#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/01/2014 12:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σάλος στη Γαλλία από το «νέο έρωτα του Ολάντ»



Σάλος έχει προκληθεί στη Γαλλία από την υποτιθέμενη σχέση της 41χρονης ηθοποιού Ζουλί Γκαγιέ με τον Φρανσουά Ολάντ. Σύμφωνα με δημοσίευμα του περιοδικού για σελέμπριτις Closer, που μάλιστα τους αφιερώνει επτασέλιδο φωτορεπορτάζ, ο 59χρονος γάλλος πρόεδρος συναντήθηκε με την ηθοποιό φωτογραφικό σε διαμέρισμα του Παρισιού. Οι φωτογραφίες δείχνουν έναν άνδρα που μοιάζει με έναν από τους άνδρες της προσωπικής φρουράς του γάλλου προέδρου και έναν δεύτερο άνδρα με μαύρο κράνος -που φέρεται να είναι ο  Ολάντ- να φθάνουν και να αναχωρούν από την πολυκατοικία με μηχανή. Μια γυναίκα, η οποία σύμφωνα με το δημοσίευμα είναι η Γκαγιέ, φαίνεται επίσης να φθάνει και να αναχωρεί από το ίδιο διαμέρισμα.
Ο Ολάντ εξέφρασε τη «βαθιά του λύπη» για την παραβίαση του σεβασμού της ιδιωτικής του ζωής και προτίθεται να κινηθεί δικαστικά εναντίον του περιοδικού. Μιλώντας ως ιδιώτης όπως είπε ο εκπρόσωπός του, και όχι ως πρόεδρος της Δημοκρατίας, ο Φρανσουά Ολάντ «εκφράζει τη βαθιά του λύπη για την εισβολή στην προσωπική του ζωή, στην ιδιωτικότητα της οποίας έχει δικαίωμα όπως κάθε πολίτης και προσθέτει ότι προτίθεται να ασκήσει δίωξη, συμπεριλαμβανομένης της δικαστικής δίωξης, κατά του περιοδικού».
Φήμες τον θέλουν να έχουν χωρίσει με την Βαλερί Τριαρβελέρ.

http://obsession.nouvelobs.com/people/20140110.OBS1919/relation-avec-julie-gayet-hollande-deplore-la-une-de-closer.html

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Σαρακατσανος avatar
    Σαρακατσανος 10/01/2014 13:25:42

    Ολοι οι σοσιαΛΗΣΤΕΣ εχουν μεγαλη καρδια και τσεπη.............

  2. Geros avatar
    Geros 10/01/2014 13:53:46

    Έχει την φάτσα του κυρίου Πατάτα , δεν είναι ούτε 1,70 στο μπόι και έβγαλε τέτοιο παιδί?

    Είχε δίκιο τελικά ο Κίσινγερ : Η εξουσία είναι το απόλυτο αφροδισιακό ....

  3. Γιώργος Αχαιός avatar
    Γιώργος Αχαιός 10/01/2014 15:31:05

    Καλύτερα να έχει αυτήν για φίλη ο γάλλος πρόεδρος παρά την άγκελα, όπως ο κοντός νωρίτερα.

  4. Nick63 avatar
    Nick63 10/01/2014 15:35:30

    Γλυκό συναίσθημα σου χαρίζει η εξουσία...που μέχρι και τον Ολάντ τον βλέπεις Μπραντ Πητ!...

  5. Dark Figure avatar
    Dark Figure 10/01/2014 15:45:37

    Πολύ ευχάριστο οι πολιτικοί, να μην είναι ανέραστοι.
    Γοητευτικό, να έχουνε και πάθη. Τρυφερό, να διαθέτουν και ...τρέλα!
    Αλλά όταν είναι δειλοί και ασυνεπείς, όταν δεν κάνουν με συνέπεια και σεβασμό τη δουλειά για την οποία πληρώνονται, τότε είναι απλά αξιολύπητοι και γελοίοι.

  6. Φοιτητης avatar
    Φοιτητης 10/01/2014 22:00:56

    Αντιπερισπασμος για το Γαλλικο μνημονιο που το ονομαζει "συμφωνο" με βασικο αξονα το ξηλωμα των εργασιακων ειναι... Οσο θα ασχολουνται με το αν ο Ολαντ τα εχει με τη κοπελα, ο Ολαντ θα περνα αθορυβα το γαλλικο μνημονιο που θα κανει αγνωριστη την Γαλλια.

  7. Μεγάλες στιγμές avatar
    Μεγάλες στιγμές 10/01/2014 22:05:23

    Καλά τι παθαίνουν αυτοί οι Γάλλοι μόλις αναλάβουν εξουσία;Ο Ολάντ χώρισε για μια δημοσιογράφο και τώρα θα ξανα-χωρίσει για μια ηθοποιό...σε λάθος χώρα ζω γαμώτο

    • ΓΡΗΓΟΡΗΣ avatar
      ΓΡΗΓΟΡΗΣ @ Μεγάλες στιγμές 10/01/2014 22:23:26

      Πάντως ζωηρούλης και επιλεκτικούλης ο Δημοσιουπαλληλάκος...Μην σας κάνει εντύπωση. Προσφέρει Πρώτη θέση στις όμορφες κυρίες χωρίς κανένα ρίσκο όπως άλλοι επικίνδυνοι προεδροι...Τελικά δεν είναι μόνο η εξουσία το αφροδισιακό, είναι και το μητρικό ένστικτο προς τους αδύναμους άντρες που παίζει το ρόλο του...

