#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
18/11/2009 14:49
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Συντάραξε η κίνηση του Άρη. Παρ’ ολίγο να μην προβληθεί το next top model



Πατριδογνωσία

Ας μας πει κάποιος ρε παιδιά ποιοι τελικά πρέπει να κάνουν το εμβόλιο. Εμείς ή αυτοί που δεν χωνεύουμε;

Ο Άρης στο πλευρό της Ντόρας; Να ξέρει ότι δεν πρόκειται να πάρει ούτε ένα ψήφο από τους Νεοδημοκράτες που είναι ΠΑΟΚ.

 Συνελήφθη και ο Ριζάι. Αυτά είναι. Χτυπούν αμείλικτα την ελεύθερη πρωτοβουλία.

 

Πάντως ρε παιδιά συντάραξε η κίνηση του Άρη. Παρ’ ολίγο να μην προβληθεί το next top model.

Διότι τα κορίτσια πανικοβλήθηκαν όταν έμαθαν ότι είναι με την Ντόρα, ενώ αυτές πίστευαν ότι είναι σε συστοιχία με τον Ερμή.

Και άντε τώρα να τους εξηγήσεις ότι ο συγκεκριμένος Άρης δεν είναι ανάδρομος με τον Κρόνο αλλά με τον Αντώνη.

Θορυβήθηκαν πάντως και στο στρατόπεδο Σαμαρά από την απόφαση Σπηλιωτόπουλου. Δεν αντέχουν  και άλλη άνοδο στα γκάλοπ.

Η Ντόρα λέει ότι δεν μοιράζει οφίτσια. Αν τώρα χρειάζεται κανείς κανένα τηλεφωνικό κέντρο, κάτι μπορεί να κάνει.

 

Μετά το αντρικό, βγαίνει το γυναικείο Βιάγκρα. Προβλέπω τρελά πάρτι στους οίκους ευγηρίας.

 Ο Γιώργος ζητά συναίνεση για το ασφαλιστικό. Να μας πει μέγεθος, χρώμα και αν τη θέλει με βάτες ή σκέτη.

 Και γιατί να μην συναινέσει αυτός σ’ αυτά που ζητάμε εμείς για τα ασφαλιστικό; Επειδή είναι πιο όμορφος ή επειδή θα μας δείρει ο Πάγκαλος;

 Όπως μαθαίνω από την Καρδίτσα, κρατήσαμε γερά. 200 – 250 άτομα μάζεψε χθες η Ντόρα στο «Παυσίλυπον» κι από αυτούς οι 50 ήταν αναγνώστες μας που πήγαν εκεί για να με ενημερώσουν τι γίνεται.

 Αυτό μας έλειπε,  να κάνει μεγάλη συγκέντρωση εκεί που κάναμε κοπάνες για να συναντήσουμε το Θηλέων.



 «Δεν είμαστε όλοι golden boys και golden girls» δηλώνει η συνάδελφος της φωτογραφίας που ονομάζεται Nτόρα Κουτροκόη. Αν και διαφωνώ με το μικρό όνομα, με τα υπόλοιπα συμφωνώ απολύτως.

 



http://greece-salonika.blogspot.com/2009/11/dgv.html

ΣΧΟΛΙΑ

  1. dimitris avatar
    dimitris 18/11/2009 14:53:20

    για δες αυτο

    http://www.youtube.com/watch?v=MC6gjBo3pr8&feature=player_embedded#

  2. Kώστας Θ. avatar
    Kώστας Θ. 18/11/2009 14:54:51

    Εεε , Φάκτορα έχουμε πολύ δουλειά με τις εκλογές και αυτές οι φωτογραφίες μας αποπροσανατολίζουν από το στόχο.

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 18/11/2009 15:20:43

    και σε ώρα εργασίας... πήγα στην νοσοκόμα κάτω, και παρ' ολίγον να ρωτήσω αν της περισσεύει κανένα σχοινάκι...

  4. Swell avatar
    Swell 18/11/2009 15:49:34

    Σου έδωσε;

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Swell 18/11/2009 15:54:13

      λαστιχάκι -- αυτό που σου δένουν το χέρι για να πάρουν αίμα...

  5. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 18/11/2009 15:55:53

    Η επάνω φωτογραφία ΕΙΝΑΙ ο στόχος. Έπρεπε να γίνω πρωκτολόγος αλλά που να στρωθώ να διαβάσω...

  6. ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ 18/11/2009 16:25:41

    Το πρωί ο επίτιμος ανέβηκε στην Αραβαντινού μαζί με την γραμματέα του Κυπραίου, και τα είπαν με την κόρη του για τρεις ώρες.
    Όποιο...

    πυροτέχνημα δείτε αυτές τις μέρες να εκσφενδονίζεται στον αέρα, θα είναι από το χέρι του μπαμπά.
    Μεγάλος μάγειρας και συνωμότης ο Μητσοτάκης, σπεύδει να βοηθήσει την θυγατέρα του, στο πιο κρίσιμο σημείο της αναμέτρησης...apo to blog nonews

    • ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
      ΓΙΑΝΝΗΣ @ ΓΙΑΝΝΗΣ 18/11/2009 16:26:12

      Οι βρωμιες που λεγαμε ξεκινησαν. Απο τη μια ο Αντωνης απο την αλλη η βρωμια..

