Χριστοδουλόπουλος: "Το ψηφοδέλτιο μου έπεσε από τα χέρια!..."
16/04/2014 05:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Χριστοδουλόπουλος: "Το ψηφοδέλτιο μου έπεσε από τα χέρια!..."

«Μαραμένη μου γαρδένια», «το προσκλητήριο μου έπεσε απ' τα χέρια», «αγαπάω ένα μωρό» κ.λπ.

Αυτά κι άλλα πολλά σουξέ θα ακούνε στο ευρωκοινοβούλιο σε περίπτωση που εκλεγεί ο γνωστός τραγουδιστής Μάκης Χριστοδουλόπουλος.

Ο Βύρων Πολύδωρας ανακοίνωσε ότι οριστικοποιήθηκε η «κάθοδος του μεγάλου και δημοφιλούς στην Ελλάδα και στον Ελληνισμό του εξωτερικού, λαϊκού τραγουδιστή Μάκη Χριστοδουλόπουλου, ως υποψηφίου στο Ευρωψηφοδέλτιο της «ΕΝΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. iconology2009 avatar
    iconology2009 16/04/2014 07:36:08

    Νυν απολύεις τον δούλον σου Δέσποτα! Τάδα πια όλα!

  2. airman avatar
    airman 16/04/2014 08:48:35

    Υπάρχουν κι άλλες "φωνές", γιατί να μείνουν με το παράπονο; Εμπρός για το άνοιγμα και στα "πολιτιστικά κέντρα"! Υ.Γ. Κρίμα πάντως να καταντάς "για τα πανηγύρια"!

  3. Aegean times avatar
    Aegean times 16/04/2014 08:58:44

    Δεν μπορεί να αλήθεια, δεν μπορώ να το πιστέψω, ας γίνει μιά διάψευση ειλικρινά...... γιατί φαίνεται πως σε αυτήν εδώ τη χώρα ακόμη δεν τα " είδαμε" όλα. Πάντως από ότι ξέρω ο εν λόγω υποψήφιος είναι καραδεξιός το λέει χρόνια......

  4. Αιρετικός avatar
    Αιρετικός 16/04/2014 09:56:57

    Το ψηφοδέλτιο μου έπεσε από τα χέρια!...

    • iconology2009 avatar
      iconology2009 @ Αιρετικός 16/04/2014 11:10:35

      !

    • Geros avatar
      Geros @ Αιρετικός 16/04/2014 19:09:05

      Κορυφαίο!

    • Factorx avatar
      Factorx @ Αιρετικός 16/04/2014 21:52:16

      Το κανω τίτλο !!!!

  5. Factorx avatar
    Factorx 16/04/2014 21:51:52

    «Θέλω να με ψηφίσουν για ευρωβουλευτή, γιατί είμαι η αυθεντική φωνή του ίδιου του λαού» δηλώνει ο γνωστός τραγουδιστής Μάκης Χριστοδουλόπουλος, ο οποίος είναι υποψήφιος ευρωβουλευτής με την «Ένωση για την Πατρίδα και τον Λαό» του Βύρωνα Πολύδωρα.
    «Με τίμησε ο Βύρων Πολύδωρας με την πρότασή του να είμαι υποψήφιος ευρωβουλευτής στο κόμμα “Ένωση για την Πατρίδα και τον Λαό”. Είναι φίλος μου άλλωστε και τον εκτιμώ ιδιαιτέρως και ως πολιτικό και ως άνθρωπο.

    »Μπορεί να μην γνωρίζω από πολιτική, γνωρίζω όμως από το δράμα του Μνημονίου, το οποίο έπληξε και εμένα και την οικογένειά μου. Γνωρίζω από τιμιότητα και βιοπάλη. Και γνωρίζω το όραμα και τις πολιτικές ικανότητες του ίδιου του Βύρωνα Πολύδωρα, στον οποίο πιστεύω.

    »Θέλω να με ψηφίσουν για ευρωβουλευτή, γιατί είμαι η αυθεντική φωνή του ίδιου του λαού. Ο κόσμος βιώνει το πρόβλημα της οικονομικής ανέχειας και το βιώνω κι εγώ μαζί με τον κόσμο» δήλωσε ο Μάκης Χριστοδουλόπουλος.
    Newsroom ΔΟΛ

  6. Marcelos avatar
    Marcelos 16/04/2014 22:23:41

    Κρίμα γιατί έτσι μπαίνει σφήνα στη δική μας Χαλιλοπούλου με την οποία ανήκουνε μάλιστα και στην ίδια φυλή από τον Πύργο Ηλείας. Εύχομαι οι τσιγγάνοι να ψηφίσουν με βάση το background και όχι με βάση την αναγνωρισιμότητα.

  7. Φαέθων avatar
    Φαέθων 17/04/2014 07:58:13

    κανοποίηση απο τις υποψηφιότητες Ζαγοράκη και Ράγιου και σας φαίνεται λίγο παρακατιανή αυτή τού Μάκη . Τουλάχιστον αυτός μπορεί να δώσει λίγη χαρά και ευθυμία αμα λάχει.

  8. Spatharios avatar
    Spatharios 17/04/2014 09:23:55

    Τι είναι καλύτερο, να έχεις κολίση ένσιμα ή να τα γράφεις σωστά χωρίς να τα έχεις δει;

  9. Eva avatar
    Eva 17/04/2014 23:30:49

    Τι καλύτερο περιμένατε απο κάποιον που διόρισε την κόρη του?

  10. ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ avatar
    ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 21/04/2014 01:42:20

    Ο Σπυρος Ζαγοραίος ζει ?