#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
20/10/2012 09:45
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Χρυσή Αυγή: Και θεοσεβούμενη playmate διαθέτουμε...



Μάλλον - αν δεν μας εκπλήξουν στο μέλλον με κάτι άλλο-, μιλάμε για την πιο σέξι φανατική οπαδό της Χρυσής Αυγής, την οποία μάλιστα υπερασπίζεται μετά μανίας και η   σύζυγος του αρχηγού.

Πρόκειται για την playmate του 2005, αλλά και πτυχιούχο φιλόλογο, γυμνάστρια, guest dj(;) και μοντέλο από τα Γιάννινα, Χριστίνα Σάμη.  Η φανατική χρυσαυγίτισσα, για όσους ενδιαφέρονται ψάχνει και για άντρα. Της Αρείας Φυλής βέβαια.



 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ορεσείβιος avatar
    ορεσείβιος 20/10/2012 10:15:09

    Και με την άδεια του πειραιώς φυσικά...Με τέτοια καθηγήτρια νομίζω ότι μπορούμε να αμαρτάνουμε αδέρφια..
    Εξ άλλου ουδείς αναμάρτητος..

    • thΘymios avatar
      thΘymios @ ορεσείβιος 20/10/2012 17:31:28

      ,,,,,, ΠΑΡΘΕΝΑ MOY!

  2. η Dimi avatar
    η Dimi 20/10/2012 10:23:42

    "so many men so little time"

  3. Χριστόφορος Μίχου avatar
    Χριστόφορος Μίχου 20/10/2012 10:28:02

    Παναγία μου...

    • Xristos avatar
      Xristos @ Χριστόφορος Μίχου 20/10/2012 12:32:00

      ,,,,,,, ΠΑΡΘΕΝΑ

      • thΘymios avatar
        thΘymios @ Xristos 20/10/2012 17:24:05

        Τομαζινάκη, Γιαννάκου, Μιλένα, Διαμαντοπούλου, Παππακώστα...

  4. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 20/10/2012 10:34:38

    Κι ο μικρός Φάκτορας με την μπλε ποδίτσα του και άσπρο γιακαδάκι, πάντα στο πρώτο θρανίο, με τον δείκτη τεντωμένο ψηλά όλο φωνάζει "κυρία, κυρία"! Τι να θέλει άραγε, Μικρέ Οδυσσέα, από την φιλόλογο, γυμνάστρια κλπ;

    • tak avatar
      tak @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 20/10/2012 10:38:35

      Φαήλο ήσουν κάπου εκτός Αθηνών την Πέμπτη;

  5. Void avatar
    Void 20/10/2012 10:34:46

    Εκτός από πλαστικό στήθος έχει και πλαστικό μυαλό. Απορρίπτεται.

  6. Κώστας avatar
    Κώστας 20/10/2012 10:35:54

    Καλά προμοτάρετε την Χρυσή Αυγή τώρα;

    • Γεωργία avatar
      Γεωργία @ Κώστας 25/09/2013 10:20:19

      Προφανώς...

  7. βαγόνι avatar
    βαγόνι 20/10/2012 10:39:55

    Τί ευρύ φάσμα επιρροής...απο τον Πειραιώς της αντι-πεολειχίας στην
    δυνάμει διδασκαλία της...σε πιθανό στρατιωτικό βάδην in den kasernen...!
    'Εξοχα!

  8. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 20/10/2012 10:48:31

    Χρυσή βυζΑυγή...

