/2010 14:59:21

        Αν ισχύει κάτι τέτοιο τότε όχι μόνο πρόκειται περί συμμορίας αλλά και ότι είναι και κάκιστοι ηθοποιοί.

        Απροπο, τα Greek bonds (που όπως λέει το GAP δεν είναι σκουπίδια, γιατί είναι αξιόπιστη η πολιτική του) ποιές τράπεζες τα αγόρασαν?

  6. Ταχυδρομικός avatar
    Ταχυδρομικός 15/07/2010 14:54:19

    Αληθεύει οτι ο κ.Πανταλάκης της ΑΤΕ δεν γνώριζε τίποτα, το έμαθε σήμερα το πρωϊ οπότε και του τηλεφώνησε ο Σάλας για να του το πει?

  7. Ταχυδρομικός avatar
    Ταχυδρομικός 15/07/2010 14:56:38

    Πριν ή μετά, την ανακοίνωση από τα MME, ο πρόεδρος του ΤΤ Κλεάνθης Παπαδόπουλος κάλεσε όλα τα στελέχη στο γραφείο του;

  8. Ταχυδρομικός avatar
    Ταχυδρομικός 15/07/2010 15:02:24

    Ο κ. Λαφαζάνης πάντως υπήρξε ταχύτατος στις αντιδράσεις του κατά του σκανδάλου αυτού και ήταν ο πρώτος που έτρεξε προς συμπαράσταση.

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ Ταχυδρομικός 15/07/2010 15:05:24

      Από αυτό το σκορποχώρι, θέλω να δω (α) πότε θα ξυπνήσει και θα ασχοληθεί με το θέμα και η παιδική χαρά της Κουμουνδούρου -εκτός από το Λαφαζάνη- και (β) πότε θα βγει ο Κουβέλης και οι συν αυτώ να επικροτήσουν την "εθνική αναγκαιότητα για δημιουργία ισχυρών τραπεζικών ομίλων που καλούνται να πρωταγωνιστήσουν στο νέο ευρωπαϊκό οικονομικό σκηνικό"...

  9. Γιωργος avatar
    Γιωργος 15/07/2010 15:07:50

    Δεν ξέρω αν έχω άδικο αλλά έχω την εξής απορία : το δημόσιο με 28 δις ευρώ εγγυήθηκε για την ρευστότητα των ελληνικών τραπεζών, τώρα έρχεται μια ιδιωτική τράπεζα της οποίας τη ρευστότητα έχει εγγυηθεί το δημόσιο, για να αγοράσει το ποσοστό της αγροτικής και του ΤΤ; γιατρέ μου είμαι καλά ;

    • Orestios avatar
      Orestios @ Γιωργος 15/07/2010 15:24:15

      Χοντρή μπίζνα.

    • Misha avatar
      Misha @ Γιωργος 15/07/2010 15:25:45

      Με επιδοτεί το κρατος για να αγοράσω κρατική περιουσία η οποία είναι η πιο ΕΎΡΩΣΤΗ στον κλαδο της (ΤΤ)
      Μωρέ πού είναι ένας πιλότος με άντερα να περάσει από πανω την ωρα που θα είναι όλοι μαζεμένοι και να αδειάσει ότι ... προκηρύξεις έχει στα σωθικά του Σουχόι του;

  10. nyfitsa avatar
    nyfitsa 15/07/2010 15:22:27

    Ο πρώην πρόεδρος του ΤΤ έπαιρνε τα τρελά λεφτά, έχω ακούσει, και για μισθό μεγαλύτερο από τον πρωθυπουργό.! Αληθεύει??

    • Orestios avatar
      Orestios @ nyfitsa 15/07/2010 15:24:51

      Αυτό δεν δικαιολογεί τα σημερινά κόλπα.

      • nyfitsa avatar
        nyfitsa @ Orestios 15/07/2010 16:05:49

        Σωστά, Στους συνταξιούχους και σ'αυτούς, που τους κλέβουν τα δουλευμένα να τα εξηγήσουν!!

      • Orestios avatar
        Orestios @ Orestios 15/07/2010 17:04:05

        Με τα μέτρα GAP κατάλαβαν ποιοί τους κλέβουν το εισόδημα.

  11. Ωχ,ωχχχχχχχχχ avatar
    Ωχ,ωχχχχχχχχχ 15/07/2010 15:28:23

    Το νέο όνομα;

    Αγροτικό Ταμιευτήριο Πειραιώς.

  12. http://neotera.wordpress.com avatar
    http://neotera.wordpress.com 15/07/2010 15:54:51

    Ναι, αλλά κάθε μέρα ένας καταθέτης του Σάλα διπλασιάζει τα λεφτά του ! Αυτό που το βάζεις ?

