18/07/2011 14:37
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σκίζουν τα ρούχα τους για τον Πούτιν



Εκστρατεία υποστήριξης του "υπέροχου" Ρώσου πρωθυπουργού εγκαινίασε η ομάδα "Στρατός του Πούτιν", η οποία αποτελείται από "νέες, έξυπνες και ωραίες Ρωσίδες", που καλούν τις συμπατριώτισσές τους με τα ίδια χαρακτηριστικά, να... σκίσουν τα ρούχα τους για τον Πούτιν.

http://www.independent.co.uk/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 18/07/2011 14:51:13

    Κι αν εκνευριστούν οι υπόλοιπες που δε διαθέτουν αυτά τα χαρακτηριστικά; ή τουλάχιστο όχι όλα...

  2. jkr avatar
    jkr 18/07/2011 14:59:04

    Κι εδώ κάποιοι τα ρούχα τους σκίζουν...κι όχι άδικα

  3. etsi_kai_allios avatar
    etsi_kai_allios 18/07/2011 15:41:45

    Και το πολύ ωραίο βιντεο εδώ.... http://www.youtube.com/watch?v=1Easr8WTwxs

    • Factorx avatar
      Factorx @ etsi_kai_allios 18/07/2011 15:58:16

      ευχαριστούμε για το βίντεο, ανεβηκε
      (Όταν ο Σαμαράς θα επισκεφθεί ως πρωθυπουργός την Μόσχα, νομίζω ότι πρέπει να οργανώσουμε εκδδρομή - δέχομαι συμμετοχές απο τώρα)

  4. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 18/07/2011 15:48:02

    Ποιόν μου θυμίζει, ποιόν μου θυμίζει;
    Όχι από το βόρειον "ξανθόν", αλλά από το γειτονικόν "ομόφατσον γένος"...

  5. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 18/07/2011 16:03:38

    Θείε
    γι΄αυτό έγραψα και το σχόλιο πριν...θα του βγεί τ΄όνομα, και ίσως χωρίς να το θέλει!
    FX: δέχεστε και γυναίκες για να συμπληρωθεί το γκρουπ; στο λόγο της τιμής μας δε θα μπλεχτούμε σ΄αντρίκειες υποθέσεις και δε θα σας ζαλίσουμε!

    • anonymous avatar
      anonymous @ ΕΥΑ 18/07/2011 16:58:56

      Αν τη βρίσκετε με τους Ρώσους γιατί όχι; Εμείς πάντως θα τη βρούμε με τις Ρωσίδες! 8) :D :P

  6. Σταύρος avatar
    Σταύρος 18/07/2011 16:35:39

    ...ArmiaPutina...
    Αχ, θα με χωρίσει η γυναίκα μου ακόμα δεν γύρισα!
    Θα μας το κλείσει το σπίτι η "PUTINA"!!!

  7. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 18/07/2011 17:09:54

    Τσ, τσ..να το θέσω πιο διπλωματικά: για λόγους αναψυχής!!!

  8. christos . avatar
    christos . 18/07/2011 17:21:03

    ARAETS TSERISON TA LOMATAS NEPSA NA LELEVO THN PSYS KAI SEN'PA THA ZANTHNO O PALALON !!!!!!!!!!

    • Dora avatar
      Dora @ christos . 18/07/2011 23:51:56

      Χριστο,μεταφρασουλα?????

  9. Bloody Mary avatar
    Bloody Mary 18/07/2011 19:25:33

    Καταγγέλλω τη μονομέρεια στην ανάρτηση φωτογραφιών, videos κλπ. ευειδών εκπροσώπων του γυναικείου φύλου, αποκλειομένων των αντίστοιχων φωτογραφιών εκπροσώπων του άλλου φύλου, προς τέρψιν και ημών των γυναικών!
    Είναι τουλάχιστον άνισο εσείς να απολαμβάνετε το (έξοχο) θέαμα των ημι/γυμνων καλλονών και εμείς να περιοριζόμαστε σε ΓΑΠ, Βενιζέλο κλπ. (άντε και Σαμαρά)!

    • anonymous avatar
      anonymous @ Bloody Mary 18/07/2011 20:07:38

      Η σύνθεση της συντακτικής ομάδας φταίει.
      1) Δεν έχει γυναίκες
      2) Δε διαθέτει εκπροσώπους του τρίτου φύλου. :D

    • Dora avatar
      Dora @ Bloody Mary 18/07/2011 23:47:34

      Bloody Mary,παει καιρος που εχω κι εγω διαπιστωσει αυτην την θλιβερη μεροληψια, αλλα η φωτο που ανηρτησε το αντινεα για την δικη μας τερψη,ηταν αυτη του......Παπακωνσταντινου!!!!!!
      Τετοιο μισος για τις αναγνωστριες!!!!!

  10. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 18/07/2011 19:57:34

    Bloody Mary
    ξέρεις ποια είναι η δικαιολογία τους γι΄αυτό...θεωρούν τις φωτό με τα ΄΄αγόρια της εξουσίας΄΄ που αναφέρεις, ότι λειτουργούν ως αφροδισιακό για τις γυναίκες!!! αν είναι δυνατόν...

  11. Bloody Mary avatar
    Bloody Mary 18/07/2011 20:11:52

    ΕΥΑ
    Δυστυχώς τα στερεότυπα ζουν και βασιλεύουν (και βολεύουν)!
    Πρέπει όμως να τους μιλήσουμε και για τα toy boys...

    Όσο για τα "αγόρια της εξουσίας", η μόνη "διέγερση" που προσφέρουν σ' εμένα προσωπικά, είναι αυτή του νευρικού μου συστήματος!

    • Dora avatar
      Dora @ Bloody Mary 18/07/2011 23:50:35

      Ο Τζωρτζ Κλουνει,ας πουμε,εμαθα οτι χωρισε απ' την ιταλιδα καλλονη και ειπα οτι θα αναρτηθει ως χαρουμενη ειδηση για μας,εδω στο αντινεα,ετσι για να ξεφυγουμε λιγο κι εμεις απ' την πιεση της κρισης.
      Ακομα περιμενω,ομως...

      • Dee Jay Stelios avatar
        Dee Jay Stelios @ Dora 19/07/2011 15:29:54

        Ε ρε κόλλημα με τον mr martini...

  12. anonymous avatar
    anonymous 18/07/2011 20:14:58

    Ναι κορίτσι μου είπαμε θα σε πάρουμε μαζί. Εσείς θα πάτε στα μουσεία κλπ κι εμείς θα πάμε στα πολιτιστικά κέντρα που θα λέγε κι ο μακαρίτης ο Γιαννόπουλος.

  13. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤ. avatar
    ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤ. 18/07/2011 20:29:10

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ.ΕΔΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΟΥΡΤΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΟΥΝ,ΕΝΩ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΝ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ.

  14. dx avatar
    dx 19/07/2011 09:45:22

    ε καλα βαλτε και καμια φωτο του Dominic για τις γυναικες

    • Dora avatar
      Dora @ dx 19/07/2011 13:12:45

      Γιατι ευλογημενε,καλυτερες φωτογραφιες δεν υπαρχουν!
      Η...δικη σου λογου χαρη????

      • Bloody Mary avatar
        Bloody Mary @ Dora 19/07/2011 20:14:00

        Dora, μην του βάζεις ιδέες σε παρακαλώ! Δεν αναγνωρίζεις το "είδος";

    • Bloody Mary avatar