Οι πιο ποθητές Ελληνίδες του 2014: η «ποδοσφαιρομάνα»
15/02/2014 08:00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οι πιο ποθητές Ελληνίδες του 2014: η «ποδοσφαιρομάνα»

Στις πιο ποθητές Ελληνίδες του 2014, περίοπτες θέσεις κατέχουν όσες έχουν εξάγει τα κάλλη τους και ακολουθούν διεθνή καριέρα.

Με τίτλους όπως «Miss Europe Face» και «Best Body» στο ενεργητικό της και έχοντας δουλέψει ως μοντέλο σε Ιταλία, Ινδία και Αυστραλία, η Μπέτυ Κουράκου δεν θα μπορούσε να λείπει από τη λίστα.

Το γεγονός ότι σαγήνευσε μόνο με την προσωπικότητα της τον Μάριο Μπαλοτέλι, αφενός την έκανε γνωστή στο ευρύ κοινό, αφετέρου απέδειξε ότι ο «τρελο-Μάριο» έχει σώας τας φρένας. Άλλο οι σαχλαμάρες εντός γηπέδων και άλλο οι σοβαρές επιλογές εκτός.

Στο νούμερο 9 (κλασικό για σέντερ φορ) η δωρική Κουράκου, για την οποία άνετα θα μπορούσε να είχε γραφεί ο στίχος «Μπέτυ, με έκανες ρεμπέτη».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Μεγάλες στιγμές avatar
    Μεγάλες στιγμές 15/02/2014 09:48:42

    Οχι μονο μοντελα στη λιστα,θελουμε ολη τη σοου μπιζ

    • M.O. avatar
      M.O. @ Μεγάλες στιγμές 15/02/2014 20:14:27

      Δεν έχει μόνο μοντέλα και κρύβει μεγάλες εκπλήξεις!

  2. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 15/02/2014 10:27:21

    Απ' ό,τι βλέπω και καταλαβαίνω,για να είναι ποθητή μια Ελληνίδα πρέπει να πεσμένη στα τέσσερα...

    • Diamond Angel avatar
      Diamond Angel @ Κυθήριος 15/02/2014 13:36:54

      Α, ρε Κυθήριε , εκτός από την πένα του Μικρού , απολαμβάνω και τα δικά σου σχόλια !! Καλό μεσημέρι !

      • Κυθήριος avatar
        Κυθήριος @ Diamond Angel 15/02/2014 20:21:54

        Γειά σου Διαμαντένιε Άγγελε,σ' ευχαριστώ!

    • M.O. avatar
      M.O. @ Κυθήριος 15/02/2014 21:09:27

      Ανάλογα τις περιστάσεις φίλε Κυθήριε! Εκτός αν έχεις ιδεολογικό ζήτημα με την κίνηση των τεσσάρων

      • my way avatar
        my way @ M.O. 15/02/2014 21:20:01

        Δεν αφήνετε τις σαχλαμάρες, να πάμε να βοηθήσουμε να βρεθεί ο φακός επαφής.

      • Κυθήριος avatar
        Κυθήριος @ M.O. 15/02/2014 21:32:16

        Όταν μπαίνει ως θέμα η εθνική μας ανάταση,παραμερίζω κάθε ιδεολογικό ζήτημα..

        • ΝΙΚΟΣ avatar