  7. Blimblomblim avatar
    Blimblomblim 18/11/2009 16:37:52

    Από την πλευρά μου πάντως είμαι λιγάκι ανήσυχος. Η Ντόρα αντιστέκεται σφοδρά δημοσκοπικά και αυτό είναι κάτι που δεν περίμενα. Περίμενα δηλαδή ισοπέδωσή της από το Σαμαρά. Μου προξενεί μεγάλη απορία αυτό το περίπου 40% ψηφοφόρων που επιμένει να τη στηρίζει. Από πού κι ως πού;

    Υπήρξαν δύο σημαντικά γεγονότα που έδωσαν αβάντα στο Σαμαρά (συνέδριο - στήριξη Αβραμόπουλου) και ένα (Άρης) που τον φρέναρε. Οι επόμενες ημέρες θα είναι κρίσιμες, είτε θα γείρουν οριστικά την πλάστιγγα προς το Σαμαρά, είτε θα ξανακάνουν το παιχνίδι ντέρμπι. Η Μητσοτάκαινα δεν λέει με τίποτα να το βάλει κάτω. Λογικό είναι, αλλά εμένα μου κάνει εντύπωση. Άλλος θα τα είχε παρατήσει. Από πού αντλούν τέτοια βεβαιότητα ότι υπάρχουν κόσμος που θα τους ψηφίσει;

    Ούτε αυτό καταλαβαίνω, ούτε το περίπου 40% που βγάζει.

    • Υ. avatar
      Υ. @ Blimblomblim 18/11/2009 17:14:45

      Το πιο επικίνδυνο ζώο, είναι το πληγωμένο ζώο. Οι αντιδράσεις του είναι απρόβλεπτες. Έτσι κια η κυρά-Θοδώρα και το σόϊ της. Πληγωμένη και πληγωμένοι, που η εκλογή δεν θα γίνει από τους σύνεδρους. Που πλέον έγινε τοις πάσει γνωστό ότι φέρει τεράστια ευθύνη για την κατάντια της παράταξης. Που όλα τα ανομήματα και παρεπόμενα της σχέσης με Χριστοφοράκους και Μίζενς, βγήκαν στην επιφάνεια. Τα πράματα δεν έχουν τελειώσει. Αυτό θα γίνει στις 29, στις 7 το βράδυ. Μέχρι τότε, φύλακες (παραταξιακοί ΝΔημοκράτες) γρηγορείτε.

  8. loretta avatar
    loretta 18/11/2009 16:38:03

    Επίτιμος...τελικα αν το καλοσκεφτουμε του αξιζε ο τιτλος??

    Γιαννη ο επιτιμος καλα θα κανει να βγει στην πιατσα να πεσουν τα νουμερα της κορης του ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ!!

    ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΙΜΕ....ΒΓΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 20%

  9. loretta avatar
    loretta 18/11/2009 16:40:59

    ΒLIM BLOM BLIM

    σου μεταφερω το παρακατω σχολιο...ειναι μια πολυ λογικη εξηγση για την δημοσκοπιση στον φλας!!`
    Στη δημοσκόπηση της METRON ANALYSIS διευκρινίζετε ότι σε 150 άτομα που θα πάνε να ψηφίσουν και είναι ψηφοφόροι της ΝΔ, η Μπακογιάννη παίρνει 43,7% και ο Σαμαράς 43,6%! Η ερώτησή μας είναι η εξής : Πώς πετυχαίνετε με... 150 άτομα διαφορά 0,1%, δεδομένου ότι στα 150 άτομα διαφορά μιας ψήφου σημαίνει διαφορά 1/150=0,67%; Έτσι 65/150=43,33% και 66/150=44%. Μήπως μας δουλεύετε κύριε Φαναρά;
    Σ.Σ. : Φανταζόμαστε ότι δεν θα μας μιλήσετε για σταθμίσεις, γιατί -σε αυτή την περίπτωση- ως προς τι σταθμίσατε το δείγμα (αφού δεν έχει ξαναγίνει τέτοια διαδικασία στη ΝΔ) και πώς προέκυψε και πάλι διαφορά 0,1% στα 150 άτομα;

  10. loretta avatar
    loretta 18/11/2009 16:42:14

    Ποτε μην ξεχνας τους μηχανισμους αγαπητε..!! ΠΟΤΕ

  11. Νίκος avatar
    Νίκος 18/11/2009 17:16:18

    Η πρωτη εικονα, και η Κουτροκοη, δεν λεω, χαρμα οφθαλμων. ο Θεος να σας εχει καλα τα ΑΝΤΙνεα.

  12. Σάκης avatar
    Σάκης 19/11/2009 08:21:41

    το ξέρεις το θέμα καλά απ' οτι μπορώ να καταλάβω... σαφώς πολιτική η ανάλυσή σου factora. χαιρετίσματα στο χρηστάρα.

  13. aris53m avatar
    aris53m 19/11/2009 10:22:33

    ΤΕ ΛΕΙ Α ... η ασπρόμαυρη :)