#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
02/02/2010 08:00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σατανικό σχέδιο του Γιώργου το διαζύγιο Μενεγάκη



Ναι ρε παιδιά. Μάλλον ο Λάτσιος ήταν που απατούσε την Μενεγάκη.

Βεβαίως δεν του δίνω κι άδικο. Εδώ στην τηλεόραση τη βλέπεις και σπάνε τα νεύρα σου. Που να την έχεις κι όλη μέρα σπίτι και χωρίς να μπορείς να χρησιμοποιήσεις τηλεκοντρόλ

Όχι, μην μου παρεξηγείστε. Σαφώς και αναγνωρίζω το ταλέντο της Ελένης. Ειδικά αυτό μεταξύ ώμων και στομαχιού.

Δεν κατάλαβα κυρία μου; Εγώ γίνομαι χυδαίος που το γράφω κι όχι η Ελένη που η καριέρα της θυμίζει καμπάνια για τα οφέλη του βρεφικού θηλασμού;

Αυτό που φοβάμαι είναι μην τώρα που στενοχωρήθηκε κάνει καμιά συναυλία υπέρ της ο Νταλάρας

Επειδή όμως η στήλη πάνω απ’ όλα αποκαλύπτει, η κυβέρνηση κρύβεται πίσω απ’ το διαζύγιο. Για να ασχολείται ο κόσμος μ’ αυτό και όχι με τα σκληρά μέτρα

Είναι προσωπικό σχέδιο του σατανικού Γιώργου.

Στο έλεος των κερδοσκόπων η Ελλάδα είπε ο πρωθυπουργός. Πρώτη φορά βλέπω Έλληνα πολιτικό να κάνει τόσο σκληρή αυτοκριτική



 Επανέρχονται στη μουσική σκηνή οι ABBA. Οπότε μπορούμε να ελπίζουμε και σε επάνοδο Κουλούρη.

 Πανικός στην κυβέρνηση. Επίθεση στον Παύλο Γερουλάνο για την ΕΡΤ κάνει η Μάρα Ζαχαρέα.

 Ενώ ο Ριρής άρχισε πάλι να επισκέπτεται τον Καραμανλή

 Με την ευκαιρία, το STAR γιατί προβάλει τώρα τελευταία τον ΤΙΤΑΝΙΚΟ. Στέλνει κανένα σήμα ο Βαρδινογιάννης στην κυβέρνηση;

 Φταίω τώρα εγώ να γράψω για εκείνον που γυρνάει στον τόπο του εγκλήματος;

 Και που θα κουνηθεί κάποιος της Ντόρας στην ΚΟ της ΝΔ  θα διαγραφεί. Θυμηθείτε την ώρα που το έγραψα.

 Την Ντόρα σιγά μην την διαγράψει ο Αντουάν. Θα της σπάσει τα νεύρα

 Να ξέρετε ότι τα πήγαν τα μέτρα σε ορίζοντα τριετίας μην και επαληθευθούν οι προβλέψεις για καταστροφή του κόσμου.

 Μην τυχόν και εξαφανισθεί το ανθρώπινο γένος και δεν έχουμε προλάβει να πληρώσουμε.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 02/02/2010 08:41:34

    Γιατί περισσεύει τόσος μήνας στο τέλος των χρημάτων ???

    ΠΠ

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 02/02/2010 08:42:44

    Ανεκδοτο :

    Γιατρός: "Δυστυχώς κύριε έχετε μόνο μια εβδομάδα ζωής."
    Ανδρας: "Γιατρέ μου, τι είναι αυτά που λες;", σοκαρισμένος,

    "Πες μου μπορώ να κάνω KATI για να ζήσω έστω λίγο παραπάνω, σε παρακαλώ...."
    Γ: "Τηγανητά τρως;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα τα κόψεις!"
    Α: "Αν είναι να ζήσω παραπάνω....."
    Γ: "Λιπαρά τρως;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα τα κόψεις!"
    Α: "Αν είναι να ζήσω παραπάνω......"
    Γ: "Ξενυχτάς;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα το κόψεις!"
    Α: "Αν είναι να ζήσω παραπάνω....."
    Γ: "Σεξ κάνεις συχνά;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα το κόψεις!"
    Α: "Αν είναι να ζήσω παραπάνω....."
    Γ: "Καπνίζεις;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα το κόψεις!"
    Α: "Αν είναι να ζήσω παραπάνω....."
    Γ: "Αλκοόλ πίνεις;"
    Α: "Ναι"
    Γ: "Θα το κόψεις!"
    Α: "Εντάξει γιατρέ μου, αλλά δε μου είπες, αν κάνω όσα είπες, πόσο
    παραπάνω
    θα ζήσω;"
    Γ: "Πάλι μια βδομάδα θα ζήσεις... αλλά θα σου φανεί αιώνας...!!!! "

    ΠΠ

    • koula avatar
      koula @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 25/02/2010 05:51:52

      Φιλε ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ σ ευχαριστω για το ανεκδοτο
      μ εκανες να γελασω και το εχω τοσο αναγκη
      νασαι καλα

  3. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ avatar
    ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ 02/02/2010 09:33:55

    Υπέροχες φωτογραφίες! Μένω άναυδος!

