#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
03/10/2010 15:32
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πως περπατούσε ο παρουσιαστής με δωδεκάποντη γόβα;



Βούιξε η μπλογκόσφαιρα από τον «πολύ γνωστό παρουσιαστή, μεγάλου καναλιού, που συνελήφθη τις προηγούμενες ημέρες με ξανθιά περούκα, βαμμένα κόκκινα χείλη, φούστα μπλούζα και δωδεκάποντη γόβα!»

Καλά και πως περπατούσε με τόσο μεγάλο τακούνι !!! Για να δείτε δηλαδή τι ψέματα λένε

Και μιας αναφερθήκαμε σε συλλήψεις. Ποιός νέος υπουργός με μεγάλες φιλοδοξίες έφερε τον ΣΔΟΕ στο υπουργείο του για να ερευνήσει κάποιες αναθέσεις του προκατόχου του;

Έτσι που πάνε σε λίγο το ΠΑΣΟΚ θα ζητά εξεταστικές επιτροπές εναντίον του ΠΑΣΟΚ.

Κάτι τέτοιο έγινε και με τις υπάρχουσες, αλλά ο Γώργος δεν το κατάλαβε εγκαίρως.

Μία νέα μελέτη αποκαλύπτει ότι ο μέσος 50άρης είναι πιο κοινωνικός, ευτυχισμένος και δραστήριος από τους περισσότερους… 25άρηδες!

Οι 25αρισσες γιατί δεν το καταλαβαίνουν αυτό ρε γαμώτο;



Η Ντόρα όμως κολημενη στις εξηντάρες

Πολύ μου αρέσει που διαβάζω σε μέχρι πρότινος φιλοντορικές σελίδες ότι “ο Σαμαράς δικαιώνεται”.

Ό, τι δεν θα καταφέρει μόνος του θα το καταφέρει η κρίση και τα καβούρια στις τσέπες ορισμένων που έμειναν μόνοι.

Φυσικά περιμένω την ημέρα που όλοι οι πρώην ορκισμένοι εχθροί θα γίνουν ευλαβικοί προσκυνητές.

Λέτε να μιλάμε σε λίγα χρόνια για “σύστημα Σαμαρά”. Χα χα χααααααα

Φαήλο πρέπει να αναλάβεις εσωτερικών υποθέσεων με την φιλενάδα μας - καλά νάναι αν με διαβάζει.

(Φιλάκια μωρό μου και να πεθάνουν οι εχθροί μας).



Ένας χρόνος χωρίς λύση, για ποιόν; Για τον Συνασπισμό ή για τους πρώην εργαζόμενους στην Ολυμπιακή.

Πρόεδρε, κουρεύτηκες, δε λέω, μεγάλη προσπάθεια. Αλλά τι θα γίνει με αυτές τις γραβάτες. Ο Χρύσανθος τις διαλέγει;

Γνωρίζατε εσείς ότι μας κυβερνάνε από το εξωτερικό; Βέβαια ξέρω που πάει το μυαλό σας…! Δεν εννοούσα όμως αυτό. Προσέξτε τι είπε ο Παμπούκης στην Βουλή: « Δεν έχει σημασία αν σε μια ερώτηση απαντήσει η κυρία Μπιρμπίλη ή εγώ. Η κυρία Μπιρμπίλη – ειρήσθω εν παρόδω – είναι στην Κύπρο, ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΖΕΙ (!!!!!!!!!!!!!!!!!) οπόταν ήρθα εγώ»!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Σοιαληστής avatar
    Σοιαληστής 03/10/2010 15:40:04

    το τακούνι ήταν μεγάλο η μεγκάλο;

  2. lpap avatar
    lpap 03/10/2010 15:44:21

    Δεν μπορώ να σκεφτώ ποιος ήταν!! Καμιά ιδέα;

  3. blue nile avatar
    blue nile 03/10/2010 15:45:19

    Παρουσιαστής με τακούνια?
    Μπα δεν υπάρχουν αυτά τα πράγματα, ακόμα μια προσπάθεια αποπροσανατολισμού είναι...

  4. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 03/10/2010 15:56:58

    δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σας με την κυρία Μπακογιάννη.....αφού την εχθρεύεστε και την έχετε απαξιώσει(σε πολιτικό βέβαια επίπεδο),γιατί ασχολείστε συνέχεια μαζί της?
    Την στιγμή μάλιστα, που κατά καιρούς δηλώνετε ότι δεν θα ασχοληθείτε ξανά μαζί της........

    Όσο αφορά τον συγκεκριμένο παρουσιαστή, δικαίωμά του να έχει οποιαδήποτε σεξουαλική φαντασίωση ή επιλογή, αρκεί να μην κάνει κακό σε κανέναν...το ίδιο δικαίωμα έχουμε όλοι μας.....σε άλλες πιο φιλελεύθερες κοινωνίες υπάρχουν υπουργοί,πολιτικοί δεδηλωμένοι gay......μην κρίνουμε τους ανθρώπους από την σεξουαλική τους επιλογή........

    • νεφέλη avatar
      νεφέλη @ δαιμονάκι 03/10/2010 16:15:58

      ...παραείστε "πολιτικά ορθή" για τα ήθη μας΄....
      ή το πολύ το...κυριλέ,το βαριέται κι' ο παππάς...
      ξέρετε, όπου συναντώ παλλόμενες υπάρξεις για τα
      "ατομικά δικαιώματα",περιμένω άμεσες εκπτώσεις στα
      δικαιώματα των λαών και των αδυνάτων..μοιραίο!

      κατα τα άλλα, κανένα πρόβλημα με τα βίτσια καθενός!
      menschliches,allzumenschliches....! nietzsche

  5. Orestios avatar
    Orestios 03/10/2010 15:58:14

    Ποιά από όλες τις "κοπελιές" να είναι αυτός ο δημοσιογράφος?

  6. Misha avatar
    Misha 03/10/2010 16:01:18

    Μια φορά κι έναν καιρό το Ηθών έψαχνε κάποιο κύκλωμα με μοντέλες που μοίραζαν τις χάρες τους σε πετρελαιούχους έναντι αδράς αμοιβής.

    Έβαλαν τις κάμερες σε πρωτοκλασάτο ξενοδοχείο, και μετά άπλωσαν το δίχτυ να δουν τι ψάρια έπιασαν.

    Και εκεί είδαν οι μπασκίνες τον γνωστό παρουσιαστή σε ρόλο μοντέλας.

    Παλιά ο Χατζηδάκις είχε πει το μνημειώδες: «για να προκόψεις σήμερα πρέπει να είσαι ή κομμουνιστής ή .... Εγώ κομμουνιστής δεν ήμουν ποτέ.»

    • Orestios avatar
      Orestios @ Misha 03/10/2010 16:45:14

      Σίγουρα θα το έπαιζε πολύ "ανωτάτου" ο συγκεκριμένος παρουσιαστής.

      • Ευθύμης avatar
        Ευθύμης @ Orestios 04/10/2010 10:43:40

        α είναι δηλαδή απο αυτούς τους βαθυστόχαστους ε;

  7. kiki avatar
    kiki 03/10/2010 16:35:36

    κουτσομποληδες.

  8. Νίκος avatar
    Νίκος 03/10/2010 18:20:14

    Big deal, που λέμε και στην "επίσημη" της κ. Διαμαντοπούλου-Μπιλντερμπεργκ.

  9. I.Q. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥ avatar
    I.Q. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥ 04/10/2010 11:08:06

    Τελικά είναι στραβός ο γιαλός ή θα τον κάψης τον άνθρωπο;