  13. mitsosms avatar
    mitsosms 15/07/2010 16:07:18

    Δηλ. για να καταλάβω. Όλοι εσείς είστε υπέρ του κρατισμού και ψηφίζεται Δεξιά;

    • Factorx avatar
      Factorx @ mitsosms 15/07/2010 16:21:56

      @mitsosms: μας έχεις πήξει στην ανοησία. Τι σε βαλαμε, κριτή του τι ψηφίζει ο καθένας; Εσενα σε ρωτήσαμε τι ψηφίζεις;

      • Κοντη Λιζα avatar
        Κοντη Λιζα @ Factorx 15/07/2010 16:43:14

        Ωραιο του φαχτορα ;-). Και εισαι ευγενικος, η ελληνικη εχει πιο αγριες λεξεις

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ mitsosms 15/07/2010 16:47:55

      Ποιος κρατισμός ρε; Ποιος κρατισμός; Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

      Κρατισμός ήταν οι "κοινωνικοποιήσεις" του Ανδρέα το 1983, που νόθευσαν τον ανταγωνισμό, κράτησαν με τα λεφτά μας θνησιγενείς επιχειρήσεις στη ζωή, διέλυσαν την πραγματική οικονομία και συντέλεσαν σε μια άνευ προηγουμένου οικονομική αιμορραγία του κράτους (να πού πήγαν τα λεφτά).

      Ιδιωτικοποιήσεις ήταν της Ιονικής, της Εμπορικής, τη ΟΑ, όλα αυτά καλώς έγιναν, γιατί το κράτος έπρεπε να φύγει από την υπερβολική και ζημιογόνο παρουσία του σε τομείς όπου είχε ενσπείρει τη δημοσιοϋπαλληλοποίηση και την αντιπαραγωγικότητα.

      Ξεπούλημα ήταν του ΟΤΕ, που είναι στρατηγικής σημασίας μέσο ελέγχου της χώρας, αφού σε αυτό βασίζονται όλες οι ηλεκτρονικές και επικοινωνιακές υποδομές μας (μεταξύ άλλων, και αυτό που κάνουμε τώρα, που γράφουμε δηλαδή στο Ίντερνετ).

      ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ είναι αυτό που συμβαίνει αυτή τη στιγμή με ΑΤΕ και ΤΤ, εάν ισχύουν όλα όσα λέει το antinews στην κεντρική του ανάρτηση (http://www.antinews.gr/?p=53894), αλλά ούτως ή άλλως, μια που η Αγροτική είναι τράπεζα ειδικού σκοπού (η στήριξη του Αγροτικού Τομέα) και το ΤΤ ένα παραδοσιακό εργαλείο ρευστότητας, το οποίο περιβάλλεται με ειδική εμπιστοσύνη από το αποταμιευτικό κοινό λόγω ακριβώς του δημόσιου χαρακτήρα του.

      Ειδικά μάλιστα αν σκεφτεί κανείς ότι αυτά τα ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ της δημόσιας περιουσίας, τα τελευταία εργαλεία του κράτους για να παρεμβαίνει στην οικονομία και στο τραπεζικό σύστημα, αγοράζονται ΚΟΨΟΧΡΟΝΙΑ με τιμής κρίσης, ενώ η κρίση σε ένα-δυο χρόνια θα ξεπεραστεί και οι αποτιμήσεις των σταθερών αυτών πυλώνων του τραπεζικού συστήματος θα εκτιναχθούν και θα αποδείξουν την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΖΗΜΙΑ του ελληνικού κράτους.

      Ας μην σπεύδουν λοιπόν να εξυπηρετήσουν τον αρχιπασοκάνθρωπο Σάλλα για να γλιτώσει αφ' υψηλού η τράπεζά του τη χρεωκοπία γιατί το πιθανότερα που θα περιμένει τον Παπακωνσταντίνου και ίσως και τον ΓΑΠ από την επόμενη ηγεσία του ΠΑΣΟΚ θα είναι μάλλον ο Κορυδαλλός.

      • Misha avatar
        Misha @ Επώνυμος 15/07/2010 16:54:16

        Φίλε Επώνυμε, οπως καλά γνωρίζεις ο Κορυδαλλός λειτουργεί για μένα κι εσενα, αμα δε πληρωσουμε την εφορία, άμα κλέψουμε κανα κουλούρι ή άμα πετάξουμε καμμιά πέτρα σε βιτρίνα του Σάλλα.
        Αν είσαι μέσα στα κόλπα μπορείς να κλέβεις τους πάντες, να χρωστας σε όλους και να κυκλοφορείς με θωρακισμένο τουτού και να συναναστρέφεσαι πρωυθυπουργούς και προέδρους δημοκρατίας.

