#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
07/09/2012 00:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Και μερακλής του ..."ομαδικού σεξ" ο Πούτιν;



Καλά νέα για τις τολμηρές Ρωσίδες. Ο Πούτιν μπορεί και να είναι οπαδός του ομαδικού σεξ!

Σε συνέντευξή του στο Russia Today, ο Ρώσος πρόεδρος αναφέρθηκε στα καλά της «παρτούζας», μιλώντας για το γυναικείο συγκρότημα Pussy Riot. Όπως είπε, το συγκρότημα θα έπρεπε να είχε ερευνηθεί εδώ καιρό από τις αρχές, αφού είχε οργανώσει ομαδικό σεξ, το οποίο βιντεοσκόπησε και στη συνέχεια ανέβασε στο διαδίκτυο.

Μιλώντας για το περιστατικό είπε πως «σίγουρα οι άνθρωποι είναι ελεύθεροι να κάνουν ότι θέλουν αρκεί αυτό να είναι νόμιμο… κάποιοι οπαδοί του ομαδικού σεξ θεωρούν ότι αυτό είναι πολύ καλύτερο από το κανονικό, επειδή δεν χρειάζεται να σκοράρεις όλη την ώρα»!!!

Πέρα από αυτά τα ... επικοινωνιακά, ο Πούτιν αναφέρθηκε και στις σχέσεις της χώρας του με την Αμερική, λέγοντας ότι παρά τα πολλά θετικά βήματα, η προτεινόμενη πυραυλική ασπίδα προστασίας των ΗΠΑ, τον αγχώνει, όπως τον αγχώνει και ο υποψήφιος για την προεδρία Mitt Romney.

«Οι Αμερικανοί εταίροι μας συνεχώς μας καθησυχάζουν, πως η ασπίδα δεν στοχεύει εμάς. Ναι αλλά τι θα γίνει αν εκλεγεί ο Romney, που ακόμη μας θεωρεί ως τον Νο1 εχθρό της χώρας του», αναρωτιέται;

Όσον αφορά στην υποστήριξη της Δύσης προς τους Σύριους αντάρτες, την παρομοίασε με την αμερικανική στήριξη στην οργάνωση Αλ Κάιντα την εποχή της σοβιετικής εισβολής στο Αφγανιστάν. Όπως είπε, «θα πρέπει να ανοίξουν το Guantanamo, να εξοπλίσουν όλους τους κρατούμενους του, και να τους στείλουν στην Συρία για να πολεμήσουν. Τέτοιοι είναι οι αντάρτες, ίδιοι μ αυτούς».

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/vladimir-putin/9525020/Vladimir-Putin-muses-on-the-benefits-of-group-sex.html

S.A.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. franc avatar
    franc 07/09/2012 08:39:35

    Μακράν ο ικανώτερος ηγέτης του σύγχρονου κόσμου. Θα αργήσει πολύ να βρεθεί άξιος διάδοχός του. μιλάει απο θέσεως ισχύος αφού έχει τη Ρωσία πάνω απο κάθε άλλη αξία...

    • Νικόλας avatar
      Νικόλας @ franc 07/09/2012 13:29:43

      Σωστότατος. Να προσθέσω στη λίστα των μεγάλων ηγετών τον Αχμεντινεντζάντ, τον ντα Σίλβα της Βραζιλίας, τον Κίρχνερ της Αργεντινής που πέταξε έξω το ΔΝΤ. Αλλά καλύτερος ο Πούτιν.

  2. popaia avatar
    popaia 07/09/2012 13:45:18

    Μερακλής του ομαδικού σεξ;; Τί άλλο θα του καταμαρτυρήσει ο φάκτωρ Χ; Μια χιουμοριστική ατάκα είπε ο άνθρωπος επειδή έτσι κι αλλιώς μόνο πλάκα και καζούρα μπορεί να κάνει κανείς με τις συγκεκριμένες.....ηρωϊδες αλλά και κάθε τέτοιο υποπροϊόν.
    Αχ φάκτορα, όσα δε φτάνει η αλεπού... Αλλά μη στενοχωριέσαι, στα επόμενα 1000 χρόνια που θα ξαναβγεί ένας Πούτιν, μπορεί να τύχει σ' εμάς!

  3. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 07/09/2012 16:55:45

    Τον χάλασε με την μπούνγκα μπούνγκα ο φίλος του ο πορνόγερος Λατίνος "εραστής";
    Με όποιον δάσκαλο καθήσεις, τέτοια γράμματα θα μάθεις.
    Το ψέμα και ο λαικίστικος απολυταρχισμός έχει κοντά ποδάρια, η ψυχή της Πολιτικόφκαγια και των άλλων δολοφονημένων θα τους κυνηγά μέχρι την άκρη του κόσμου. Δεν θα γλυτώσουν.

    • TARAMAS avatar
      TARAMAS @ Ο Θείος 07/09/2012 19:42:42

      Πως τολμάτε! Τον παμμέγιστο αρχηγό του ξανθού γένους; Τον ένα ανά 100 χρόνια; Σιγά μη σκάει για την Πολιτκόφσκαγια αυτός κι οι όμοιοί του ...

      • ΚΜ avatar
        ΚΜ @ TARAMAS 07/09/2012 21:58:53

        Σας χαλάει τή σούπα...

        • TARAMAS avatar
          TARAMAS @ ΚΜ 08/09/2012 01:22:04

          Προσωπικά δε με ενοχλεί καθόλου. Πιο πολύ με ενοχλεί να βλέπω συμπατριώτες μου να πίνουν νερό στο όνομα ενός ημιδικτάτορα πρώην Καγκεμπίτη που έχει μακρά ιστορία εξόντωσης, φυσικής και οικονομικής, όποιου του στάθηκε εμπόδιο.

          • ΚΜ avatar
            ΚΜ @ TARAMAS 08/09/2012 01:54:01

            Χαρά μου να σε ενοχλώ, κι εσένα και τους λοιπούς ντορομανοτζήμερους (σιέλ συριζαίους), όχι για κάποιον προσωπικό λόγο αλλά για λόγους αρχής. Κατά τα άλλα, με το να παίζετε σε επανάληψη τη γνωστή κασέτα («ημιδικτάτωρ Πούτιν», «Αγία Πολιτόφσκαγια», «Άγιος Χοντορκόφσκι», «ανοιχτή κοινωνία») πάρε χαμπάρι ότι του φτιάχνεις το προφίλ - δεν του το αμαυρώνεις.

          • TARAMAS avatar
            TARAMAS @ ΚΜ 10/09/2012 12:56:22

            Το προφίλ του στην Ελλάδα; Ξέρω! Εδώ οι μισοί υποστηρίζουν και τη Χρυσή Αυγή τώρα που αρχίζει τις πρακτικές των ταγμάτων εφόδου. Για το προφίλ του στην Ελλάδα όμως, χέστηκε η φοράς εν τω αλωνίω...

  4. Γιώργος1 avatar
    Γιώργος1 07/09/2012 19:43:09

    Από που προκύπτει ότι ο Πούτιν είναι υπέρ του ομαδικού σεξ; (και αν είναι βέβαια, που είναι το πρόβλημα; Αν ήταν γκέι θα ήταν τρέντι...).

  5. factorx avatar
    factorx 07/09/2012 19:54:42

    Ολα στα σοβαρά πρέπει να τα παίρνετε; Το λέει εμμέσως - και που είναι το κακό; Δεν σου αρέσει το ομαδικό σεξ;

    • Γιώργος1 avatar