#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/03/2010 18:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Γιώργος, η Μόνικα και τρία αυγά Τουρκίας

 Στο Χατζηνικολάου ήταν προχθές η Ντόρα. Θ’ αρχίσουμε ν’ ανησυχούμε όταν ξεκινήσει εμφανίσεις στη Λαμπίρη.

Στο μεταξύ η Ρηγίλλης δεν λέει να ξεκολλήσει από τα περιφερειακά κανάλια και μπλογκς

Αφού να φανταστείτε χθες ο Σαμαράς επισκέφθηκε το Συγκρότημα Ψυχάρη.

Γι αυτό και η είδηση έσκασε πρώτα στα μπλογκς. Αν περίμεναν να  δημοσιευτεί στο σημερινό Βήμα θα την διάβαζαν μόνο ο Ψυχάρης, ο Αντώνης και ο Παναγιωτόπουλος.



Και δεύτερο DVD η Τζούλια.

Τι άλλο να κάνει, δηλαδή, ο Γιώργος για να ευχαριστήσει το λαό. Και τσόντα Τζούλιας και ήττα Ολυμπιακού…

Είπε στο μεταξύ η Τζούλια: «Είναι αλήθεια ότι δεν έχω ξανακάνει σεξ με κάποιον να με σκηνοθετεί».

Ούτε κι εγώ



Το αβγό προάγεται σε σούπερ τροφή και μπορεί να συμβάλει στη μάχη κατά της παχυσαρκίας, αναφέρουν νεότερες μελέτες

Δηλαδή με τα τρία αυγά Τουρκίας που μας φέρνει ο Γιώργος από την Αμερική θα γίνουμε στυλάκια;

Εκτός από τη Χίλαρι, ο Γιώργος, είδε και τον Μπίλ Κλίντον. Θα ήθελε να ακούσει κι απ’ τις δύο πλευρές την ιστορία με τη Μόνικα

Η Χίλαρι πάντως έδωσε θερμή στήριξη στην Ελλάδα και ευχήθηκε να μην διαταραχθεί από τα μέτρα η ζωή στη Μύκονο

Χωρίζει και ο Σαρκοζί με την Κάρλα. Αιτία το γνωστό ξενοπήδημα, από το οποίο δεν την γλυτώνει κανείς, όπως μπορώ να σας πληροφορήσω.

Στη φωτογραφία ο αντικαταστάτης του Νικολά, ο μουσικός Μπενζαμέν Μπιολέ

 Γιώργο, αν είναι να συνεχίσεις τα ταξίδια, δώσε μας μια διεύθυνση να σου στείλουμε τον μισθό ταχυδρομικώς.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. aris53m avatar
    aris53m 10/03/2010 19:42:21

    γιατί 3 (τρία) αυγά πονηρέ δημοσιογράφε? :)

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 10/03/2010 20:09:36

    Όπως μου είπε μία φίλη μου, φαίνεται ότι ο ΓΑΠ θα εξορθολογίσει όλα το χρηματοπιστωτικό σύστημα του πλανήτη, με τις διάφορες γόνιμες παρεμβάσεις του, αφού όμως πρώτα τον σώσει από το φαινόμενο του θερμοκηπίου με την πράσινη ανάπτυξη...

    Και ο Κλίντον πήρε μαθήματα ηθικής από τον ΑΓΠ. Η ζωή κάνει κύκλους.

    Ακουσα ότι σήμερα, καταστημα της Πειραιώς αρνήθηκε να δώσει ποσό περίπου 6.000 ευρώ σε πελάτη (με ΑΦΜ, ταυτότητα, λεφτά στον λογαιασμό κλπ). Είπε ότι θέλει 2-3 μέρες προειδοποίηση για μετρητά.

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ archaeopteryx 10/03/2010 21:19:11

      Οσον αφορα στην Πειραιως.. ειναι αληθεια και η Eurobank τα ιδια. Φαντασου τα $$ σου δεν υπαρχουνε μεσα. Για 1εκ Ευρω θελουν 2 μηνες+.

      Αυτος ο Μαυρικης ο οποιος σολαρε καλυτερα απ τον Μαγκα, ειναι ακομη εξω και πινει καφεδες? Εκβιαζει? Αθωωσε τον συγχωρεμενο τον ΑΓΠ, ακουγε Μιμη κλπ. Σε τι χωρα ζουμε ρε πουστη μου?? ΡΕ θα βρισω, θα τα κανω ολα μπαχαλο... Βασιλη κρατιεμαι με το ζορι ( η γυναικα μου διπλα με κραταει.. χαχα )

      Δεν παλευονται οι Παπανδρεοι φιλε μου. Ειναι διεθνες συστημα.

      Οταν επιστρεψει θα πεσει το γελιο.. αααχχχ

      ΠΠ

    • Orestios avatar
      Orestios @ archaeopteryx 10/03/2010 22:21:46

      Αρχαίε για σένα

      http://money.cnn.com/2010/03/09/news/international/greece_money.fortune/index.htm?postversion=2010030915

    • sotos avatar
      sotos @ archaeopteryx 11/03/2010 10:13:03

      Χα! Εμενα καταστημα Εθνικης με δουλευει μερες γιατι θελω να αποσυρω ολο το υπολοιπο του λογαριασμου μου (μιλαμε για λογαριασμο ταμιευτηριου οχι προθεσμιακο η αλλο!)
      Κατι πολυ σαπιο υπαρχει στο βασιλειο της τραπεζομαρκιας.
      ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!