  9. Θησέας Τροιζήνιος avatar
    Θησέας Τροιζήνιος 20/10/2012 10:56:24

    Με τέτοιες αναρτήσεις βοηθάτε την Χρυσή Αυγή να γίνει αρεστή στον φιλελεύθερο (Liberal) και αριστερό προοδευτικό χώρο της συμπαθούς μούλτι-κούλτι Αφροδίτης Σαλέχ, το λιμπερτινικό πασοκικό φαν κλαμπ της Λιάνη και της συγχωρεμένης Μερκούρη. Φοβάμαι επίσης ότι η ανάρτηση θα ενοχλήσει πολλούς έντιμους φίλους υπερασπιστές και προστάτες του συμπαθούς κ. Ζαχόπουλου και της αξιοπρέπειας του.
    Υ.Γ: Λογικά θα πρέπει να υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να ανασχεθεί το 14% της Χ.Α., αν αυτός βέβαια είναι ο σκοπός σας. Δεν μπορεί. Διάολε!!

    • ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ avatar
      ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ @ Θησέας Τροιζήνιος 20/10/2012 15:17:58

      Υπάρχουν και άλλοι τρόποι να μην έχει η Χ.Α. το 14 % απλά θα ψηφιστούν τα μέτρα και στις άλλες δημοσκοπήσεις θα έχει 16% και άνω και εμείς θα χαζεύουμε βυζαρούδες γυμνάστριες.

  10. Νικος Β avatar
    Νικος Β 20/10/2012 11:26:11

    Δεν καταλαβαινω το συνειρμο. Ποιο ειναι το συμπερασμα αυτου του αρθρου?
    Μηπως ειναι παρανομο να εχει μια γυναικα ωραιο κορμι και να ψηφιζει ΧΑ? Τελικα, ποιοι ειναι οι φασιστες?

    • ορεσείβιος avatar
      ορεσείβιος @ Νικος Β 20/10/2012 16:27:16

      Οχι βρε αδερφέ...Ισα ίσα, μακάρι να αρχίσει αυτή το κήρυγμα μαζί με τον πειραιώς...Πως κάνουν στα αερόπλανα οι αεροσυνοδοί.
      Ο πειραιώς θα μεταδίδει τι πρέπει να αποφεύγουμε και η χρυσαφένια θα το παρουσιάζει.
      Ετσι θα έχει και μεγαλύτερη ανταπόκριση...Αυτή μάλιστα.
      Και DNA να μας πάρει δεν θα πούμε όχι.
      Μωρέ και ψήφο ακόμη αν είναι υποψήφια....
      Α ρε θείε τυχερέ...

    • αιρετικός avatar
      αιρετικός @ Νικος Β 23/10/2012 07:41:52

      Έτσι! Νους υγιής εν σώματι υγιεί...Όλοι εγέρθητοι...

      • Μαθηματικός avatar
        Μαθηματικός @ αιρετικός 26/10/2012 10:01:52

        " Όλοι εγέρθητοι…."
        Αυτό είναι το μόνο σίγουρο ..... (με πιάνεις ?!)

  11. δημης avatar
    δημης 20/10/2012 11:30:42

    αυτή..πράγματι είναι η...ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ...

  12. nikos avatar
    nikos 20/10/2012 11:41:16

    Ας περιμένουμε λίγο, να δούμε μήπως κάνει καμία δήλωση ότι δεν υποστηρίζει τη ΧΑ. Εξάλλου όλο στο περίμενε είμαστε , για τον κορμαρο μια παραπάνω.

  13. usound avatar
    usound 20/10/2012 11:42:50

    Είναι σεμνή,πάντως.Κρύβει τα κάτω της.........

    • Κυθήριος avatar
      Κυθήριος @ usound 20/10/2012 14:24:54

      Ἦλθαν τά πάνω,κάτω..

  14. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 20/10/2012 13:39:12

    Η σχετική παράδοση υπάρχει από την εποχή του Ιδρυτή, αλλά όπως πάντα, "ως Ελληνίδες και Έλληνες", την ξεπεράσαμε έτη φωτός:
    h**p://www.youtube.com/watch?v=4KkWFq7i8p8&bpctr=1350738220
    "Griechenland über alles", μπροστά μας οι playmates του NSDAP ήταν απλώς για (να διαφημίζουν) ...οδοντόκρεμες.