  4. Hase avatar
    Hase 02/02/2010 09:34:57

    Χτες και σε σχολιασμο μου στην αναρτηση "Πουλώντας κομμάτι – κομμάτι την θλίψη της" εγραφα ιτι εχει β....ες η κυρια αλλα δεν ςχει μυαλο και επεσα σε λογοκρισια. Τι το διαφορετικο γραφεις εσυ σημερα;

  5. Baboon avatar
    Baboon 02/02/2010 09:53:42

    Αληθεύει ότι η φωτογραφία της Μενεγάκη με το διάφανο μαύρο φόρεμα ήταν από την ετήσια δεξίωση για τη δημοκρατία στο προεδρικό μέγαρο; Αιδώς.

    • Dimi avatar
      Dimi @ Baboon 02/02/2010 10:13:25

      Μετά την ατυχέστατη αυτή εμφάνιση, ο Πρόεδρος κατήργησε τις Επίσημες Δεξιώσεις "μετά κυριών" γιά την Επέτειο της Δημοκρατίας στο Προεδρικό Μέγαρο...

  6. man8os avatar
    man8os 02/02/2010 09:55:31

    Εννοεις οτι ετσι παρουσιαστηκε στον Καρολο Παπουλια? Και κανεις δεν την πεταξε εξω απο το προεδρικο μεγαρο ως αντυτη/ιμιγυμνη?

  7. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 02/02/2010 10:26:00

    Ανεκδοτο #2 ( κατι μου θυμιζει.. ) :

    Πεθαίνει ένας τυπάκος και πάει καρφί κόλαση...
    Εκεί που καθότανε του λέει ο σατανάς "Ρε συ πολύ σκυθρωπός φαίνεσαι"
    Άπαντα ο τυπάκος εμβρόντητος "Ε όσο να ναι κόλαση - τι µε περιµένει.. αναθεωρώ τα λάθη που µε έφεραν εδώ..."
    Σατανάς - "Ίσως να µην είναι τόσο άσχηµα όσο νοµίζεις... - να σου πω καπνίζεις ?"
    Τύπος - "Ε Κανά πακετάκι τη µέρα το κάπνιζα.."
    Σατανάς - "Τις Δευτέρες έχουµε ηµέρα καπνίσµατος µε τα καλύτερα τσιγάρα από όλο τον κόσµο - για καρκίνο µη φοβάσαι , ήδη νεκρός είσαι"
    Ο τύπος ανασκουμπώνεται λίγο ανακουφισμένα...
    Σατανάς - "Πίνεις?"
    Τύπος - "Ε όλο και Κανά ουισκάκι χτύπαγα κάτω..."
    Σατανάς - "Τις Τρίτες είναι µέρα ποτού , µε τα καλύτερα και ποιο ακριβά ποτά του κόσμου. Για συκώτια µη φοβάσαι , νεκρός είσαι.."
    Ο τύπος παίρνει λίγο τα πάνω του πλέον !!
    Σατανάς - "Τζογάρεις ?"
    Τύπος - "Για να µαι ειλικρινής - μετανιώνω που άφησα την οικογένεια µου στο δρόμο, εξαιτίας του πάθους µου για το καζίνο , αλλά ναι τζογάριζα..."
    Σατανάς - "Τετάρτες στρώνουμε χαρτάκι και όσοι θέλουν µπαρµπουτάκι - και να χρεοκοπήσεις στα @ρχίδι@ σου..."
    Ο τύπος τώρα μέσα του λέει - ρε δεν είναι κι άσχημα , καλά που ήρ8α εδώ..
    Σατανάς - "Κανά τσιγαριλίκι έκανες , πες αλήθεια?"
    Τύπος - "Ναι έπινα Κανά ζωνιανιό που και που..."
    Σατανάς - "Πέμπτες ημέρα ναρκωτικών , οι καλύτερες κόκες από Κολοµßία , τα πάντα όλα.... και να εθιστείς τι σε νοιάζει. νεκρός είσαι."
    Ο τύπος πλέον είναι µε χαμόγελο πλατύ και στα όρια της ευτυχίας...
    Σατανάς - "Να σου πω , μεταξύ µας , τον έπαιρνες που και που από πίσω ??"
    Τύπος - "Α σατανά µου όλες τις αμαρτίες έχω κάνει , αλλά αυτό ΠΟΤΕ."
    Σατανάς - "Χµµµ...τότε οι Παρασκευές θα ναι ζόρικες.."

    ΠΠ

  8. Johny avatar
    Johny 02/02/2010 11:14:47

    Εγώ μόνο για τις φωτογραφίες έχω να πω ότι είναι εξαιρετικές.
    Διαπνέονται από μιαν ενδιαφέρουσα ανωμαλία προπολεμικού τύπου.
    Συγχαρητήρια.

  9. Νίκος avatar
    Νίκος 02/02/2010 13:30:47

    Πως λεει προσφατο λαϊκο ασμα; "αν η ομορφια ηταν χρυσος θα ησουν θησαυρος". Ακομη και ο Νταλι θα ζηλευε την ευρηματικοτητα σας (πρωτη φωτο)Ο Θεος να σας εχει καλα ΠαραγοντεςΧ (και Ψ).

    • Hase avatar
      Hase @ Νίκος 02/02/2010 20:01:26

      Η ομορφια τελειωνει εκει που αρχιζει η εξυπναδα. (Οσκαρ Ουαιλντ, στον Ντοριαν Γκρευ.)

  10. Σον Πεν avatar
    Σον Πεν 02/02/2010 13:49:12

    Από ποιά σκηνή είναι η φωτο να μη το χάσουμε?

  11. Kὀριννα avatar
    Kὀριννα 02/02/2010 15:40:21

    Φαντάσου ή Ωντρευ Χέμπορν,γυμνή στό Breakfast at Tiffany's;τής μοιάζει αρκετά.Ωραίο!