  3. Spm avatar
    Spm 10/03/2010 21:42:14

    Ασε που εχω την εντυπωση οτι τα 3 αυγα Τουρκιας θα ειναι με τη σφραγιδα του ΝΑΤΟ...(τα Σκόπια)!!!
    Σε βλέπω να γίνεσαι μοντελο μετα απο τετοια εξελιξη, κορμαρα!!!
    Το εχουμε χασει τελειως μου φαινεται, αλλα λογω ιδιοσυγκρασιας κι αυτο ακομη το διασκεδαζουμε... μαλλον γιατι δεν μας εχει μεινει τιποτα αλλο για να γελασει λιγο το χειλακι μας.
    Και δεν ειδαμε παλι την Ιωαννα, απο το Βόλο να μας φτιαξει τη μέρα... Φακτορα!!!

  4. blue nile avatar
    blue nile 11/03/2010 01:30:29

    O Biolay έχει τραγουδήσει (μου φαίνεται ότι το έχει συνθέσει κιόλας) ένα από τα ομορφότερα γαλλικά τραγούδια των τελευταίων χρόνων.
    Ονομάζεται Los Angeles και μπορείτε να το κατεβάσετε:
    http://beemp3.com/index.php?q=los+angeles+benjamin&st=all
    Το βρήκα και στο youtube μόνο που δεν σας το συστήνω να το ακούσετε από εκεί γιατί το βίντεο του τραγουδιού το συνοδεύει μια μπιτάτη εκτέλεση που καταστρέφει το ρομαντισμό του.
    Παρόλα αυτά ρίξτε μια ματιά, ειδικά οι γυναίκες.

    http://www.youtube.com/watch?v=vbwydor_YiI&feature=PlayList&p=82A6802013233C59&playnext=1&playnext_from=PL&index=100

    Δε πα να'σαι και πρωθυπουργός, ο Νικόλας διέπραξε ύβρι γιατί μπορούσε να διαλέξει μια ομορφότερη που όμως θα ήταν άλλη πάστα από τη αλανιάρα τη Κάρλα,ξέρετε τώρα καμιά καλλιγάληνο δεσποινίδα από αυτές που θα ήταν τρισευτυχισμένες με το να είναι πρώτη κυρία στη χώρα τους. Και να την έκανε την απιστία της δεν θα το έκανε βούκινο ενώ τώρα...
    Όμως ποιος ξέρει τι κόμπλεξ και αυτός θα κουβαλούσε με το σπιθαμιαίο του ανάστημα και τον αλέγκρο του χαρακτήρα που ερωτεύτηκε το ατίθασο το άπιαστο που όμως δεν του αντιστοιχούσε ακόμα και αν ήταν πλανητάρχης.
    Ναι το ξαναλέω διέπραξε ύβρι ο Νικόλας και ήρθε ο παιδαράς ο Μπένυ ως άλλη Άτη να τον τιμωρήσει.
    Στο φινάλε μεγάλες αλήθειες θα τις ακούσεις από εκεί που δεν το περιμένεις, έλεγε ο φαφούτης στο καφενείο των φιλάθλων (για το γάμο Νικολαίδη Βανδή) : κάποιες γυναίκες είναι μαγκιά να τις έχεις γκόμενες αλλά είναι μεγάλη μαλακία να πας να τις παντρεύεσαι.
    Τ'ακούς Νικολάκη ?

  5. blue nile avatar
    blue nile 11/03/2010 01:48:58

    Nα προσθέσω ότι ο Biolay θεωρείτε στη Γαλλία ως ένα από τα καλλιτεχνικά τέκνα του Serge Gainsbourg που λίγες μέρες πριν συμπληρώθηκαν δεκαεννέα χρόνια από το θάνατο του.
    Ο μετριότατης εμφάνισης Serge που δεν άφησε θυληκή γάτα απείραχτη, Μπίρκιν Μπαρτόν Ντενέβ μέχρι Αρντάν γευτήκαν το κρεβάτι του όπως και μερικές άλλες από τις ωραιότερες γυναίκες της εποχής του, θα νιώθει εκεί πάνω περήφανος για τον μεταγενέστερο τραγουδοποιό.
    Τέλος επειδή και εγώ πάω να διαπράξω ύβρι προτείνοντας μόνο ένα γαλλικό τραγούδι αγνοώντας τους έτερους και κυριοτέρους των εθνικών μας κατασκευαστών-προμηθευτών αγαπητούς Γερμαναράδες, επανορθώνω θέλοντας να μην έχω μπλεξίματα με το τέταρτο Ράιχ:
    http://www.youtube.com/watch?v=mYbbGQw73to&feature=PlayList&p=CB6254954D0216B0&playnext=1&playnext_from=PL&index=16
    Τευτονική γοητεία...