  8. Eva avatar
    Eva 11/01/2014 00:24:18

    Εαν είστε 20αρης δικαιολογείστε ν απορείτε-πως έβγαλε τέτοιο παιδί.
    Και κατι ακόμα.
    Αφροδισιακό είναι κατι που αυξάνει την ερωτική διαθεση.
    Σε τετοιες περιπτώσεις δεν υφίσταται ερωτική διαθεση
    απο την πλευρά της γυναικας.
    Απλά υπομένει η γυναικα-για τα φράγκα.

    • Πτήση avatar
      Πτήση @ Eva 11/01/2014 07:27:52

      Μην του τα θυμίζετε τώρα του Γέροντα αυτά με τα ...αφροδισιακά και τις ...ερωτικές διαθέσεις! Θα συγχιστεί, θα κλαίει όλη τη μέρα και θα χτυπήσει και υψηλή πίεση από τον καημό του που δεν μπορεί να...χτυπήσει κι αυτός, ένα ''τέτοιο παιδί''! Πως να σας το πω; Δεν ειν σωστό να παίζουμε με τον πόνο του.

      • Geros avatar
        Geros @ Πτήση 11/01/2014 15:09:19

        Δηλαδή εσύ ξύπνησες αξημέρωτα Σαββάτου για να γράψεις σχόλιο για εμένα?
        Σου έχω κάνει χοντρή ζημιά τελικά ....
        Χοντρή εσύ , χοντρή η ζημιά ... μόνο εγώ αδύνατος σε αυτή την ιστορία!

        • Πτήση avatar
          Πτήση @ Geros 11/01/2014 20:03:04

          Να εξηγηθώ λοιπόν. :mrgreen:
          Βρε κουτό παππούδι, εγώ ξυπνάω πάντα νωρίς. Σημάδι υγείας. Δε βουλιάζουμε όλοι στα παπλώματα σαν τους παραιτημένους συνταξιούχους που βλέπουνε τον Αυτιά πριν απ΄το χαμομήλι. Πρίν φύγω λοιπόν για το προγραμματισμένο μου ποδήλατο στη Γλυφάδα, έκανα ένα γύρο στο Ιντερνέτ και είδα τα ...σαλάκια σας να τρέχουνε :-) !
          Ε, είπα να παρακαλέσω την αγαπητή Εύα να σας συμπονέσει που πάσχετε. Αλλά ούτε αυτό δεν εκτιμάτε. Πόσο έρμαιο της μοχθηρίας και της συνολικής...ασιτίας σας πια; Δίκιο έχετε πάντως. Ο μόνος διανοητικοψυχικά ...''αδύνατος'', είσαστε εσείς. Φιλιά. (Περαστικά δε λέω, χαμένη θα πάει η ευχή).
          Υ.Γ : Τώρα πάω σινεμά. Για να μην ανησυχείτε άδικα σας ενημερώνω.

  9. Eva avatar
    Eva 11/01/2014 00:39:19

    Σιγα μην τον βλέπει Μπραντ Πητ.
    Μαυρο Πητ τον βλέπει-οπως είναι.
    Αυτοί που το κάνουν η ηλίθιοι είναι
    η αδιαφορούν για το πως τους βλέπουν.

  10. mara M. avatar
    mara M. 11/01/2014 02:22:37

    Κοίτα φάτσα που μας βγήκε κι ερωτίλος. Α ρε τι κάνουν τα αξιώματα και νεκρούς ανασταίνουν.

  11. η Dimi avatar
    η Dimi 11/01/2014 06:31:48

    «Σπάνε ρεκόρ οι Τρικαλινοί γαμπροί»
    News.gr.msn.com/social | Σαββάτο, 11 Ιανουαρίου 2014, 04:32 |

    Σύμφωνα με τα στοιχεία του Ληξιαρχείου, γυναίκες από τη Βουλγαρία, τις ΗΠΑ, την Σερβία, τη Ρωσία, την Ουκρανία και τη Ρουμανία προτιμούν Τρικαλινούς...

    Το 2013, 249 γάμοι έγιναν στα Τρίκαλα, σύμφωνα με τα σχετικά στοιχεία του Ληξιαρχείου. Το πιό αξιοπερίεργο όμως γεγονός δεν έχει να κάνει με τον μεγάλο αριθμό γάμων αλλά με το ότι αρκετοί από αυτούς έγιναν μεταξύ Τρικαλινών και ατόμων από άλλες χώρες. Πιό περιζήτητοι πάντως αποδεικνύονται οι Τρικαλινοί και όχι οι Τρικαλινές.

    Σύμφωνα με το trikalanews.gr μέσα στο 2013, τρεις Αλβανίδες παντρεύτηκαν Τρικαλινούς, ενώ τα σκαλιά της εκκλησίας με κάτοικο της πόλης ανέβηκαν γυναίκες από τη Βουλγαρία, τις ΗΠΑ, την Σερβία, τη Ρωσία, την Ουκρανία και τη Ρουμανία. Ζήτηση, όμως, είχαν και οι Τρικαλινές, αφού, όπως προκύπτει από τα ίδια στοιχεία, ένας Γάλλος και ένας Ρουμάνος παντρεύτηκαν κορίτσια της πόλης.

    • ΓΡΗΓΟΡΗΣ avatar
      ΓΡΗΓΟΡΗΣ @ η Dimi 11/01/2014 10:08:08

      Οι Τρικαλινοί ως γνήσιοι απόγονοι του Μ. Αλεξάνδρου εφαρμόζουν πιστα την στρατηγική του εξελληνισμού του μεγάλου στρατηλάτη. Απόλυτα φυσιολογικό λοιπόν.