  15. ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ avatar
    ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ 20/10/2012 15:22:02

    Δείξτε μας και από το κόμμα μας την Ν.Δ. τίποτα, με προσοχή όμως γιατί είμαστε σε κρίσιμη ηλικία.Πείτε πρώτα το όνομα και μετά δώστε φωτογραφία (αν το κάτω είναι αντικειμενικά χάλια ας είναι από ταυτότητα).

  16. ορεσείβιος avatar
    ορεσείβιος 20/10/2012 16:29:46

    ο πειραιώς δεν θα βγάλει καμιά ντιρεκτίβα για το βάψιμο των νυχιών, να σωθεί και η χρυσαφένια απο την αμαρτία?
    Να δούμε και εμείς το φως το αληθινόν που το κρύβουν οι κόκκινες όζες.

  17. Νίκος Δραγασιώτης avatar
    Νίκος Δραγασιώτης 20/10/2012 18:15:54

    Τὰ προσόντα ποὺ ἐπιδεικνύει σὲ συνδυασμὸ μὲ τὴν ἰδιότητα τῆς φιλολόγου τὴν καθιστοῦν κατάλληλη πρὸς διδασκαλίαν τῆς ΒΥΖαντινῆς ἱστορίας.

  18. AIK avatar
    AIK 20/10/2012 18:18:20

    MEΓΑΣ ΕΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΥΔΕΙΣ ΛΟΓΟΣ ΕΞΑΡΚΕΣΕΙ ΠΡΟΣ ΥΜΝΟΝ ΚΑΙ ΔΟΞΑΝ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΣΙΩΝ ΣΟΥ
    Αστους να λένε κορίτσαρε. Φάτε μάτια ψάρια

    • Νίκος Δραγασιώτης avatar
      Νίκος Δραγασιώτης @ AIK 20/10/2012 19:47:27

      Φίλτατε, καὶ ἐγὼ αὐτὸ ἤθελα νὰ γράψω, ἀλλὰ φοβήθηκα μὴ μὲ καταχερίσει ὁ/ἡ (;) ΒΙΣ.

  19. ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ avatar
    ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ 20/10/2012 20:03:27

    Λόγω Σιλικοναρίσματος Δεν μου αρέσει .
    Εκτός εάν αυτοβούλως προσερχόταν ... ως Σύνευνος , οπότε θα την δεχόμουν ! (προφανώς για να μη θεωρηθώ ... ρίψασπις)

    • Sthlh Allatos avatar
      Sthlh Allatos @ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ 20/10/2012 20:14:50

      Είσθε τυχερός που δεν έχετε ως ψευδώνυμο, αυτό του μυθικού αδερφού σας ...

      • ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ avatar
        ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ @ Sthlh Allatos 20/10/2012 21:21:16

        Ίσως γι' αυτό το λόγο μετά το θάνατό τους , το μαντείο είχε τ' όνομα μόνο του Τροφωνίου (!) κι' όχι "Τροφωνίου κι' Αγαμήδη" .
        Σκότωμα θέλει αυτός ο νονός του ... (άκου Αγαμήδης) , τόκαψε το παλλικάρι .

  20. Dr. Mitsos avatar
    Dr. Mitsos 21/10/2012 00:54:45

    Παρατηρώ όμως ότι μόνο άρρενες σχολιάζουν εδώ! Τα θήλεα σιωπούν!

