Σεξ με το iPad
02/07/2014 06:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σεξ με το iPad

Όσοι έχετε γίνει αχώριστοι με το tablets σας, καιρός να περάσετε τη σχέση σας στο επόμενο βήμα…

Μπορεί να ακούγεται γελοίο και σίγουρα είναι κάτι που μάλλον κανένας δεν ζήτησε, αλλά είναι αληθινό. Όσοι λοιπόν έχετε γίνει αχώριστοι με το ablets σας, καιρός να περάσετε τη σχέση σας στο επόμενο βήμα… Αρκεί ένα νέο παιχνίδι της εταιρείας ερωτικών παιχνιδιών Fleshlight.

Αυτή την εβδομάδα, η εταιρεία λανσάρει το Fleshlight Launchpad, το οποίο επιτρέπει στους χρήστες του παιχνιδιού, που έχει σχήμα φακού και χρήση… αιδοίου, να το συνδέσουν με το πίσω μέρος του iPad, ώστε να «αφοσιωθούν πλήρως στον εαυτό τους», απ’ όπου και αν παρακολουθούν. Το gadget «επιτρέπει στο χρήστη να απολαύσει την πλήρη εμπειρία Fleshlight, απολαμβάνοντας το περιεχόμενο ή την επικοινωνία ζωντανά με έναν φίλο μέσω εφαρμογών όπως το Facetime ή το Skype», ισχυρίζονται οι δημιουργοί του, με τη σχετική διαφήμιση να δείχνει ένα αγόρι να το χρησιμοποιεί ενώ συνομιλεί με τη φίλη του.

Η πρώτη φυσιολογική αντίδραση πάντως κάποιου θα ήταν … «γιατί στο διάολο κάνεις σεξ με το iPad σου;». Προφανώς όμως οι κατασκευαστές στοχεύουν σε άνδρες χωρίς σοβαρή σχέση… Κι όλα αυτά μόλις με 20 λίρες.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 02/07/2014 09:16:42

    Με τη συσκευή διατίθεται και καλώδιο σύνδεσης με γιγαντοοθόνη,για μικροτσ........ς με χαμηλοκοιλιά...

    • Lichnee avatar
      Lichnee @ Κυθήριος 02/07/2014 10:14:47

      Πλέον και επίσημα.
      "Μην με κάνεις παλιοσυσκευή και χάσω στο angry birds γιατί θα σε γ....ω!!!" :P

      • Κυθήριος avatar
        Κυθήριος @ Lichnee 02/07/2014 21:47:19

        Χα χα χα,είναι αυτό που λέμε,τού 'βγαλες τα μάτια... :-)

        • Lichnee avatar
          Lichnee @ Κυθήριος 03/07/2014 17:46:24

          Με φωνή Χάρρυ Κλύν:"Του γ...σε τα κουτάλια θα έλεγα!" Χαχαχαχαχαχαα!

  2. franc.. avatar
    franc.. 02/07/2014 10:38:27

    Aldus Huxley...Θαυμαστός καινούριος κόσμος... Να πως έρχεται η ανάπτυξη, παράγοντας καινοτόμα, ανταγωνιστικά, χρήσιμα προιόντα. Ηδη νεαροί Ελληνες επιδίδονται στην ίδρυση εταιρειών κατασκευής Αpps για sex-tablets με δάνεια απο Αμερικανικές τράπεζες φυσικά...Οχι θα βάλουν πατάτες να ανταγωνιστουν την Αίγυπτο και νά'χουμε επάρκεια στην επόμενη Ευρωπαική κρίση...

    • Lichnee avatar
      Lichnee @ franc.. 03/07/2014 17:45:31

      Οι νεαροί Έλληνες επιδίδονται στο hacking με αξιοζήλευτα αποτελέσματα όπως είδα σε άλλη ανάρτηση.
      Αν έπιασε ο πόνος κάποιους για την καλλιέργεια πατάτας και το αν θα έχει επάρκεια αυτής η χώρα στην επόμενη κρίση,ιδού πεδίο δόξης λαμπρόν για εκείνους και όχι να νουθετούν άλλους.
      Όσο για τις επιχειρήσεις με αμερικάνικα δάνεια και τον "Θαυμαστό καινούριο κόσμο",show us the evidence.
      Βαρέθηκα ακόμα και σε τέτοια,αστεία κατά βάση θέματα να πετιούνται ζιζάνια και να τοποθετούν τον κόσμο σε θέση "εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ...ι χτενίζεται".
      Αφήστε μας να γελάσουμε λιγάκι με τα παρτσακλά που βλέπουμε γύρω μας και με τη μ...ια που δέρνει κάποιους!Αμάν!

  3. thomas avatar
    thomas 16/07/2014 19:01:43

    αυτά ειναι ...!!! ζήτω η τεχνολογία !!!