  14. Omerta avatar
    Omerta 15/07/2010 16:29:17

    H ATE να μην παραπονιέται, όταν ξεπουλούσε για ψίχουλα την Τράπεζα Κεντρικής Ελλάδος, καλά ήταν;

  15. Κοντη Λιζα avatar
    Κοντη Λιζα 15/07/2010 16:50:13

    Ανώνυμος είπε…

    Το αστείο είναι πως κάνει πρόαση εξαγοράς 2 τραπεζών με το “ιλιγγιώδες” ποσό των 700 εκ.
    χο! χο! χο!
    “Στόχος είναι τα λεφτά”

    Ο γεροξούρας Άκης, ως ΥΠ.ΑΝ. του Σημίτη, έδειξε το δρόμο στο Λάτση με την υπόθεση των ΕΛ.ΠΕ. Σήμερα, αυτοί που κατηγορούν και διέγραψαν τον Άκη (για το… “κωλόσπιτο” της Διον. Αρεοπαγίτου), αντιγράφουν πιστά τις μεθόδους του κατ’ εντολήν των αφεντικών τους.
    Τότε ο Λάτσης, τώρα ο Σάλλας.
    Τότε ο Άκης, τώρα ο Παπακωνσταντίνου!

    Κλασικό ΠΑΣΟΚ.

    Εγώ πάντως, αυτό που μπορούσα το έκανα.
    Μη έχοντας ο ίδιος καταθέσεις στο ΤΤ, έστειλα mail σε ΟΛΟΥΣ μου τους φίλους και τους γνωστούς, παραθέτοντάς τους link με τη συζήτηση που γίνεται εδώ προτρέποντάς τους να αποσύρουν άμεσα, όσοι έχουν, τις καταθέσεις τους, καθώς και να το προωθήσουν προκειμένου η δράση να είναι όσο το δυνατόν μαζικότερη.

    Αυτή τη φορά, ΜΠΟΡΟΥΜΕ να τους χαλάσουμε τη σούπα και να τους κάνουμε να χάσουν το χρώμα τους, τόσο αυτοί όσο και οι πάτρωνές τους!
    http://kafeneio-gr.blogspot.com/2010/07/blog-post_5368.html?showComment=1279190917325

  16. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 15/07/2010 17:07:15

    Το ΤΤ κατέχει το 22,43% των μετοχών της Τράπεζας Αττικής.

    Το Ταμείο των Μηχανικών (πρώην ΤΣΜΕΔΕ και νυν ΕΤΑΑ) κατέχει το 42,87% τηε Τράπεζας Αττικής.

    Το ΕΤΑΑ είναι το πλέον υγιές ασφαλιστικό ταμείο με διαθέσιμα της τάξεως των 2.985.368.504 Ευρώ και συνολική περιουσία της τάξης των 3.571.006.346 Ευρώ έχοντας 105000 ασφαλισμένους και μόλις 17000 συνταξιούχους.

    Μήπως ο πιναρός Σάλλας ορέχτηκε και αυτό το κομμάτι?

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ Γιάννης Φαίλτωρ 15/07/2010 17:16:45

      Μόνο αυτό; Πού να δεις τι θυγατρικές έχει η ΑΤΕ. Μόνον η Δωδώνη κάνει ετήσιο τζίρο 110 εκ. Από τις καλύτερες εταιρίες τροφίμων της χώρας, ταΐζει χιλιάδες κόσμο. 8.000 παραγωγοί, τσομπάνηδες των Ιωαννίνων, δίνουν το γάλα τους για τη φέτα Δωδώνη. Όλοι αυτοί είναι επιρροή, εξουσία, χρήμα. Μην το ψάχνεις. Κοψοχρονιά θέλει να αγοράσει τη μισή Ελλάδα αυτή τη στιγμή ο τύπος.

  17. 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
    30ς δρομος για τον κορυδαλλο 15/07/2010 19:32:43

    αφηστε κατω τη σβηστρα

    • Factorx avatar
      Factorx @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 15/07/2010 19:44:04

      μάθε να γράφεις και οχι να φτύνεις

      • δρόμος avatar
        δρόμος @ Factorx 15/07/2010 19:54:40

        Φάκτορα, έχει παραγίνει το κακό. Είπαμε, φοβούνται το διαδίκτυο στο ΠΑΣΟΚ, αλλά δεν φταίνε οι καλόπιστοι αναγνώστες να χάνουν κάθε ειρμό από τη διαλυτική παρεμβολή των παρασίτων. Βάλτε κανόνες. Βάλε τον τίτλο του Φαήλου για μόνιμο σλόγκαν : "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΠΤΥΕΙΝ".

      • ataktos avatar
        ataktos @ Factorx 15/07/2010 19:58:56

        δρομε .. παρακαλώ να επιτραπεί κατ εξαίρεση η... χαρχαλα στον ΓΑΠ .. αλλιώς ...τώρα φεύγω

    • ataktos avatar