    Dr. Mitsos

    • Πατωματζής avatar
      Πατωματζής @ Dr. Mitsos 21/10/2012 22:06:23

      Aγαπητέ δε βλέπεις καλά διότι σε τύφλωσε (ΟΚ μη βαράς!!!) η καλλήγραμη => LOL άντε κάνω κι εγώ ορθογραφικά λάθη επήτυδες γιατί τυφλώθηκα!!
      Έχει σιλικόνη και με νευρώνει (με νευριάζει δηλαδή => χωριάτικη έκφραση).
      Φυσικά κάθε άλλο παρά να το τιμούσα το κορίτσι αν μου έκανε την πρόταση.
      Τώρα για να σοβαρευτούμε το θέμα είναι ότι στο νέο αυτό κόμμα που μέχρι πρότινος ήταν στο 0.5% γύρω, έχουν μαζευτεί διάφορων ειδών "περίεργοι".
      Εγώ πιστεύω ότι επειδή η έννοια της πατρίδας πουλάει (και πόσο μάλλον τούτους δύσκολους καιρούς) αρκετοί κοιτούν πώς να επωφεληθούν μέσω αυτής είτε πουλώντας βιβλία (αδελφοί Γεωργιάδη, Βελόπουλος) είτε αλλιώτικα όπως το κάνει η Χ.Α. => αθλήτριες, playγκόμενες, πρώην heavy metalάδες (Καιάδας)...
      Ο λαός μας πάντως είναι περισσότερο περίεργος, συνεπώς δε μπορούμε να αποφανθούμε πώς θα αντιδράσει ο τωρινός ψηφοφόρος της Χ.Α. βλέποντας μια πρώην ξεβράκωτη να σπονσονάρει το κόμμα του.

    • Σοφία Λ. avatar
      Σοφία Λ. @ Dr. Mitsos 23/10/2012 19:07:21

      Δηλαδη φιλε Mitso τι περιμενες να πουν τα θηλεα?
      .....................
      Και αυτα που γραφουν οι αρρενες τα θεωρεις σοβαρα σχολια?

  21. avax avatar
    avax 22/10/2012 11:40:14

    Τελικά ακόμα και στο φασισμό, χώρα της φαιδράς πορτοκαλλέας είμαστε.
    Αλλά θα μου πείς με παππού τον Αριστοφάνη τι περιμένεις...
    Πάντως Θα ήταν πολύ διδακτικό και για τα Ευρωπαικά φασιστικά κόμματα να κυκλοφορήσει μια εικόνα (χίλιες λέξεις) της Χ.Α. με τον Καιάδα με τη στολή του σε ώρα καλλιτεχνικής δράσης απο δεξιά, τον Μπαρμπαρούση με τη Harley και τη Μεξικάνα του απο αριστερά και την Χριστίνα Σάμη στη μέση όπως, είναι στην φωτό...Για να καταλάβουν πως αντιλαμβάνεται το Ελληνικό Πνεύμα τον Φασισμό και πόσο καθυστερημένοι είναι εκεί στην Εσπερία...

    • ορεσείβιος avatar
      ορεσείβιος @ avax 24/10/2012 17:43:08

      Και τον πειραιώς γιατί τον ξέχασες?
      Να έχουμε και την θρησκεία μαζί μας ,να καταλάβουν οι άθεοι το νόημα της.

  22. Αιμίλιος avatar
    Αιμίλιος 24/10/2012 19:33:18

    μεγάλη πλάκα!!! διάβασα όλα τα σχόλια .... είστε όλοι απίθανοι....

  23. NF avatar
    NF 06/11/2012 13:40:48

    Εγω δεν ειμαι ψηφοφορος της Χρυσης Αυγης και δεν σκοπευω να γινω. Ομως τα ειρωνικα σχολια των νεοδημοκρατων εναντιον της κοπελλας ειναι καπως ενοχλητικα. Θα συνιστουσα στους κ.κ. νεοδημοκρατες να ειναι λιγοτερο ειρωνικοι, διοτι συντομα θα βλεπουν την πλατη της Χρυσης Αυγης στις δημοσκοπησεις και στην καλπη, αφου ολα δειχνουν οτι η ΝΔ θα εχει την τυχη του ΠΑΣΟΚ.

    • Pilot avatar
      Pilot @ NF 27/11/2012 17:21:41

      Τι προβοκατσια ειναι αυτη?