19/09/2009 15:17
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Άνοιγμα Καρατζαφέρη στο ... ΠΑΣΟΚ



Σε συνέντευξή του στον «Κόσμο του Επενδυτή», ο Γιώργος Καρατζαφέρης δηλώνει ότι «δεν θα πούμε όχι σε όλα» σε μια κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ και «θα στηρίξουμε όποια πολιτική πιστεύουμε ότι ωφελεί το έθνος».

Για τον ΣΥΡΙΖΑ, υποστηρίζει ότι πρέπει να μείνει στη Βουλή, προσθέτοντας ότι όποιο κομμάτι μένει στη σκιά πετάει πέτρες στο σύστημα», ενώ για το ΚΚΕ θεωρεί ότι «δεν είναι ακραίο κόμμα», αλλά «εκτός τόπου».

Προβλέπει επίσης αποχώρηση του Κ. Καραμανλή και ένταση στη ΝΔ σε περίπτωση που το ΠΑΣΟΚ  πάρει αυτοδυναμία.

Τέλος θεωρεί πολύ πιθανό ένα θερμό επεισόδιο με την Τουρκία, αν η Ελλάδα πει το πρώτο «όχι» σε οποιαδήποτε διεκδίκησή της, γι' αυτό η χώρα πρέπει να είναι προετοιμασμένη.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. kanis avatar
    kanis 19/09/2009 15:23:42

    Πωπωπωπωπω....photoshop !

  2. maquis avatar
    maquis 19/09/2009 16:17:53

    Να στείλουμε καμμιά πρόσφατη φωτό (με το original προγούλι) ή θα βρείτε μόνοι σας;

    • Factorx avatar
      Factorx @ maquis 19/09/2009 16:25:32

      στείλε γιατι εξαντλησα το αρχειο μου

  3. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 19/09/2009 16:26:51

    Τι γλυκός άνθρωπος ο Φυρ... εεε συγνώμη..ο Καρατζαφέρης!

  4. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 19/09/2009 17:07:57

    Να δω και τον χερι-χερι... χερι χερι με το Σημιτη και να φυγω απ αυτο τον κοσμο ησυχος.

    brown noser

    ξερουμε τι διαιτα ακολουθει ο ΓΑΠΠ ???

    ΠΠ

  5. Ορθολογιστής avatar
    Ορθολογιστής 19/09/2009 19:51:46

    Δύσκολο νά συγκρατηθούν οί διαρροές πρός ΛΑ.Ο.Σ.

  6. Προφήτης avatar
    Προφήτης 19/09/2009 21:36:56

    Lavazzaaaaaaaa
    ΠΑΣΟΚ ψηφίζεις μπρε ;

  7. Συκοφάντης avatar
    Συκοφάντης 20/09/2009 00:22:29

    Οπως και το παιχνιδι με το ντιμπειτ που παιζει βολευει το ΠΑΣΟΚ.Γιατι; μα γιατι μενουν στην αφανεια οι οικολογοι που με το ντιμπειτ θα ακουστει η φωνη τους και θα πιστοποιηθει η παρουσια τους στον πολιτικο κοσμο.Που σημαινει οτι αν μπουνε και αυτοι στην βουλη αντιος Πασοκ

  8. Συκοφάντης avatar
    Συκοφάντης 20/09/2009 00:33:51

    Αληθεια θα κανουν κατι χαρες οι οπαδοι του οταν μαθουν οτι θα βρει κοινα στοιχεια μ αυτον που εβαλε την υπογραφη του φαρδια πλατια για τον βομβασρδισμο της Σερβιας. Κατι που μας κανει να εχουμε ακομα ενοχες απεναντι τους.

  9. thouthou avatar
    thouthou 20/09/2009 01:20:42

    Μήπως βρωμάνε και τα πόδια του; Έτσι, για να συμπληρώσουμε την πολιτική κριτική για τον Καρατζαφέρη...
    Στο μεταξύ, κανένας δεν προσπάθησε ούτε για πλάκα να ασχοληθεί με ό,τι λέει...
    Μας αγαπάνε οι θεοί της Ελλάδας και ακόμη είμαστε στο επίπεδο της Γκάνα....